Jump to content

DoW

משתמשים רשומים
    299
Everything posted by DoW

1. מצד אחד זה נהדר שמאנה עוזב שילך כבר ויעזוב אותנו בשקט מצד שני.. לוני עוד הפעם?
  2. תאכלס מספיק לראות קלטות שלו ולהזמין אותו לבדיקות רפואיות כדי להיות בטוחים שהוא בכושר (בכל זאת, בן 32..) מבחינת יכולת אין ספק שהוא יתאים..
  3. אתה באמת חושב שיש לנו סיכוי לאליפות? העונה הזאת גם מקום 2 יהיה הישג
  4. מה יהיה עם הבן אדם הזה... מהיום שהגיע הוא כל הזמן סיפק כותרות לתקשורת ותאכלס הוא מרבה בדיבורים וממעיט במעשים. הוא מצפה שיגידו לו תודה על כך שהביא כספים לשחקנים אבל תאכלס זאת העבודה שלו.. אם הוא לא היה רוצה אז היה יכול מראש לא לבוא! רוני מאנה תעזוב אותנו
  5. איך לוין לא בכושר? שנה שעברה עם הפועל הוא הביא להם גביע וגם נתן לנו 3 בדרבי.. דרך אגב גם לוין יודע לאמן צעירים - שכחת את דגו? מי אתה חושב גידל אותו? וואלה יש עוד שכרגע אני לא זוכר.. בכל אופן, חבל שאנחנו עושים הכל כל כך לאט. היו צריכים לסיים את כל הדברים האלה לפני חודש לפחות - את המאמן, ואת 2 הזרים שרוצים להביא לכאן. תחשבו נסיים מקום 2 מרחק של 4 נקודות ממקום 1 ונחשוב אחח.. אם רק היינו מתחילים את העונה טוב יותר. בערך כמו שקורה כל שנה :/
  6. יש! מההתחלה אמרתי שלוין עדיף מגיא לוי. לוין במכבי הביא לנו 2 גביעים וגם שיחקנו כדורגל מאוד יפה והתקפי, מה שכולם בכו פה בתקופת אלי כהן להזכירכם.. שנה שעברה הוא עוד הפעם זכה בגביע לוין.. עם הפועל דווקא. הוא לא יודע לנצח קבוצות גדולות? שכחתם את המחזור האחרון? או שאולי אנחנו כבר לא נחשבים לקבוצה גדולה.. לעומתו יש את גיא לוי, שעד כה בקריירה שלו אימן קבוצות תחתית חלשות, ואת הנבחרת הצעירה ובחייכם זה לא חוכמה להגיע לאליפות אירופה עם דור כזה של שחקנים. באליפות עצמה ראינו איזה מאמן טוב הוא עם חילופים מוזרים, וסגנון משחק משעמם וחלש. אליפות במילא כבר אין סיכוי כאשר אחרי 2 מחזורים בית"ר מובילה ב 5 נקודות. המקסימום שאנחנו יכולים להוציא מהשנה הזאת זה מקום 2 + גביע, ואני מאמין שאנחנו יכולים להשיג את זה, שלוין יכול להשיג את זה.
  7. באמת צריך לארגן לו איזה חולצה לקראת הדרבי עם כיתוב מיוחד ולמקרה שהוא יבקיע (זה קורה פעם בעונה..) הוא יראה לשער 5. אני חושב שהרבה מאוד אנשים יסלחו לו על העבר.
  8. נכון זה רק גביע השוקו וגם אני לא יודע עדיין איך המשחק ייגמר אבל סוף סוף עזרן נתן את הראשון שלו במכבי. אני רק מקווה שזה יתן לו ביטחון להמשך
  9. מה קשור יפרח עכשיו? חדד היה כל כך גרוע זה פשוט לא יאומן. כמעט גול עצמי במחצית הראשונה + אחד בשנייה + מעורב בכל השערים של הטורקים. מסיקה לא רץ חצי מהזמן ולא משקיע + איטי. מעורב בשני הגולים הראשונים של הטורקים + פשוט שיחק לא טוב. מסכן יבריץ אני אומר לכם.. לא מגיע לו הגנה כזאתי. הוא שוער לא פחות טוב מקאלה ממה שראיתי ממנו עד עכשיו, פשוט אי אפשר כל הזמן להציל גולים ממצבים של 1על1 (תחשבו על המשחק הראשון גם). היום בגול הראשון זאת לא אשמתו כמובן 1על1.. הגול השני הוא הצליח להדוף אבל הכדור בכל זאת עבר אותו ומסיקה החליט שלא להילחם על הכדור משום מה.. והגול השלישי הוא גם הדף, הפעם הדיפה טובה והצידה אבל חדד החליט שהוא רוצה להבקיע. בין לבין יבריץ עצר לפחות 3 או 4 גולים בטוחים של הטורקים. אני מצד אחד ממש פסימי, אך מהצד שני אני אופטימי לקראת חזרתם של הבלמים שלנו. עכשיו יש פגרה של שבועיים אז אני בתקווה שהפציעות שלהם יעברו כמה שיותר מהר.. שלא נסבול עוד הרבה מחזורים מהחיסרון שלהם. היום בשידור של נתניה, שלמה שרף אמר תראה את מרין סטרול סבן ובן דיין איזה חוליית הגנה חזקה יש לנתניה. לעומת זאת למכבי תל אביב יש הגנה ממש חלשה ומצחיקה. משהו כזה הוא אמר ואני ממש התעצבנתי כי אחרי הכל אנחנו משחקים בלי המגן השמאלי, וכמובן בלי שני הבלמים הראשונים + הבלם המחליף.
  10. צודק! היו רגעים שחשבתי שאני שומע שירים שלנו אז אמרתי לעצמי אני בטח טועה אז הגברתי ובאמת שמעו את אותם 50 מכביסטים יותר חזק מהקהל הטורקי איזה מרגש זה היה!
  11. צודק זה היה ביציע אבל עדיין לעומת בקבוק מקלקר זה עונש מצחיק.. בכל מקרה כמובן ששני העונשים מפגרים ולמנוע מקהל להגיע למשחקים זה דבל מטומטם מאוד. בקצב הזה מאמצע העונה כבר לא יהיו משחקי בית לקבוצות בליגת העל, כולם משחקי רדיוס
  12. לא יאומן פשוט אבי לוזון הזה כולם שם מושחתים נמאס כבר זריקת בקבוק קלקר עונש רדיוס + קנס זריקת רימוני עשן = רדיוס על תנאי + קנס (שבמקרה של בית"ר הוא חסר משמעות)
  13. למעשה, זה מוזכר שם.. Le Maccabi Tel-Aviv en bref Fondation : 1906 Stade : Bloomfield Stadium (18,000 places) Palmarès : 18 championnats d'Israël, 22 coupes d'Israël, 2 Ligue des Champions d'Asie (1969, 1971)
  14. אני לא מבין איך בכלל לא הייתה מהומה עד עכשיו.. עכשיו נזכרים?? חבל כי נראה לי שזה מאוחר מדי.. ואולי עדיף לא לראות בכלל?
  15. אחלה ראיון אבל מאיפה בדיוק הגיעה היוזמה הזאת בכלל?
  16. אין מצב שדירסאו היה מגיע אלינו חיפה לא הייתה מאשרת את זה.. אגב גם חלק אמרו שחבל שלא הבאנו את אנסומבו.. הוא לא שיחק בפ"ת? אז מן הסתם לוזון לקח אותו ביחד איתו להפועל, שוב זה לא מצב שבאמת היינו יכולים להחתים את השחקן ולהביא אותו אלינו. אני לא מכיר בכלל את הגונתן הזה אבל זה מדאיג שאחרי שבוע עדיין אין שום דבר לגביו.
  17. איך הייתי רוצה לראות את ניר לוין במכבי עם כדורגל התקפי שמח כמו לפני שנתיים
  18. רק ניר לוין שיחק התקפי במכבי והגביע פשוט תפור עליו (כי אליפות אין מצב)
  19. אין מצב שלא ישדרו אמרו שהישאליות באירופה בחינם עד עכשיו היינו בערוץ 5 אני חושב שככה יהיה גם יום חמישי
  20. אני מקווה שהנושא הזה לא ידלוף לאתרים צהובים שלא יהיו פאדיחות כמו פעם קודמת הוא עוד יכול להיעלב מזה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.