Jump to content

DeDo

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

2

Recent Profile Visitors

761 profile views
  1. משחק מבאס, לא הבנתי למה הוא לא הרכיב את גלזר, זה מדהים איך בכח משחק שהוא וספסל לא ניצחנו. כולי תקווה ואמונה שמיץ׳ ושות׳ עמלו על הבאת מחליף ראוי לאיביץ׳. מצב מייאש עם הפייר פליי הזה, גם לא ברור למה המשיכו אותו שנה שלמה ואיך זה שאף אחד לא מערער על הדבר הזה.
  2. הופך להיות שחקן של מספרים. אם גולסה נותן מספרים אז הוא השחקן חיזוק הכי טוב שאפשר לבקש
  3. סוייר, מבואס עליך שלא כתבת אפילו מילה על הקללות לדני עמוס תחת ״קהל״. אני לא מצליח להבין מה יש לקהל שלנו נגד דני עמוס, מה הסרט של הקהל שלנו להיות שלוחה סוג ז׳ של לה פמיליה לפעמים? אם הוא אמר עשה משהו ספציפי שמגיע לו שייכנסו בו, אז יאללה כנסו לו באמ אמא.. אבל הקטע של ההומו? די כבר אנחנו ב-2020. על המשחק הזה אין לי מילה כי הוא היה רע, העידוד היה מעולה לארוך רוב המשחק, הקטע עם דני עמוס היה מיותר ולא קשור, לא למכבי ולא אלינו.
  4. אני רוצה את התגובה של איביץ׳ כפוסטר דיגיטלי תלוי בחדר שלי. איזה עיתונאי בדיחה
  5. שמעו איבדתם פרופורציות לגמרי עם שי סידי, נכון הוא הגזים בטירוף ויש לו רגעים מביכים. אבל מכאן ועד לעשות לו את מה שאתם עושים לכל בן אדם שנראה לכם שבילדות שלו הייתה לו נעל צהובה עם שרוך אדום, זה מוגזם. הבן אדם אוהד מכבי לפני רובכם כאן, עובד במועדון שהוא אוהד ועושה את מה שכיף לו. אני זוכר תקופות שאוהדים אמרו שצריך להעיף אותו כי הוא משעמם ומרדים ואז התאהבו בו כולם עם הסרטונים הראשונים כשהוא קורא ל-״מספר שש-עשרה״. תפקיד של כרוז זה להרים, יש כאלה שנותנים שואו (כמו ברוס באפר למשל) ויש כאלה שעושים את זה כי התקנון מחייב, פעם הוא היה נשמע כמו מישהו שעושה את זה כי אין מי שיעשה והיום הבן אדם נותן שואו, והעובדה היא שהקולגות שלו מעתיקים ממנו בארבע שנים האחרונות (למי שזוכר את הדרבי ההוא שעומר דמארי כבש שער רגע לפני שטב״ח 2 סחט פנדל) אתם פשוט התהפכתם עליו כי התחילו לדבר עליו בכל מקום, לעשות לו דמות בארץ נהדרת שזה סמל סטטוס והזמינו אותו לכל מני ראיונות. הקטע שלכם לעשות את המוות לכל מי שלא נראה לכם מזכיר לי יותר את הבני זונות שיישבו מולנו מחר בקטע שלהם לשנוא אותנו יותר ממה שהם אוהבים את המועדון שלהם. לפעמים זה נראה כאילו אתם באים לעודד את עצמכם ולא את מכבי, לכל אחד יש תפקיד וכולם באים לעודד את אותה הקבוצה. תיישרו איתו כבר את ההדורים, תבקשו ממנו את הזמן שאתם צריכים אחרי גולים ותסבירו לו מה מפריע לכם, עוצמות, החריזה המוגזמת וכו׳ ותשחררו אותנו מאווירת האולטרס המסריחה הזאת.
  6. הרטרו מבאסמת כנראה את הילדים שפה. זה רטרו, נוסטלגיה, לא עיצוב חדיש, זה רפליקה של מדי המשחק של מכבי משנת 77' חולצה צהובה עם סמל של מכבי ושתי אותיות. גם בשנות ה-90 שיחקו עוד עם צווארונים, לא נורא, תתגברו על זה
  7. ואני אשאל שוב: מתי מסתיים העונש של הפיירפליי ומכבי תוכל לחזור לרכוש שחקנים?
  8. עוד כמה זמן נשאר לנו להתקע עם הפיירפליי המזדיין הזה?
  9. אז זהו שהשיר הזה לא אמור להיות בקצב איטי בכלל, הוא אמור להיות בקצב רגיל אבל אחד מה גם שאנחנו לא שרים אותו הכי מדוייק. הוא אמנם מתחיל להישמע יותר טוב אבל אפשר להביא את זה לרמה הרבה יותר גבוהה וקלה לשירה, להוריד את הבית האחרון (הו אידאלה דאלה דאלה דאלה הוו, הוו אידאלה דאלה דאלה יאללה יאללה יא מכבי - מיותר) כי זה יוצא ארוך מדי ותמיד הקהל מתבלבל בבלומפילד. צריך לשיר את שני הבתים הראשונים ולרוץ עליהם. (וגם יש את העניין הזה של ה-הוו הוו הוו באמצע, צריך להוסיף עוד שניים) השחקן ה-12 של בוקה שרים את השיר הזה בקצב אחיד כל הזמן וזה שיר מרים ולא שיר דיכאון בקצב איטי
  10. מעתיק את מה שכתבתי בנושא של אום אל פאחם: דור מיכה גרוע כל כך, כל כך לא מחוייב, הפסיק לשחק, רק מדבר עם הידיים ומתנהג כמו איזה ערס. הגיע הזמן שיירד לספסל לתקופה ארוכה, אם יש שחקן שאמור לעבור סדרת חינוך זה הוא. פעם הוא היה רץ על הקו בלי סוף ועושה מהלכים בקור רוח שהיה מאפיין אותו תקופה ארוכה היום הוא מסתובב במגרש כמו איזה טווס עם סרט הקפטן, חושב שהוא מסי. די, לא מתאים.
  11. דור מיכה גרוע כל כך, כל כך לא מחוייב, הפסיק לשחק, רק מדבר עם הידיים ומתנהג כמו איזה ערס. הגיע הזמן שיירד לספסל לתקופה ארוכה, אם יש שחקן שאמור לעבור סדרת חינוך זה הוא. פעם הוא היה רץ על הקו בלי סוף ועושה מהלכים בקור רוח שהיה מאפיין אותו תקופה ארוכה היום הוא מסתובב במגרש כמו איזה טווס עם סרט הקפטן, חושב שהוא מסי. די, לא מתאים.
  12. דאלה בוקה עם החצוצרה ובלי הבוקה =)
  13. השיר הכי חזק ועם הפוטנציאל הכי נפיץ (ברמה שאם שרים נכון כל האיצטדיון נכנס לטירוף) מכל השירים, מצמרר אותי לחשוב איך איצטדיון שלם ישיר אותו ביחד. אגב, אנחנו שרים אותו לא מדוייק, אם נשיר אותו ככה יגמר לנו הגרון אבל כל האיצטדיון יהיה טירוף Just saying:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.