Jump to content

DoW

משתמשים רשומים
    299
Everything posted by DoW

1. כן עוד נושא על מסיקה הנגר. למה הוא עולה בהרכב? יש לנו את גזל רמאליו ואת מסיקה בהרכב, אז איך ניר לוין מצפה שאנחנו נבקיע ? מסיקה, שאני חושב שהוא אמור להיות קשר בצד שמאל, פשוט היה חושך היום, כרגיל יש לומר. כל הזמן האגף הימני שלנו היה פרוץ לגמרי! עוד משהו - למה ניר לוין משחק עם העמדות של השחקנים? ממש כמו אלי כהן למה קאמנאן משחק חצי מהזמן בצד ימין? הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה שלוין רצה לנצל את הפיזיות שלו מול המגן השמאלי הצעיר של הפועל (שיש) אבל אני חושב שעדיף שהוא ישחק בעמדה המקורית שלו - חלוץ באמצע. מקסימום שיעבור לצד שמאל ששם הוא גם יכול לנצח את המהירות שלו על האגף. אותו הדבר יניב עזרן - יותר מדי הוא משחק בצד ימין. הבן אדם חלוץ או קשר שמאלי, למה משנים לו את העמדה? רודי חדד בכושר טוב, שיחק טוב בגביע הטוטו במשחק האחרון עם גול ובישול, אבל ניר לוין מחליט שמסיקה עדיף בהרכב? למה? חדד בימין, עזרן בשמאל, קאמנאן באמצע וככה היה לנו הרבה יותר סיכוי לגול... אני מקווה שנלמד לפעמים הבאות ונצא כבר מהמצב הזה..
  2. נשבע לכם בקושי נרדמתי.. איזה לילה! כל רגע אני מתעורר אחרי חלום אחר! רגע אחד עובר לי בראש ה 3-0 שאכלנו שנה שעברה ואני מפחד, רגע אחרי זה אני נזכר בניצחונות.. ככה כל הלילה.. אני משתגע כבר, רק שיגיע!!!
  3. לא משנה יהיה תופים לא יהיה צריך שכל הקהל שלנו, בכל השערים יתן מעצמו 90 דקות (ועוד קצת) של עידוד הכי חזק שהוא יכול כולם ביחד יכולים להרעיד את בלומפילד
  4. עדיין אף אחד לא ענה באיזה אולם מתקיים המשחק... מישהו יודע ?
  5. שים לב לרודי חדד נראה מאחורה כזה, לא כל כך שייך, לא מחובר ..
  6. למישהו יש קליפ של הקטע שהרעדנו את טדי? זה היה מרגש ברמות!!
  7. הוא שחקן כשרוני והכל ויש לו עתיד אבל בהווה הוא לא שחקן הרכב.. צריך להמשיך לעבוד ולהשתפר
  8. זה לא שייך, אביב חדד תיקל אותו חזק זה הכל
  9. בדוק בערוץ 10? כי שמעתי פעם שזה יהיה ב GOLD. אם זה 10 אז זה נהדר!
  10. מכבי אכן לא בצמרת התקציבים האירופאית, מי שלא מאמין צריך למצוא שידור חוזר של מסיבת העיתונאים מאתמול
  11. מחכה לדרבי שנתן להם שוב בראש
  12. איציק עזוז ? משה אוחיון ? זה טוב בשביל מכבי, אמנם זה לא מכניס כבוד למועדון שאין שום שחקן בנבחרת, אבל זה נותן קצת מנוחה לשחקנים, וזה חשוב.
  13. הכתב ממש לא מבין מהחיים שלו הוא כתב שם שטויות אתה לא צריך לקחת ללב מה שכל כתב סוג ג' כותב באתר אינטרנט
  14. כי בית"ר אלופה ומקום 1 ואנחנו מקום 11 זה למה מביאים לכם שחקן טוב ואתם בוכים אני לא מבין אותכם באמת שלא ביתר יש להם את בואטנג, אלברמן, וכנראה שהם כבר ידעו שהם הולכים להביא גם את עידן טל.. יש להם עומס בעמדה הזזאת פשוט מאוד, בגלל זה רמליו לא משחק שם כיום והוא שוחרר מבית"ר. רמליו שחקן ברמה גבוהה וגם בדיוק בעמדה שאנחנו צריכים.
  15. למה לחכות למוריניו? קאפלו פנוי כבר כל הקיץ
  16. חחח כן אני מופתע שלוני הצליח לגרד חצי מיליון שקל בכלל
  17. לסולנה יש יריבה בליגה שלהם עם חולצות אדומות? שיראו את הפועל יהיה להם אש בעיניים יתנו להם שלישייה
  18. אברהם גרנט הוא המאמן החדש של צ'לסי... http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/t...sea/7004083.stm
  19. הייתי אומר שלהחתים שוער חדש זה היה הכי חשוב.. אתה היית רוצה לשחק עונה שלמה עם סולומון?
  20. אנחנו כל הזמן מקבלים סטירת לחי מכל מיני כותרות ושמועות כאלה אז חלאס להאמין לכל הדברים האלה. במיוחד כאשר הם מפורסמים באתרים כאלה, שאוהבים לפרסם זבל, וחדשות צהובות. כרגע המצב שלנו על הפנים אז קודם כל נדאג איך לצאת מזה כי עוד שבועיים משחק קשה מאוד נגד חיפה, שלדעתי יכול להשפיע הרבה על המשך העונה שלנו, אז קודם כל שיהיה קצת שקט בקבוצה, אחר כך יתחילו לדבר על כל מיני משקיעים פוטנציאלים שהסיכוי שהם באמת יבואו הוא כמו הסיכוי שישראל תזכה במונדיאל.
  21. הליגה הטובה בעולם, ובהחלט המעניינת ביותר.. התגעגעתי לערבי שלישי ורביעי של הצמפיונס
  22. סרביה דווקא לא אחת הטובות, פעם היא הייתה כזאת היום נשאר ממנה רק שם גדול, אבל בכל זאת זה ניצחון ענק ניצחון ממש מרגש! עריכה: שלב הבא אנחנו נגד יוון רוסיה ספרד (ביום שישי) קרואטיה ולטביה. נגד 3 הראשונות אין לנו סיכוי, אבל מול שתי האחרונות יש סיכוי ונצטרך להציג שוב משחק גדול נגדם.
  23. הוא לא אמר אתמול שהוא עוזב? כולם (האמת גם אני) כבר אמרו יאללה שילך מצד שני עכשיו אם באמת (אבל אני חושב שזה סתם דיבורים) יבוא משקיע נוסף וישים עוד 30 מיליון שקל... אפשר להתחזק בצורה רצינית ביותר. רוני מאנה אתה תעלומה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.