Jump to content

DoW

משתמשים רשומים
    299
Everything posted by DoW

1. אתה יודע לענות על כל השאלות האלה לגבי ביבי? או כמעט כל אחד אחר? סער, בניגוד לגנץ למשל שהמליכו משום מקום בבחירות הקודמות, הוא מוכר, אנשים יודעים מי הוא ומה הדעות שלו. הבעיה היחידה שלי שהוא אמר שלא ישב עם ביבי. כאילו מה? יש סיכוי קטן מאוד להצלחה וסיכוי כמעט מוחלט לבחירות חוזרות.
  2. אוהדים טורקים מגיבים עכשיו נגד מכבי וישראל ברשתות החברתיות לוזרים, גם אחרי ההפסד שלהם במשחק הקודם הם בכו והבטיחו שינצחו אותנו במשחק הבא
  3. אני לא מבין את הטענה שלך אם אתה אומר שאין 61 מנדטים לימין או לשמאל מן הסתם אתה צודק, הרי כל גוש הימין מבוסס על החרדים שהם בוודאי לא ימין, ולשמאל מן הסתם אין מספיק. זה לא אומר שחלק מהמפלגות לא נוטות יותר ימינה או שמאלה, או חלק מחברי הכנסת בתוך המפלגות עצמן. למה שסער לא ילך עם כחול לבן ויש עתיד? יחד עם בנט וליברמן, אם תקום קואליציה כזאת נניח, אתה לא חושב שיש לה כיוון ימני? וזה לא כן ביבי לא ביבי. זה סטטוס קוו שהגיע למיצוי ואני חושב שגם הציבור וגם הרבה מאוד חברי כנסת כבר הקיאו מהמצב הזה והתנאים לשינוי הבשילו כבר.
  4. בוודאי שיש גדעון סער הוא ימני, בנט הוא ימני, הרבה אנשים בליכוד (וחלק בכחול לבן) הם ימין יש הרבה מאוד מרכז וגם מעט שמאל הבחירות הבאות יביאו לשינוי במבנה הממשלה לדעתי.
  5. לא כתבתי שכחול לבן הם אלו שהפרו את ההסכם, אלא כתבתי ששני הצדדים הפרו הסכמים מה מה? הוא מבין שלביבי אין כוונה לתת לו לכהן כראש ממשלה גנץ לא שיקר לבוחרים שלו??? הוא שיקר כמה פעמים, לכאן ולכאן. כחול לבן לא הפרו הסכמים? הפרו גם הפרו. יש שיגידו שהם אפילו הפרו ראשונים עם חוק טיפולי ההמרה נדמה לי. לא שזה באמת משנה, כי לא באמת הייתה שם אחדות, וכל צד דאג לבייס שלו ולא לאינטרס של הממשלה. וכן, אפשר לומר שהפרת ההסכמים מצד הליכוד משמעותית יותר, אבל לא טענתי אחרת. אזהרת אידיוט שלא יודע לקרוא.
  6. איזה נאחס אני נשארתי עם חימנז כל העונה, האמנתי בו למרות האכזבות. אחרי הפציעה שלו החלפתי אותו בוילסון, והופ כל ניוקאסל חולים בקורונה
  7. הוא יודע שביבי לא יעביר לו את השרביט ובכל מקרה יהיו בחירות לפני "שיגיע תורו" אז הוא מעדיף להיות זה שמפוצץ את העסק, להצטייר כזה שאומר לביבי לא, חושף את השקרים של ביבי וכו' וכו' הכל לא נכון, הוא שיקר בעצמו, גם כחול לבן הפרו הסכמים, אבל זה הנרטיב שהוא רוצה לצייר ע"י הפיצוץ הזה, במקום שזה היה מתפוצץ במילא מאוחר יותר, כאשר הוא פסיבי ולא אקטיבי. יהיה נחמד אם הוא ולפיד שוב יתאחדו. התאבדות פוליטית. גם מדברים עכשיו על גנרל חדש שיוביל את העסק, אייזנקוט.
  8. דוידאדה המגן השמאלי השני הכי טוב שלנו. יותר מבלטקסה/ייני/ריקן
  9. עם כל הכבוד לדירוג וכסף, העניין המקצועי גובר, ואני לגמרי רואה אותנו עולים בשביל לסגור 0-0, כמו שסוזה עשה מול ניקוסיה בזמנו.
  10. או שהצוות של איביץ פשוט היה ברמה גבוהה מאוד
  11. בלי שום התייחסות אליו? הוא אפילו לא הוזכר גם אם הוא יחזור לקחת אותו, עדיין יש פה גליץ'
  12. זה מראה כמה הכתיבה גרועה הוא סוחב אותו כל הזמן, חפירות שלמות על העכברוש הזה ופתאום הוא נעלם במשך פרק שלם?
  13. משאירים וסופגים את זה למחזור אחד או שניים
  14. סבבה, מה שאתה מדבר היה בפרקים 1-2. מאז זה רק מתדרדר באופן תלול ביותר. כאילו לקחו את כל התקציב ושפכו אותו על שני הפרקים הראשונים. אולי יהיה גם משהו כזה בשני הפרקים האחרונים בשביל אפקט הסיום. אבל מלבד העניין של הטנקים והאקשן, הסיפור עצמו גרוע, ואז מוסיפים את כל המסביב ויוצא מה שיוצא.
  15. איך יוסיפוביץ אומר בכל פרק בפודיום? למה לקחת יועץ משכנאות של הבנק? זה כמו ששחקן כדורגל יקח סוכן שעובד אצל הקבוצה במקום עבורו
  16. גם הרבה פעמים יש מבצעים רגילים במשך כל השנה, ואז בשפוינג אייאל קוראים לזה בשם מיוחד אבל תכלס זה אותו מבצע שיש כל השנה סתם לדוגמה נכנסתי לחנות של מכבי והמבצעים שלהם זה אותו הדבר שהיה לפני חודש, שום דבר לא השתנה. אולי אז קראו לזה בשם אחר
  17. מספרים יפים, הוא עדיין לא היה טוב גם אתמול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.