Jump to content

משה הצהוב

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

About משה הצהוב

• Birthday 01/04/1987
  1. חבר מוכר מנוי לשער 11 ב200 שקל לבירורים 0548158428 -משה
  2. חבר שלי מוכר מנוי לסיבוב השלישי ב200 שקל מי שרוצה שיצור איתי קשר 0548158428-משה
  3. המנוי עולה 400 שקל הוא לשער 11 תתקשרו מהר לפני שיגמר 0548158428
  4. חבר שלי מוכר מנוי לשער 11 ב400 שקל אין לאן לרדת במחיר מי שרוצה במחיר הזה שיתקשר 0548158428 משה
  5. אתמול חוץ מזה שהקהל שלנו לא הלחיץ תשחקנים הוא היה גרוע מאוד! ברוב חלק מהמשחק לא שמעו אותנו בכלל לא שרנו אני הייתי בתוך היציע ובקושי הבנתי מה אנחנו שרים. תפסיקו לשחק אותה מטומטמים כולם יודעים טוב מאוד שהקהל שפ"ת עשה לנו ביה"ס אתמול זאת לא חוכמה להתחיל לעודד אחרי גולים, מה ניהינו הקהל של בית"ר? מקוה מאוד שבמשחק הבא זה יהיה אחרת לגמרי
  6. נשבע לך שדבר ראשון חשבתי מה יהיה אם ננצח עם נמני תדרבי
  7. מוכר סוני 2 הדק כמעט חדש עם שתי שלטים מקוריים בלי צי'פ ב500 0548158428 בירורים
  8. אצלנו לא! בחיים לא עשינו את זה, תמיד השחקן רק שר ובגלל זה עדיין השחקנים שמים עלינו זין! אפשר לשיר שאנחנו בפיגור ואפשר לשיר שהמצב קשה אבל אסור לשיר שהשחקנים הולכים על המגרש ושאדון טומאסיץ עושה טעויות ואז בשיא החוצפה שלו בא ומוחה לנו כפיים במקום להוריד את הראש וללכת לבכות בחדר הלבשה
  9. תגיד לי אתה עושה צחוק? אתה יודע בכלל מזה מכבי ת"א?! תראה איך אתה מדבר!!! אנחנו צריכים להיות ראשונים ולא להסתפק בזה שהפסדנו רק מחזור חמישי! עזוב שכל שאר המחזורים אנחנו נהיים זבל ממחזור למחזור תתעורר גבר לא נראה לי שראית תמשחק היום!
  10. הנושא הכי חכם שנפתח פה! דיי אתם רציניים שאתם ממשיכים לעודד למרות שהשחקנים שמים עלינו זין? אתם ממשיכים לשיר לבן שמעון שהוא מחייך אחרי ההפסד הזה? אתם ממשיכים לשיר כאילו לא קרה כלום כאילו אתם בעולם אחר כי עוצמים לכם תעיניים!! דיי תפסיקו כברר השחקנים שמים זין כי הם יודעים שאנחנו כמו שרמוטות נשיר להם אחרי הכל ובן שמעון יודע שאנחנו לא "קהל של הצלחות" אז הוא ימשיך לשים עלינו זין ולעשות מה שבא לו! השבוע נפתח פה נושא על המכביזם איפה הוא? זה לא שבית"ר העלימו תמילה הזאת זה אנחנו גרמנו לזה שיעשו מאיתנו צחוק תפסיקו להיות מטומטים ולהמשיך לעודד כאילו לא קרה כלום בזמן שהשחקנים שמים עלינו זין מה אתם חושבים שאם אתה שרים אתם קהל טוב? אתם קהל חכם? אתם כמו מטומטמים שעושים מעצמם צחוק ורוצים רק שיגידו עליהם דברים טובים איפה הכבוד?! בושה
  11. תזמין אותו לארוחה ואז תצאו לסרט
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.