Jump to content

DoW

משתמשים רשומים
    299
Everything posted by DoW

1. א. מאיפה ה 20000? אני זוכר שראיתי שכתבו 3000, לא שזה משנה באמת. מדובר בהפרה בוטה של ההנחיות בשני המקרים ב. לא, אין שום הבדל, וגם לא מעניין אותי אם המשטרה הרגה או שהוא נהרג מחילופי אש של המקומיים שם שפתחו בירי מנשק אוטומטי כלפי המשטרה (מעניין, החרדים עוד לא הגיעו לשם אה?) ג. ההתעלמות של התקשורת מצד אחד והבלטה של הצד השני היא נטו פוליטית. ברור לי שאם הייתה ברית בין יש עתיד לחרדים לא היינו רואים את הכותרות האלה נגדם, או לכל הפחות היה סיקור שווה ביחס לכל המגזרים ששמים זין על שאר המדינה.
  2. מעניין, אם הוא בסך הכל התכוון לעשות tfu sound, למה הסתובב לעבר ריקן וניסה להסתיר את היריקה (סליחה, את הטפו) עם היד שלו? הוא הרי לא ירק, אז מה יש להסתיר?
  3. כשהוא משחק אנחנו מקבלים מימד נוסף בהתקפה עם משחק אחד על אחד ודריבל באגף. מצד שני, הוא פחות מעורב בהנעת הכדור במשחק מסודר, וכשבאגף השני יש את טבח שגם הוא שחקן די דומה בסט התכונות, משחק ההתקפה שלנו די תקוע כאשר לא מדובר בהתקפות מעבר או מתפרצות. היו לו כמה מצבים שקיבל כדור במקום מסוכן ולקח לו הרבה מאוד זמן לקבל החלטה ולבצע את הפעולה שלו, ועד אז הוא כבר נסגר ונחסם. צריך לעבוד על זה, ויכול להיות שעוד זמן משחק וביטחון ישפר את הנושא הזה.
  4. מעולה, מסכים איתך לגמרי בעצם ההבדל מסתכם בכך שהחרדים יושבים בממשלה והערבים לא. תמיד אפשר לשנות את זה בקלפי (קשה לי להאמין שזה יקרה, מקווה שכן) לגבי המעורבות שלהם בחברה - לדעתי הערבים הרבה יותר מעורבים בחיי היום יום שלנו. לצורך העניין הלוויה שפרסמתי לפני כמה עמודים בשבוע שעבר התרחשה ביפו ולא באיזה כפר בצפון. כמה כבר יוצא לנו להיתקל בחרדים שחיים בתוך בני ברק או בשכונות ספציפיות בירושלים? מה שכן, אני מרגיש שיש תסיסה כל כך גדולה בעם שכאשר הממשלה תתחלף (ומתישהו זה יקרה, לא יודע אם כבר בבחירות הקרובות), החרדים ישלמו בריבית.
  5. אין שום הצדקה ואין מה להגן על ציבור שסטטיסטית מככב בראש הרשימה, אני רק לא מבין למה כל התגובות פה ובתקשורת הם נגד הציבור החרדי תוך כדי התעלמות מהציבור הערבי שגם הוא מככב בטבלת ההדבקות, וגם שם יש לוויות בהשתתפות אלפי אנשים. https://he.wikipedia.org/wiki/תבנית:טבלת_מגפת_הקורונה_בישראל_לפי_יישובים מה שמעצבן, תסדרו את הטבלה לפי אחוז מתחסנים ותראו שלרוב מדובר בערים לא אדומות. לא רוצים להתחסן? תפדלו, שיישארו בסגל ותפתחו את שאר הערים.
  6. ומה עם מבוגרים וכאלה שלא נמצאים באינטרנט? גם מה הטעם במצע אם במילא אין דרך לאכוף אותו, ואחרי הבחירות כולם "שוכחים" את המצע שלהם?
  7. גם בחייאת, איזה צבועים אתם אני לא דיברתי על המסיבות בוילות בירושלים ראשון ותל אביב, עם עשרות משתתפים וחולי קורונה מאומתים במסיבות הללו אצל חילונים. גם לא שמתי פה תמונה להשוואה בין הלוויה של החרדים להפגנות בבלפור (למרות ששניהם חמורים באותה מידה) כי ברור לי שאצל החרדים מצב התחלואה הרבה יותר חמור. דיברתי על הלוויה המונית אצל הערבים לעומת הלוויה המונית אצל החרדים, ועל איך מסקרים את שני המקרים, ועל ההבדל בשיח שזה יוצר.
  8. תסתכל על הנתונים, אצל החרדים והערבים נתוני ההדבקה דומים מאוד, אם יש הבדלים אז מדובר באחוזים בודדים, כאשר היו חודשים שהישובים הערביים הובילו את הטבלה, וגם היום אני מעריך שהם מככבים בצמרת. אל תדבר איתי על צביעות כי זה עובדתית שמסתירים את הפרות הסגר האלה כאשר מדובר בערבים לעומת החרדים שמפמפמים לך לתוך המוח כל יום כל היום. אין פה עניין של מה שאני בוחר להיחשף אליו כי פשוט דבר אחד מסתירים בכתבה צדדית ומעלימים אותה בארכיון ולא מדברים עליה בחדשות ודבר אחר מככב בלי הפסקה. מי שמדבר מפוזיציה זה אתה, אני שונא את כולם באופן שווה.
  9. לידיעת השעיר, ככה נראית הפיכה https://www.ynet.co.il/news/article/BJfZgRVeO#autoplay
  10. הטענה היא האיפה ואיפה בסיקור התקשורתי, מה שמשפיע הלכה למעשה על סדר היום ועל מה שמדברים עליו - באינטרנט, בפייסבוק, בטוויטר, בחדשות, בוואטספים, בפורומים. אתה מחפש לדעת למה זה קורה? די קל, כי החרדים הם השותפים הטבעיים של ביבי, אז יש אינטרס והרבה יותר קל להיכנס בהם, וזה מבלי לדבר על כך שהיסטורית התקשורת אף פעם לא אהבה לסקר באופן שלילי ערבים לעומת דתיים שתמיד קל להשחיר אותם.
  11. אתה בכוונה אוהב להגיב בציניות ומתעלם מהעובדה שכשזה קרה הכתבה הייתה למטה למטה ונעלמה בארכיון, לעומת הכותרות הראשיות שהלוויה של החרדים קיבלה אתמול. כתבתי את זה באופן די ברור אבל כמובן שעדיף להגיב בציניות כדי להגחיך אותי או את הטענה שלי, באופן שגוי כמובן. זה נעלם בתוך אותו אתר החדשות הנקרא ביותר במדינה, כמו שזה לא פתח את מהדורות החדשות וכמו שלא היו על זה סטטוסים ברשת (ולמה כל זה? כי בכוונה העלימו את זה בתקשורת!) עובדתית אף אחד פה לא שמע על הלוויה הזאת של אלפי הערבים לעומת הלוויה של אלפי החרדים. זה לא במקרה. תהיה בטוח גם שזה לא המקרה היחיד. אני משוכנע שזה קורה בתדירות גבוהה במגזר, מה גם ששם אין כתבים ערבים שמשתפים פעולה כדי לחשוף דברים כאלה ואחרים כמו שיש כתבים חרדים (וטוב שיש, מעולה שכתבים חרדים מפרסמים וחושפים את מה שקורה בתוך החברה שלהם).
  12. כולם ראו את התמונות מההלוויה של החרדים היום, זה הופיע בכל הכותרות הראשיות באתרי החדשות והופיע מספר רב של פעמים בעמודים הפופולריים בפייסבוק והטוויטר עם אלפי תגובות לייקים ושיתופים. נכון שלא שמעתם בכלל על הלוויה ביפו של אלפי הערבים? https://www.ynet.co.il/news/article/ryh5B9nyu קטע אה.
  13. אנחנו נמצאים במצב שבו אין מנצחים, רק מפסידים. כבר 3 מערכות בחירות אף אחד לא הצליח להקים ממשלה עד שקמה לה ממשלת אחדות שבדיעבד טוב היה לו לא הייתה קמה, כי אחדות בטח שלא הייתה שם. עכשיו מערכת בחירות רביעית ועדיין אין רוב לאף אחד מהצדדים להקמת ממשלה. אין שום חשיבות למצע כרגע. זה יפה לזמנים טובים, אבל כרגע צריך לפתור את הבעיה הזאת של הבחירות החוזרות, ובאמת שיותר מעניין אותי מנהיג המפלגה וחברי רשימה כאלה או אחרים לעומת מה כתוב או לא כתוב במצע של אותה מפלגה. *המצע של חדש הזוי לחלוטין כפי שכתבת.
  14. עוזר המאמן (משמאל) מקגולין מכנופיות ניו יורק
  15. הוא פשוט לא מבין שאצל הערבים היחס לקהילה הזאת גרוע יותר מאשר אצל סמוטריץ או החרדים
  16. DoW

השקעות.

מקווה שהביטקוין הזה יקרוס לשווי של דולרים בודדים, או נמוך מזה פיקציה
  17. אני עדיין לא מבין מה הקשר בין כמה ניאו נאצים, אפילו אם הם אלפים, או עשרות אלפים לבין 75 מיליון אנשים שהצביעו לטראמפ. זה בדיוק זה. הם מסיתים ואז מתלוננים על הסתה של הצד השני. הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו. כמובן שאפשר להכליל את כל הציבור הזה כ"ביביסטים"/"טראמפיסטים" ולשלול את הלגיטימציה שלהם.
  18. כתבתי את זה לפני 10 ימים, תראו את השיח בעמודים האחרונים משתמשים במיעוט שבמיעוט שפרצו לקפיטול, לוקחים כמה נאו נאצים ומשתמשים בהם כפרזנטורים של טראמפ, כדי להראות כמה שהוא נורא, אין תוקף לשום החלטה שלו, משחירים את כל 75 מיליון המצביעים שלו, מי שהעז לומר משהו חיובי על טראמפ צריך להתבייש בכך. איום ונורא איך שהתקשורת קובעת את סדר היום, מי טוב ומי רע.
  19. אני מבקר את ביבי בלי סוף, גם פה, גם מול חברים, ברשתות חברתיות. מעניין שאתם לא מסוגלים להבין שזה שיש את החרדים והערבים שלא בסדר, לא אומר שאין עוד אנשים שלא בסדר כאן פרט לביבי.
  20. ומה שהוא עשה עם החיסונים? גם דיבר הוא עשה? גם עצם זה שהוא משתמש בכוח שלו כראש עיריית תל אביב בשביל קמפיין בחירות זה ביזיון ועוד דבר זה שאמרו על ביבי שהוא צריך לפרוש כי הוא לא יכול גם לנהל את המשפט שלו וגם לנהל את המדינה, אבל חולדאי? לגיטימי שינהל את העיר שלו ובמקביל יתמודד לבחירות
  21. זה לא משנה, הוא אשם וגם הוא אשם. וספציפית לגבי החרדים? מה אתה בא אליהם בטענות? זה מה שהם מאמינים בו. תבוא בטענות לממשלה שמאפשרת את זה. תיקח חצי מכוח השיטור שמסתובב בערים ירוקות בארץ ושים אותו בבני ברק ותחלק דוחות לכל מי שמפר הנחיות. כל בית ספר או ישיבה שפתוחה תן קנס בגובה 50,000 ש"ח, תבטל הקצבות. כל עוד זה לא קורה, התלונה היחידה היא רק לממשלה.
  22. היו פה אינסוף ביקורות על הרב קנייבסקי (בצדק) שעושה מה שבא לו ומצפצף על ההנחיות חולדאי מכריז למעשה על מרד, שיפתח את מה שבא לו בתל אביב, והכל עובר בשתיקה. מה זה אם לא צביעות? למעשה חולדאי עוד יותר גרוע כי הוא עושה את זה כחלק מקמפיין הבחירות שלו בזמן שהוא ראש עיריית תל אביב וחותר תחת ההנחיות של ממשלת ישראל, ומנסה לקושש ככה עוד קולות כדי לעבור את אחוז החסימה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.