Jump to content

הנה זה מגיע

משתמשים רשומים
    228
  • Last visited

Everything posted by הנה זה מגיע

1. אני בפראוואטי וזה החדשות שאני מקבל מהארץ. מה עשיתי שמגיע לי כל הטוב הזה?
  2. ככ אהבתי אותו שהוא היה פה (מבחינת כשרון, לא התנהגות).כששמעתי שחזר לליגת העל הייתה בי איזה שמחה קטנה, ידעתי שחוץ מהמסירה באותו דרבי הוא בא לסגור מעגל, איזה קסם של בחור
  3. יאללה במעבר חד לציטוטים, האינטרנט חלש בהודו אז סומך עליכם שתפציצו שם
  4. מקווה שתארגנו תקצירים למי ששוהה בחול
  5. מה הסיכוי לשיגור לשוהיםבחול? לייב בפייסבוק גם מבורך
  6. קרה לי עכשיו הדבר הכי מטורף שיש. ברגע ששמעתי את סידי צועק "טללללל בן חיים טלל בן חיים" עם הקהל חשבתי לעצמי יא אללה, איך אני מתגעגע לתקופה לפני שהפסיקו לנו את המנהג הזה,אחרי הכובש היה "והתוצאההההה מכבי ת"א- אחת! מכבי חיפה -אפס!!!" ואיך שהוא אמר את שהקהל ענה את הבן חיים השני, המשכתי (בקול רם) והתוצאהההה מכבי תל אביב אחת! מכבי חיפה אפס! ואני אומר את זה בו זמנית עם סידי, ולא מאמין שזה קרה הרגע. הזייה
  7. יש גם אנשים שחזרו מהודו אחרי כמה ימים כי לא התחברו.. זה בעיני המתבונן ואחד המקומות הקסומים בעולם.יש מספיק מידע שמראה שהטרור שם הוא בין אל עריש לרפיח שזה יותר קרוב לתל אביב מאשר לחופים שם. מה שגם זה ניסיון להשאיר את הכסף שלנו בארץ ואת התיירות שלנו באילת. שכל אחד יעשה כראות עיניו.
  8. הכל שאלה של מה מחפשים, תקציב גם שיקול. בקצרה, אם הם מפחדים\רוצים קרוב לגבול, ואם הם רוצים להתערבב עם ישראלים או חוף שקט, או בכלל מקום אקזוטי עם צלילות מטורפות ביופיין. אז אם קרוב\ישראלידה - פיירוז אצל אחמד סולימן קרוב ושקט- הייתי הולך על הרצועה הקרובה לגבול- אל מחש, יש שם כמה חופים נחמדים (רוק סי, דוניה, קומקום3 ועוד) אם אתם רוצים חוויה מעולם אחר הייתי ממליץ על ראס אבו גלום, לגונה כחולה אם אתר צלילה מדהים. שני החופים הראשונים חצי שעה-40 דק' מהגבול, אבו גלום זה שעתיים וחצי מהגבול. עדיף להתארגן על מונית ולסגור איתו מראש כי שם ישחטו אכם והם לא שוברים אחד את השני.
  9. הייתי בקיץ ובתקופת החגים האחרונה. חמישה ימים 600 שח כולל הכל, בפעם השנייה סופש שיצא 50 דולר. איפה תלך ב2000?
  10. מישהו יכול להסביר לי, איך שנכנסים ל2 מאתרי הספורט הגדולים בישראל (וואן וספורט5) אין שום, אבל שום אזכור על זה שמכבי חיפה אכלה 4:0 אתמול? אם הייתי קם היום בבוקר לא הייתי יודע שהמשחק הזה התקיים בכלל. משחק גדול של שתי גדולות עם תוצאה כזו עוצמתית ושום אזכור? שום קטילה? ההפכה התקשורת את עורה? התעוררנו בשוויץ אולי?
  11. לדעתי זה שחקן שבגיבוי הגנתי מאחוריו, בליגה שלנו יכול להיות תוספת לשלד ולפעמים מהספסל. רק שימשיך ככה, התאקלמות טובה ומאוד שלדעתי ככל שימשיך האיבודים יהפכו למסירות מפתח.
  12. אם כבר הבית הכי יפה. והיא מפסידה רק למשבצות כחול לבן\צהוב כחול (הצבעים המקוריים של מכבי+הצבעים העכשווים) דיימ.
  13. אחלה הענות ראשונית. Amilov, נשמח שתשתף אותנו בעלויות (גסות זה גם בסדר) שוטפות לשנה\3\5. ייתן לנו אינדקציה לכמה אנחנו צריכים לשאוף.
  14. לדעתי סמל בצד שמאל (אם זה הסמל הישן בכלל) במרכז דגל ישראל קטן ומתחתיו המספר מאחורה המספר שבתחתית שלו סמל מכבי תקשיבו אני קונה 10.
  15. מוזר שעד עכשיו לא הגעתם בזה אבל בספרה 6 רק באופציה אחת מה4 היה סמל של מכבי בתחתית ה6. אחד האירופאים, אחד המרגשים, הלוואי שכולם שמו לב והצביעו את הפונט הזה.
  16. היי חברים, אני יודע שלכולם פה חסר הטאפטוק, אם זה נוחות, מערכת ההודעות האישית, הכל. כמו שאתם יודעים חברינו Amilov אחראי על הפורום, ועל זה כולנו אסירי תודה שיש לנו איפה לפרוק את העצבים\סרטונים\הרכבים וכו'... עד כמה זה באמת מפריע לכם? האם תתנו כמה גרושים כל אחד כדי שהפורום יעמוד לטווח של 3-5 שנים? זה לדעתי הד סטארט שאם תהיה הענות אנחנו יכולים לסגור אותו תיק תק, וגם להוריד מהעומס על Amilov. אשמח לשמוע את דעתם בנושא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.