Jump to content

DoW

משתמשים רשומים
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Days Won

  167

About DoW

 • Rank
  You come at the king, you best not miss
 • Birthday 01/10/1989

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ואיך אתה קורא למהומות שעשו אנטיפה בעידוד השמאל בארה"ב? במשך כמה חודשים הבעירו רחובות, פרצו לבתי משפט, תחנות משטרה, הרבה יותר אלימות, הרבה יותר ארגון? אם כבר הפיכה זה מה שקרה בקיץ, הלכה למעשה היה ניסיון הפיכה שהצליח.
 2. אבא שלי סוכן FBI והוא סיפר לי
 3. המסך שלו מעולה, אבל ביחס ל IPS אחרים. במסך אמולד הצבעים עשירים יותר, שחור זה שחור אמיתי וכו'
 4. תעשה לי טובה, כשהפגנתם מול חולדאי על אוסישקין הייתם מאורגנים יותר
 5. זאת לא הפיכה, בסך הכל הפגנה שכמה עשרות מפגינים הלכו רחוק מדי. במהומות בפורטלנד נהרגו הרבה יותר אנשים, והיה הייתה הרבה יותר אלימה.
 6. בואו, מה שהיה שם רחוק מניסיון הפיכה. אנחנו יודעים איך נראה ניסיון הפיכה, זה לא מה שקרה שם. לא יודע אם זה מתוך תמימות או קטע של הינדוס התודעה של התקשורת. ממש אין צורך להתנער מטראמפ ומפועלו, זה בדיוק שכתוב המציאות שהולך כאן, כדי שיוכלו להגיד שכל הדברים נעשו ע"י נשיא איום ונורא שהודח מהנשיאות והוביל ניסיון הפיכה, ואז יהיה אפשר למחוק כל דבר בקלות, כי כל ההחלטות שקבע והמדיניות שניהל בעצם לא היו לגיטימיות מכיוון שהאיש עצמו לא לגיטימי (יחד עם כל מצביעיו). זה לא עובד ככה (או שכן לצערי..)
 7. אני ממש מבסוט ממנו, לא מאמין שהוא כל כך זול ונותן כל כך הרבה. משחקים, סוללה, תצוגה, גם המצלמה ממש טובה ואין לי תלונות לגביה. יש לו 2 חסרונות מבחינתי - המסך הוא לא אמולד (אבל בשביל מסך אמולד צריך לשלם פי 1.5-2) והוא די כבד. העניין של המשקל לא כל כך מפריע לי, היה נחמד טלפון קל ואלגנטי יותר אבל זה בסדר גמור. גם מערכת ההפעלה miui 12 פנטסטית (ברגע שמבטלים את הפרסומות שזה עניין 2 דקות) גם זה שיש לו הגנה חלקית למים היה חשוב לי מאוד בבחירה שלו, כמו גם רמקולים מעולים וחזקים.
 8. לא יצא לי להשוות בין מכשירים במחיר הזה, אבל ה oneplus שכתבת למעלה מעולה בעיקרון, ויש גם המון דגמים של שיאומי שאולי יתאימו לגבי הריסוק - או שתשתדל לשמור טוב יותר על הטלפון, או שתקנה כיסוי טוב שיעזור להגן.
 9. שני דברים אני לא מבין 1. איפה הסיקור והטון התקשורתי כאן ואיפה במהומות בפורטלנד. ברור שבפריצה לקפיטול יש סמליות הרבה יותר חשובה, אבל זה לא קרוב לאלימות במהומות האלה. 2. אנשים תוהים מה יקרה ביום שביבי יעזוב את בלפור. כמובן ברמיזה שנקבל תמונות כאלה מתומכי הימין בארץ, בזמן שהמפגינים בבלפור כבר ניסו לפרוץ את המחסום ולהיכנס למתחם. הדאגה של עורכי החדשות? יוק.
 10. בתקציב הזה נראה לי realme 7 pro יתאים לך
 11. עוד מוקדם מדי לעשות חישובים של 61 בשביל להקים קואליציה, כי אנחנו עדיין לא יודעים איך ייראו הרשימות, ולדעתי יהיו עוד כמה עזיבות ואיחודים בהמשך עד הבחירות. לגבי סער - הוא שלל את ביבי כראש ממשלה, אבל אין לו בעיה להיות ראש ממשלה בעצמו והליכוד (וביבי) בממשלה יחד איתו. כמובן גם לא רוטציה, לא חושב שמישהו שפוי יסכים לרוטציה פעם נוספת עם ביבי. כלומר כרגע, אין באמת תסריט ריאלי לממשלה בלי חרדים, או לממשלה כלשהי לצורך העניין, ולכן ביבי ימשיך כראש ממשלת מעבר אלא אם כן יקרה משהו דרמטי.
 12. אתם מדברים פה על ביטול קצבאות ילדים ומזכירים שהבעיה היא קצב הילודה, אבל מתעלמים מכך שמי שהכי מתנגד לחרדים בכנסת - חברי כנסת כאלה ואחרים מהשמאל, מעלים לדיון או לשיח הציבורי כל מיני חוקים הזויים שדווקא מעודדים ילודה ומטיבים עם משפחות מרובות ילדים (כל החוקים עם המילה "חינם" בתוכם) סתם לדוגמה משהו שעבר לפני כמה שנים - קופת חיסכון לכל ילד. המדינה מפקידה 50 ש"ח עבור כל ילד מתחת לגיל 18. מדובר בסכום עתק בכל חודש שעד לפני כמה שנים לא היינו משלמים. בשביל מה? כדי שילד שמסיים תיכון/צבא יהיה לו יותר כסף התחלתי? אוקיי, זה נחמד, אבל בטח שלא הכרחי, הרי כולנו הסתדרנו ללא זה, נכון? ונניח שיש כאלה שבאמת צר
 13. DoW

  השקעות.

  הם בית השקעות צעיר יחסית, פחות משנתיים (שנה וקצת), ואמנם הם צומחים במהירות (יש שם אנשי מקצוע מעולים שפרשו ממקומות אחרים והתאחדו לבית השקעות אחד כפי שברנדון רוי כתב) אבל כרגע הם עדיין דג מאוד מאוד קטן בשוק. זה אומר שסך הנכסים שלהם קטן יחסית. נניח הם רוצים להשקיע במשהו רווחי שמצאו, אז הם משקיעים X כסף על זה, וה X הזה מתוך סך הנכסים שלהם הוא גדול ומשמעותי, ולכן התשואה מושפעת מכך בגדול. עכשיו תשווה אותם לבית השקעות ותיק יותר שגדול פי כמה מבחינת הנכסים. נניח והוא מבצע את אותה השקעה - אין אפשרות להשקיע מספיק כסף באותה מנייה, וה X הזה שהם יכולים להשקיע במניה הזאת הוא מאוד קטן ביחס לשאר הנכסים של
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.