Jump to content

הנה זה מגיע

משתמשים רשומים
    228
  • Last visited

Everything posted by הנה זה מגיע

1. בגלל מעבר דירה הכל הארגזים, אולי יש לי תמונות על המחשב, מה מעניין אותך?
  2. יש למישהו דיל טוב לסוני 4?
  3. הישראלי שהכי רציתי שיבוא למכבי בשנים האחרונות, לא חשבתי שזה יקרה. כיף לראות את הקסם שיש לו כשחקן מכבי.
  4. קונספירציה מעניינת שטוענת שטראמפ הוא בעצם נוסע בזמן. מסביר הרבה דברים.. http://www.conspil.com/2017/12/we-were-at-the-hollow-earth/
  5. על האילומינטי,רבין,קנדי, ומה לא. אתר שהכרתי לאחרונה וקראתי בו לא מעט http://www.conspil.com
  6. שיט מזה אומר? שאם נכנסתי כמה פעמים לפיירט המחשב שלי הפך כורה? איך בודקים/מבטלים את העניין?
  7. למישהו פה יש ספרים לקינדל בעברית?
  8. היה פה נושא על ספרים שקצת דיברו עליו. בכל מקרה, לכל השאלות שלך ויותר תשובות בקבוצת "קהילת קודש קינדל" בפייסבוק.
  9. רלוונטית. מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית עם הפרטים שלך ואחזור אלייך.
  10. זה רק בהתחלה, גם לי לקח קצת זמן להתאפס על הנושא.ובמידה ולא חשוך הקינדל כמעט תמיד על 0 תאורה. אגב ממליץ לכל מי שיש לו קינדל להצטרך ל"קהילת קודש קינדל" בפייס, חיפשתי המון וזו הקהילה היחידה שפעילה ומדברת על הנושא.
  11. אם תחפש טוב תמצא, אני קניתי את שלי במצב של חדש ממישהו בארץ ב50 דולר (פייפרוויט עם הכיסוי המקורי).אתה יכול בתהליך של דקה להחליף את המילון אנגלי-אנגלי באנגלי-עברי, גוגל יפתור לך את הבעיה. יש לי על הקינדל גם כמה ספרים בעברית, נחמד, אבל עד שהמבחר לא יגדל+המחירים ירדו לרמה של החנויות בחול ההתקדמות תהיה הרבה יותר איטית.
  12. תודה הקינדל פתח לי עולם שלם של ספרות, אמנם באנגלית, אבל עדיין כל ספר שיש קיים היום ברשת, הורדתי סתם ספרים שנראו מעניינים, זה היה בטופ, בהחלט מבין למה, ספר לפרצוף!.
  13. יש כמה אתריםע-ברית מנדלי מוכר ספרים ועוד, לעוד מידע רלוונטי חפש בפייסבוק את קבוצת 'קהילת קודש קינדל' יש שם בנעוץ את כל האתרים והמידע שאתה צריך
  14. וואלה קניתי קינדל לפני הטיסה להודו, אחד ההחלטות הטובות. לא גומר על העיניים, אם אתה בנסיעת לילה אפשר להגביר תאורה ולקרוא גם בחושך בלי עינוי, ומטעין אותו כל איזה חודשיים. ספר ראשון באנגלית שהולך ממש בכיף עם המילון, אגב הספר הוא The subtle art of not giving a fuck, ככל שאני מתקדם הוא יותר מעניין, מומלץ בחום. וספר מודפס שאני קורא עכשיו, בדולינה, גם ממש נהנה ממנו עד כה, ומבין את ההייפ סביבו (אני עוד בהתחלה).
  15. שמע בנאדם, תבורך אלף פעם.הורדתי מאייץדיפופקורנס, עבד עם תרגום בביאס אבל אני שונא לראות בטלפון, מה אני באבטש? קיצר ארגנתי כתוביות ויש לי את כל הפרקים, שהשם יברך אותך בזיווג מהגבוה ופרנסה בשפע
  16. יכול להרחיב טיפה על אפליקציית Adm? נשמע נוח ממש להוריד את זה כבר באיכות סבבה עם תרגום.+ באתר השני יש אופציה לתרגום? מעדיף להוריד ולא לראות בישיר בגלל האינטרנט פה... המון המון תודה מלך אני כבר חודש לא יודע מה לעשות עם עצמי
  17. היי, אני נמצא כרגע בהודו ומת לצפות במשחקי הכס, האמת שרציתי לפרסם בנושא הראשי אבל אני ממש מפחד מספויילרים יש איזו דרך, איזו אופציה להוריד ישירות באיכות HD? הביאס פלייר אכן יוסיף תרגום באוטומט? אם יש לכם איזה מדריך או קישורים לפרקים זה ישמח ממש, תודה רבה אחים ושבוע טוב
  18. קניתי לפני שנתיים את ה2, מעבר לזה שהטביעת אצבע הפסיק לעבוד (אתקן בקרוב), מה נפילה בו?סוללה שמחזיקה, מצלמה מטורפת, הכל. תכלס כרגע אני בהודו ותכננתי לקנות את ה5, עליית מחיר מטורפת, אם זה היה אותו מחיר הייתי קונה.
  19. הוא עושה עבודה ברוכה, אתם רואים את זה בצורה הזו, אני רואה אותו בתור פעיל שמעורר מודעות אצל המון אנשים, ובזכות הרעש שעושה בטוח שהרבה יותר אנשים יודעים מיהם ציון קינן,רקפת רוסק ושות' ומה מעלליהם. הממסד מחזיר לו והבן אדם, לבד מול ממסד שלם, כל פעם מרים מחאה צודקת מהקודמת, רק מראה כמה הם מפחדים כשמישהו קם וצועק את האמת, הפחד שהאחרים יבינו על מה הוא מדבר ויצטרפו אליו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.