Jump to content

הנה זה מגיע

משתמשים רשומים
  • Content Count

228
  • Last visited

• Days Won

1

3 Followers

Recent Profile Visitors

2,195 profile views
  1. ומה עם העקב הפסיכי שהוא נתן לאצילי בין כמה שחקני הפועל שהשאיר את אצילי באחד על אחד?
  2. התחלתי לראות עם החברה "המפתחות של לוק" בגדול נראה כאילו ילד בן 8 היה בטריפ של אסיד וכשחזר הוא כתב את התסריט, חוץ מזה בין נחמד.
  3. מיליארדר סיני: "יותר ממיליון וחצי אנשים נדבקו בקורונה" אחד האנשים העשירים במדינה חושף כי הממשלה מספקת דיווחים כוזבים וכי המצב לאחר התפרצות הקורונה חמור בהרבה • "יש יותר מ-50 אלף מתים" הכתבה: https://www.israelhayom.co.il/article/731889
  4. תגגל טנטונים, 5% מאוכלוסיית העולם סובלים מהבעיה, אני ביניהם. לא בהכרח קשור לשירות קרבי. פעם זה היה לי לעיתים קרובות, היום פחות אך לפעמים חוזר.
  5. הגיע העת לומר כי סין לא תחזור להיות סין והיא למעשה בהליך התגלות שלא היה בעידן החדש, סין נגמרת לנגד עיננו, ואין מי שיכול לעצור את התהליך. קונספילים רבים יודעים כי לאור התהליכים המהונדסים שבוצעו ע"י תאגידים ושלל ממשלות בזמנים שונים הפעם הדבר מכה בעוצמה ולא ניתן לעצור אותו, סין סוגרת אט אט את שעריה ונמוגה אל תוך עצמה, העולם הולך לראות פלאות ובהנחה כי מדובר באחרית הימים ניתן לומר כי הזמן הזה הוא זמן קסם. וירוס התפרץ בתוך העם הסיני אשר מכיל מלייארדי אנשים, ובעוד הסינים עומדים בשעריהם ולא נותנים לאף אחד לצאת ממחוזות מסוימים, האזרחים הסינים מחוסלים ע"י הממשלה הקומוניסטית ואינם וכולים לזוז ול
  6. בונים משהו לאורך כל הסדרה (שרואים שהשקיעו בה לוקיישנים ב3 יבשות) ואז סוף גרוע שגורם לך לתהות למה ישבת לראות את כל העונה
  7. הרגע גיליתי שיש משחק של פאקינג ריק ומורטי לסוניvr חוו"ד של מישהו ששיחק?
  8. טוב, עדכון: לקחתי את ההמלצה של GuyG, הסמוק נורד עונה על כל הצרכים שלי, בדיוק מה שחיפשתי. מעבר לזה שהוא אשכרה הסביר לי כל מה שאני צריל לדעת ומעבר על העולם הזה. לא הייתי מקבל הדרכה כזו מקיפה מאף אחד בעולם, אמנם אני מתחיל בעולם הזה, אבל הוא גרם לי להבין שיש לאן לשאוף @guyG , תודה תודה ושוב תודה על הכל, אין כמוך. ותודה לכולם פה על השיתוף, פעם אחר פעם אתם מוכיחים שאין עליכם.
  9. זה נשמע מעולה, הייתי שמח לשמוע יותר פרטים על כל מה שאמרת פה בערך. On לחברה שלי יד את הזירו, והביקורת שרשמתי בהודעה הראשונה הייתה עליה.
  10. נתתם פה המון מידיים מועילים, אעשה חיפוש. פחות בא לי על הגדולים עם העשן של נרגילה, אשמח להמלצה @Replay
  11. אני חושב להפסיק לעשן, הפסקתי עם הוויד ובגלל שהייתי צרכן כבד מאוד, עברתי לסיגריות כדי למלא את החלל שחסר לי בעשן. (לפני זה לא הייתי מעשן סיגריות). ניסיתי את האלקטרונית של החברה- וואלה זה טעים, רק שהסיגריה שלה זולה, מחניקה ולפעמים שורפת את השפתיים. האם מישהו פה כבר עשה את המחקר ויכול להאיר את עיניי? אציזה סיגריה הכי טובה מבחינת עלות-תמורה? כמובן שבמשוואה גם זמן החיים שלה משחק תפקיד לפני שהיא מתבלה. אשמח גם להמלצות על טעמים (גם אם מחול, או חברה ספציפית). המון תודה על חלוקת הידע.
  12. פרק 4 https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10206782483718497&id=1767531397&sfnsn=mo&d=n&vh=i
  13. אין גוף חזק יותר מהבונים החופשיים במדינת ישראל, הם מחזיקים בכס המשפט וזה רק חלקיק מסך כל אחזקותיהם אשר מכילים את הצבא, ראה ערץ גלאט/בני גנץ, ראה ערך מפכ"ל המשטרה "גל הירש", ראה ערך פרקליט המדינה, ראה ערך השב"כ , המוסד, ושלל גופים מרכזים בחברות מסחריות ענקיות. הבונים מזמנים 333 עדים הסמלים של הבונים החופשיים הם ידועים ליודעי דבר, מי שלומד להכיר אותם מזהה אותם כאילו לקח ב"מטריקס" את הגלולה האדומה, אבל שאר הצי-בור אינו מודע למתרחש סביבו, ולעתים הציבור מונע ממניעים פוליטיים עד אשר אינו מבחין בין ימינו לשמאלו, והבונים החופשיים עושים במדינה כבשלהם. לבונים החופשיים
  14. בדיוק הזמנתי, 11 דולר מאמזון לא כולל משלוח. לא מבין אנשים שקונים מגן ב300 שקל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.