Jump to content

DoW

משתמשים רשומים
    299
Everything posted by DoW

1. פתיחת המשחק הכי טובה שלנו העונה. היה מדהים, יכל להיות 5-0 בשקט אחרי 25 דקות. ריקן חוזז טבח ובלקמן היו פשוט אוויר במחצית השנייה, וגם גלזר לא עזר להחזיק את האמצע. גנבנו פה ניצחון יקר
  2. מי שיכול, שייכנס לסרטון וידווח על תוכן מטעה. איזה טמטום
  3. תתפלא, יש מצביעים עבודה/מרץ שמוכנים להצביע לסער כדי להזיז את ביבי מהכיסא, אז מה זה כבר לפיד?
  4. לאף אחד אין גוש ל 61 ולכן נלך לבחירות נוספות, מקווה שבספטמבר ולא יחכו עד נובמבר ביבי-חרדים-סמוטריץ זה בערך 47-50 לפיד-בנט-סער-ליברמן-גנץ זה בערך 51-54 כל תוספת אחרת לאחד מהגושים לא ריאלית לדעתי.
  5. איזה אינטרס לדעתך יש לביבי למרר לנו את החיים? כאילו בלי קשר, גם בשגרה, אבל בטח עכשיו כשאנחנו סמוך לבחירות, אתה לא חושב שהוא היה מעדיף לפתוח הכל ולהראות איזה תותח הוא? הרי על הנייר ככל שהוא סוגר דברים או שיש הגבלות זה רק אמור לפגוע בו בקלפי, לא? למה לא אומרים מתי זה ייגמר? כי לא יודעים... זה אמור להיגמר כאשר מספיק אנשים יהיו מחוסנים, ולפני שהמכחישים יקפצו, גם אם יהיו מוטציות למיניהן, החיסון עדיין יהיה יעיל נגדן במידה מסויימת, גם אם קצת פחות בהשוואה למצב הנוכחי, וזה בטח עדיף על מצב שבו אנשים לא יהיו מחוסנים.
  6. זה לא מדוייק יש אנשים שלא יכולים להתחסן מסיבות בריאותיות, למה להשאיר אותם בסיכון? החיסון עצמו אמנם יעיל מאוד, אבל לא מדובר ב 100% יעילות, כי אין כזה דבר בטבע 100% יעילות. במידה וכולם יתחסנו (אחוז גבוה מאוד של האוכלוסייה) הוירוס פשוט ייעלם ובאמת ננצח אותו. במידה ולא, יש אפשרות שבאמת יצוצו מוטציות חדשות. זה לא יקרה אם נהיה מאחורי זה כבר. ככל שהעניין הזה מתעכב, אנחנו מתעכבים בחזרה מלאה לשגרה, אז כן, צריך מסע שכנוע לאומי ולהוקיע אנשים כאלה שמחבלים במאמץ הזה.
  7. אני לא יודע מה מצב החוזה שלו, אבל אם אפשרי עונה הבאה במכבי ואחר כך מכירה יפה לחו"ל - בכיף זה מה שהיה קורה אם היה נשאר במכבי פ"ת הרי ולא מגיע לנוער שלנו. את העונה הזאת היה משחק בבוגרים שלהם בליגת העל, ועונה הבאה הייתה האחרונה שלו בישראל.
  8. when they see us איזה אנשים חארות, מאחל להם את כל הרע בעולם. אני נוטה לחשוב שזה פשוט מגיע משעמום טהור אצל חלק מהאנשים וטמטום רב אצל אחרים.
  9. רק כשהמוות מגיע אליהם הביתה, למשפחה, כמו במקרה היום עם הבחור וקבוצת הפייסבוק שלו. ואפילו שם הוא לא לגמרי הודה בטעות שלו שהובילה למוות שלה (ושל הרבה אחרים)
  10. אני מחוסן ודאגתי שכל מי שקרוב אליי יתחסן גם הוא, גם מאחיינים שלי שפשוט קטנים מדי
  11. אחרי כמה זמן של "ניסויים" מבחינתך זה מספיק בטוח מבחינת תופעות לטווח ארוך? שנה? 3 שנים? 10 שנים? 20? למה אתה לא פועל באותה שיטה בכל דבר אחר בחיים שלך? זרוק את הסמארטפון שלך לפח, חכה עוד כמה שנים, זה לא מספיק בטוח, אנחנו לא מכירים את כל התופעות לטווח הארוך עדיין. מי שלא מתחסן הוא לא רוצח הזוי. הוא כן דביל הזוי. כל הדיבור הזה כאילו רוצים לעשות עליך ניסויים כמו בגרמניה הנאצית, פשוט טמטום טהור.
  12. כאילו חסרות אמירות עלובות של לפיד שצריך להמציא דברים הזויים אחרים
  13. האמת שאף פעם הסקרים כאן לא משקפים את התוצאות בפועל
  14. מבחינה טכנית הוא דווקא מראה דברים יפים מאוד עם הכדור, יש לו קור רוח גם. מיקום? טבעי, הוא בלם צעיר, זה יכול להשתפר עם עוד שפשוף ודקות משחק שיצבור בעונות הקרובות, אבל הנתונים הטבעיים שלו ברמה גבוהה מאוד.
  15. צילאקה שם מעניין לעמדת הבלם לשנים הבאות, צריך עוד לעבור כמה השאלות בדרך, אבל יש שם פוטנציאל.
  16. כלי יעיל למשחקים נגד הקטנות
  17. מישהו יכול לשים הילוך חוזר של המהלך של הגול שנפסל?
  18. חזיזה וחבשי יאכלו אותה הכי חזק מבין שחקני מכבי חיפה. חבשי גם ככה פצוע נראה לי. השניים הנוספים יקבלו עונש קל יותר. העניין הוא שגם מכבי חיפה עצמה מואשמת בנסיבות מחמירות, אז מעניין מה יקרה עם זה.
  19. אף אחד לא מנקה את החרדים, גם אין סיבה או הצדקה לנקות אותם. כל הסיפור פה הוא הסיקור התקשורתי והעדפה של אוכלוסייה אחת על חשבון השנייה. יש לך הצדקה לכך שמותר להפגין בכל שבת בבלפור אבל אסור להגיע לבלומפילד? לכך שהמפגינים הפכו לאתרוג הכי מקודש במדינת ישראל? כי הם כביכול נלחמים על הדמוקרטיה עלק?
  20. אני מסכים עם הכיוון הכללי, אבל מה הקשר לזוהר או כץ? כאילו, למה לטרגט ספציפית את מפלגת הליכוד? לא מדובר במפלגת שלטון עשירה שעושקת את העם כפי שאפשר ללמוד מהתגובה שלך, אלא במשהו כולל וחוצה מפלגות. לחברי מרץ או יש עתיד יש פחות דירות? לא יודע. זה גם לא האישיו. אני זוכר שפעם בדקתי וראיתי שמרבית משקי הבית גרים בדירה בבעלותם, כלומר לא גרים בשכירות. עכשיו אם תקח את מחירי הדיור ותוריד אותם ב 30% נניח. כן, זה יקל מאוד על זוגות צעירים לקנות דירה, אבל גם יפגע באופן משמעותי על כל שאר הציבור שכבר קנה דירה ועכשיו הנכס שלו יהיה שווה הרבה פחות כסף. זה משהו שצריך לקרות, כי אין סיבה שמחירי הדירות כאן יהיו כל כך גבוהים, העניין הוא שהלובי והתמיכה הציבורית לכך לא כל כך גדולים לדעתי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.