Jump to content

הנה זה מגיע

משתמשים רשומים
 • Posts

  228
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by הנה זה מגיע

 1. יש למישהו שידור בבקשה? אין שידור נורמלי אחד בנבדל
 2. המפקדת באחד הליהוקים המטורפים שראיתי בחיי, הסגל.. וואו. עוד סדרה מטורפת ואפילו קצת קשה לפעמים לצפייה ולעיכול - בני אור. פשוט. טירוף.
 3. יש למישהו לינק למשחק של ריאל? לא מוצא לינק שעובד :\
 4. ומה עם העקב הפסיכי שהוא נתן לאצילי בין כמה שחקני הפועל שהשאיר את אצילי באחד על אחד?
 5. התחלתי לראות עם החברה "המפתחות של לוק" בגדול נראה כאילו ילד בן 8 היה בטריפ של אסיד וכשחזר הוא כתב את התסריט, חוץ מזה בין נחמד.
 6. מיליארדר סיני: "יותר ממיליון וחצי אנשים נדבקו בקורונה" אחד האנשים העשירים במדינה חושף כי הממשלה מספקת דיווחים כוזבים וכי המצב לאחר התפרצות הקורונה חמור בהרבה • "יש יותר מ-50 אלף מתים" הכתבה: https://www.israelhayom.co.il/article/731889
 7. תגגל טנטונים, 5% מאוכלוסיית העולם סובלים מהבעיה, אני ביניהם. לא בהכרח קשור לשירות קרבי. פעם זה היה לי לעיתים קרובות, היום פחות אך לפעמים חוזר.
 8. הגיע העת לומר כי סין לא תחזור להיות סין והיא למעשה בהליך התגלות שלא היה בעידן החדש, סין נגמרת לנגד עיננו, ואין מי שיכול לעצור את התהליך. קונספילים רבים יודעים כי לאור התהליכים המהונדסים שבוצעו ע"י תאגידים ושלל ממשלות בזמנים שונים הפעם הדבר מכה בעוצמה ולא ניתן לעצור אותו, סין סוגרת אט אט את שעריה ונמוגה אל תוך עצמה, העולם הולך לראות פלאות ובהנחה כי מדובר באחרית הימים ניתן לומר כי הזמן הזה הוא זמן קסם. וירוס התפרץ בתוך העם הסיני אשר מכיל מלייארדי אנשים, ובעוד הסינים עומדים בשעריהם ולא נותנים לאף אחד לצאת ממחוזות מסוימים, האזרחים הסינים מחוסלים ע"י הממשלה הקומוניסטית ואינם וכולים לזוז ולנוע, העם הסיני מבין שהם הוא יאמר לממסד שהוא חולה בנגיף הממשלה תורה על החיסול שלו, הממשלה לא לוקחת שבויים ולא לוקחת חולים, כולם מחוסלים. העולם עומד מלכת ואינו מגיב לבעיה הסינית, למעשה כל עוד הבעיה בסין כולם מנסים להותיר אותה שם, אבל בסין מאוד נהרגים ע"י הממשלה ואין להם כל מושיע, העם הסיני צריך לעשות תשובה של ממש על מנת להינצל מהמכה שהם מקבלים באחרית הימים. ממשלת סין סוגרת מחוז אחרי מחוז, כבר עכשיו כלואים מליוני אנשים ואין להם דרך לברוח מגורלם, הסינים ידועים כאומה סגורה ולכן קל להם לפועל כרגע, אבל הוירוס מכה אותם בתוכם ומי שלא יברח פשוט ימצא את עצמו מודבק בוירוס ובשלב הבא כנראה מחוסל בין אם זה כתוצאה מפעילות הוירוס או ע"י הממשלה. כבר עכשיו עשרות טיסות מבוטלות לסין והמסחר נפגע קשות, אסור להיכנס למחוזות רבים בסין והשמועה אומרת כי הממשלה מחסלת אזרחים תוך שרפת גופתם (חלקם בחיים ברמת פציעות קשה), אין לוירוס תרופה ואין כרגע מה שמונע את המשך ההתפשטות שלו, הוירוס התפרס ונפוץ בקרב מליונים והוא מקנן בגופם ומדי פעם מבליח ומחסל אנשים. כבר עכשיו מדובר על סדר גודל של 400 מליון איש אשר בפוטנציאל הדבקות ונשיאת הוירוס מה שיכול להביא לקריסתה של סין. באם סין תקרוס אל תוך עצמה מוטב לעולם להביט בפלא הבריאה, הסינים אחרי הכל הם ממשלה קומוניסטית אשר לה אג'נדה אחרת וטובת האזרחים שלה שונה מהרבה מקומות, זילות החיים בסין אינה כבישראל.
 9. בונים משהו לאורך כל הסדרה (שרואים שהשקיעו בה לוקיישנים ב3 יבשות) ואז סוף גרוע שגורם לך לתהות למה ישבת לראות את כל העונה
 10. הרגע גיליתי שיש משחק של פאקינג ריק ומורטי לסוניvr חוו"ד של מישהו ששיחק?
 11. טוב, עדכון: לקחתי את ההמלצה של GuyG, הסמוק נורד עונה על כל הצרכים שלי, בדיוק מה שחיפשתי. מעבר לזה שהוא אשכרה הסביר לי כל מה שאני צריל לדעת ומעבר על העולם הזה. לא הייתי מקבל הדרכה כזו מקיפה מאף אחד בעולם, אמנם אני מתחיל בעולם הזה, אבל הוא גרם לי להבין שיש לאן לשאוף @guyG , תודה תודה ושוב תודה על הכל, אין כמוך. ותודה לכולם פה על השיתוף, פעם אחר פעם אתם מוכיחים שאין עליכם.
 12. זה נשמע מעולה, הייתי שמח לשמוע יותר פרטים על כל מה שאמרת פה בערך. On לחברה שלי יד את הזירו, והביקורת שרשמתי בהודעה הראשונה הייתה עליה.
 13. נתתם פה המון מידיים מועילים, אעשה חיפוש. פחות בא לי על הגדולים עם העשן של נרגילה, אשמח להמלצה @Replay
 14. אני חושב להפסיק לעשן, הפסקתי עם הוויד ובגלל שהייתי צרכן כבד מאוד, עברתי לסיגריות כדי למלא את החלל שחסר לי בעשן. (לפני זה לא הייתי מעשן סיגריות). ניסיתי את האלקטרונית של החברה- וואלה זה טעים, רק שהסיגריה שלה זולה, מחניקה ולפעמים שורפת את השפתיים. האם מישהו פה כבר עשה את המחקר ויכול להאיר את עיניי? אציזה סיגריה הכי טובה מבחינת עלות-תמורה? כמובן שבמשוואה גם זמן החיים שלה משחק תפקיד לפני שהיא מתבלה. אשמח גם להמלצות על טעמים (גם אם מחול, או חברה ספציפית). המון תודה על חלוקת הידע.
 15. פרק 4 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10206782483718497&id=1767531397&sfnsn=mo&d=n&vh=i
 16. אין גוף חזק יותר מהבונים החופשיים במדינת ישראל, הם מחזיקים בכס המשפט וזה רק חלקיק מסך כל אחזקותיהם אשר מכילים את הצבא, ראה ערץ גלאט/בני גנץ, ראה ערך מפכ"ל המשטרה "גל הירש", ראה ערך פרקליט המדינה, ראה ערך השב"כ , המוסד, ושלל גופים מרכזים בחברות מסחריות ענקיות. הבונים מזמנים 333 עדים הסמלים של הבונים החופשיים הם ידועים ליודעי דבר, מי שלומד להכיר אותם מזהה אותם כאילו לקח ב"מטריקס" את הגלולה האדומה, אבל שאר הצי-בור אינו מודע למתרחש סביבו, ולעתים הציבור מונע ממניעים פוליטיים עד אשר אינו מבחין בין ימינו לשמאלו, והבונים החופשיים עושים במדינה כבשלהם. לבונים החופשיים אין דין ואין דיין, הם מתנהלים בצללים, אין אף גוף המורה על בדיקה של החברים אשר מתלחשים במוסד הלא ברור הזה, הבונים החופשיים למעשה לא מצהירים על חברותם בארגון גם אין הם אנשי ציבור. 33 – בכל הכניסות לתל אביב המושג ארגון אחווה למעשה אינו מונע כארגון אשר מועיל לציבור, מדי פעם הם תורמים תיקים לבי הספר על מנת לגייס לעצמם עוד פעילים, בעיקר לבנים של הבנים שלהם הם שולחים תיקים ועוזרים להם לקבל צ'פארים בתוך בתי הספר, טכנית, הם מלאי נפוטיזם בשלל כל המקומות אשר הם מחזיקים כולל משטרת ישראל להב 4 33 , זוכים? אוויר, אדמה, רוח ואש = 4 והדרגה הגבוה ביותר בנוסח הסקטוי 33 ראש הממשלה נתניהו ידע כי זה עניין של זמן עד אשר יוגש נגדו כתב אישום, ולראיה רואים כי כתב האישום הוא תקדימי אייך אמר ראש הממשלה "תפרו לי חליפה במיוחד", ואין ספק שכך היה, זה לא קשור אם אתה בעד או נגד הימין או השמאל בארץ, הבונים החופשיים מייצגים את האינטרסים של עצמם. 333 עדים למשפט נתניהו זה כמו לחפור בור ללא תחתית, שנים של התשה, אבל יותר מכל 333 עדים זה סימן מאסוני שמראה ליודעי הדבר מי הבוס האמתי במדינה.
 17. בדיוק הזמנתי, 11 דולר מאמזון לא כולל משלוח. לא מבין אנשים שקונים מגן ב300 שקל.
 18. תודה רבה על התגובה. יש לך המלצה לספק אייפיטיוי טוב? כמה בערך זה עולה? מה זה ריל דבריד? גם בתשלום? הנוקם הראשון- אם הבנתי נכון הייחוג שלו זה שיש לו ישראלים שלאחרים אין? לכל הרשימה פה יש תרגום מובנה? שוב תודה.
 19. היי חברים יצאתי לעולם לדרך עצמאית ובשעה טובה שכרתי דירה. אחי הביא לי שיאומי מי בוקס שכבר מותקן עליו קודי, והוא התקין עליו אד-אונס בשיטת "מה שבא ליד" התקין נטפליקס,יוטיוב, סדרות טיוי, עידן+, ספורט365 (שזה פשוט סלט אחד שלם, ככ הרבה לינקים שלא מצאתי את עצמי) שאלתי, מישהו יכול להמליץ על add-ons איכותיים? שקשורים לכדורגל,סדרות וסרטים, כל מה שעולה לכם בראש בקטגוריית מעניין. אשמח להחכים גם בכל טיפ וטריק שיש לכם, אני אפילו לא סגור על זה שאני יודע להתקין לבד. המון תודה, מעריך את זה.
 20. Bad news guys. הפרק הרביעי שהיה אמור להיות משודר מחר, נדחה בשבוע ועפי חשבון הטוויטר של אדולט סווים, זה כדי שהמעריצים יבלו יותר זמן עם המשפחה שלהם בחג ההודיה. במילה אחת - טפו.
 21. אני מתכנן להזמין בימים הקרובים מגן (המקוריים עולים 40 דולר) של ספיג'ן מאמזון. אם אתה בעניין אפשר להזמין 2.
 22. נראה לי שהoneplus 7t בתקציב שלך, עומד בכל הפרמטרים.
 23. מחפש עבודה בן 27, אחראי, ראש גדול, שירותי, אנגלית ברמה מעולה,טכנולוגי, גר כרגע ברמהש. מחפש משרה מלאה, שכר של 45-50 שח לשעה. ראש פתוח לעבוד במגוון תחומים, אשמח להצעות בפרטי.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.