Jump to content

DoW

משתמשים רשומים
    299
Everything posted by DoW

1. אצלי בסך הכל היה מעט חום ביום שאחרי וזה עבר אחרי יום נוסף הקטע הוא שבתקשורת מנפחים לך כל מקרה ספציפי ועושים כותרות כדי ליצור באזז ורייטינג, מפחידים אנשים, בזמן שאצל מיליונים אחרים לא קרה כלום. אני לא יודע אם התקשורת פועלת בתמימות ופשוט רודפת אחרי הרייטינג, או שזה מתוך שיקולים פוליטיים כדי לפגוע במאמץ לחסן את האוכלוסייה, וכתוצאה מכך לעכב את החזרה לשגרה, ובעקיפין לסמן את ביבי כאשם כאשר אנחנו פסע לפני בחירות. הרי ברור שאם נגיע לבחירות כאשר הוירוס מאחורינו, 95% מהאוכלוסיה מחוסנת, כולם חוזרים לעבוד, גנים פתוחים, הופעות, ספורט עם קהל וכו', זה היה נותן לביבי תמונת ניצחון על הקורונה ותנופה חזקה לקראת הקלפי.
  2. הלוואי שהיו מקדמים את הרעיון לגבות כסף על חיסונים החל מתאריך מסויים היינו רואים איך כל המתלבטים היו רצים להזריק לעצמם חיסון
  3. חפרו לנו בלי סוף שמתגעגעים לכדורגל ישראלי ובושה שסגרו את הענף בתוך שבוע מקבלים יריקה ומכות בינגה ביבי
  4. פשוט תקשיב לאנשים חכמים ממני וממך. אנחנו עושים את זה בכל דבר בחיים שלנו ומשתמשים במוצרים ושירותים שאנשים שחכמים מאיתנו יצרו, נכון? אז אותו הדבר פה. יש לך את מיטב המדענים בעולם ששקדו לפתח חיסון לוירוס הזה, אומרים לך שכדאי להתחסן, לא תתחסן? מה, זאת קונספירציה? זה יעבור אישורים סתם ככה "בלי לדעת מה ההשפעות לטווח ארוך שלא נבדקו"?
  5. קוראים לו טל אם אני לא טועה. אני יודע מה שם המשפחה, אבל אין טעם לחשוף בפורום כמובן.
  6. זה טוב שהתחסנת ודאגת שקרוביך יתחסנו גם הם, אבל כל עוד אנחנו חיים כחברה ולא כבודדים, הקוקואים האלה משפיעים עלינו, וחייבים לנקוט בסנקציות נגדם/צ'ופרים למי שיש לו שכל ומקשיב למדע.
  7. בשביל שלביבי יהיה רוב כדי להקים ממשלה הוא צריך לצרף את ימינה/תקווה חדשה (או לעשות שוב קומבינה עם העבודה/גנץ/משותפת) מי שמתלבט בין בנט וסער, ולא רוצה ממשלת דתיים-חרדים, שיחשוב עם עצמו למי יש יותר סיכוי שיתקפל וייכנס לממשלה עם ביבי מבין השניים.
  8. הם לא מאמינים למספרים האלה, ה 5000 מבחינתם זאת המצאה, וטוענים שאין שום עלייה במספר המתים בארץ, והכל שקרים. הייתי רוצה להיכנס לראש שלהם ולהניח שאוקיי, הכל שקרים ועובדים עלינו. השאלה אבל למה ומה המטרה, אבל אני לא מוצא היגיון.
  9. חבל שלא חוסמים כאן אנשים שמפיצים פייק ניוז מסוכן, בדומה לפייסבוק.
  10. הוא היה מנהל ביצועי בנוער, לא מנהל מקצועי ובטח לא בבוגרים
  11. דיברו פה על ניהול אירופי על מה מדובר בדיוק? אין מנכ"ל, אין מנהל מקצועי, אין מאמן. כל הזרים בהנהלה שהיו פה פעם התחלפו בישראלים, ויש תפקידים שנותרו ללא איוש.
  12. עוד הבדל גדול בין השידורים בערוץ הספורט וצארלטון הוא שירי הרקע של הקהל בספורט 1 זה ממש יושב טוב וסבבה, בערוץ הספורט הם שמים שירים של קבוצות אחרות, שמים את אותו שיר מספר פעמים וכל כמה דקות יש שריקות לא קשורות וזה מבלבל
  13. לדעתי אוואני השחקן הכי טוב בליגה
  14. אני חושב ש 99% מהימנים החילוניים מעדיפים את זה הבעיה היא שמבחינת מספרים יש פה בערך 50-55 מנדטים בלבד, שלא לדבר על קרבות האגו על מי יהיה בראש.
  15. אני רוצה ממשלה חילונית, כלומר מישהו שלא ייכנס לקואליציה תחת ביבי חרדים למען האמת לא רואה את זה קורה כרגע, מקווה שיהיו בחירות נוספות בספטמבר.
  16. אני מתלבט בין סער לבנט, עוד לא החלטתי. שניהם ראויים מבחינתי.
  17. מכבי קבוצה בינונית, הליגה חלשה
  18. כל כך הרבה פייק ניוז, אתה ודומיך בוחרים באופן מודע להמשיך את המגפה, לגרום לעוד ועוד חולים ומתים במדינה, להמשיך לפגוע לאנשים בפרנסה. הלוואי שבאמת יהיו סנקציות כלפי מי שבוחר לא להתחסן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.