Jump to content

מרגוליס

משתמשים רשומים
    361
  • Last visited

Everything posted by מרגוליס

1. גם שמשחקים נגד יריבה חזקה ממך אסור בשום אופן להראות ככה. לא ברור לי איך נגד הנאיבים האלה לא הגענו באמת למצבים. מותר להפסיד. בשום אופן אסור להראות ככה.
  2. מהמחציות היותר דוחות שהיו לנו מאז הצמפיונס. שום דבר. אשכרה לא עשינו שום דבר חוץ מלאבד כדורים.
  3. מעצבן כל כך. איך למען השם סבוריט לא פותח במשחק כזה ניר ביטון לא לרמה שלנו די עם זה
  4. יש לרובי קין משהו עם סבוריט? באיזה קטע הוא התחיל להיות מסופסל?
  5. איך זה הגיוני שהמשחק הזה לא פתוח לכולם? איך יכול להיות שמכבי קיבלה את זה סבבה כל כך?
  6. אני אשכרה לא רוצה שהנבחרת תעלה רק בשביל שהבן שרמוטה הזאת בניון יכשל ויעוף. האדם הכי מעיק בעולם. איש אפס ושרמוטה.
  7. לא מבין למה מכבי לא לוחצת לקבל הקלטה של הדיון בין השופט לואר. הכי ברור שהמלל היה. שמע זה פנדל אחושרמוטה אבל (צחקוקים ברקע) נראה לי שהם שבעו. תוותר להם איגוד של שרמוטות
  8. פת לא הסתגרו באמת היום. זה לא ריינה. היינו חייבים לגמור את המשחק הרבה יותר מוקדם (למה חילופים כל כך מאוחרים?) משפתי שוער לבעיטות מרחוק. כל מה שקשור לרחבה הוא חלשה מאוד. מילסון מעל כולם, באמת חוויה של שחקן עד כה.
  9. איזה החלטה מטומטמת זה להיכנס ולא לעודד כמחאה. אם כבר אז כבר. אל תכנסו. יציעים ריקים עושים את העבודה. יציעים דוממים לא(זה בדיוק הרי לאן שרוצים להוביל את הכדורגל). המועדון שלא כבר לפני כמה שנים טובות החליט שהקהל זה אספסוף שרק פוגע ומהצד שלו שיבואו רק כאלה שבאים למחוא כפיים. מטורף של משטרה יש כח כזה, שהרי ברור לכולם שזה משחק אגו ואפאחד לא עושה כלום. אשכרה היה יותר טוב שהיה שר תרבות וספורט שלא התעסק בספורט, מאשר שיש את החלאה יונקת הדם הזאת בממשלה.
  10. יש לי פוראבר וקיבלתי רק 3 נקודות על המשחק הזה. לעוד משהו?
  11. חחחחחח גם אם היה 0-0 במצב דומה בחיים מכבי לא מוציאה חצי מילה על השופט
  12. כמו ה4-0 האגדי ההוא בדרבי. כמו ב4-0 על ביתר בטדי ככה גםתהיום. מה הפאקינג קטע של להפעיל רגש בהחלטה
  13. בן זונה גרינפלד אשכרה דה זה וו ליואב זיו ב4-0. לא להאמין באטזה זכות הוא ויתר טפיייי זיין על הפועלללללללללל
  14. רגע רק שאני אבין..אם לא היה עונש להפועל..האם עדיין לא היו משווקים את זה כמשחק מסוכן ושתהיה ענישה חמורה? אנחנו בדרך לנרמול של הדבר הזה. לא יעזור
  15. אני לא אומר שזה אידיאלי לתבוע את הקבוצה. אבל מי שחסך 3 שנים בדיוק בשביל זה נפגע פה פגיעה רצינית (אין לי מספיק נקודות לדרבי הזה). בקורונה לא היה נעים לתבוע עד שמשהו קם ועדה ובסוף היה לך אחלה של פתרון. הקבוצה רוצה לנרמל קונצרטים ביציע. כל פעם מחדש מראים לנו כמה שאתה ארנק בלי זכויות. תשלם או תשתוק, אי אפשר ככה. נלחמים בנו צריך להילחם חזרה
  16. לא חוקי. אתה לא יכול לעשות דבר כזה. דרבי הבא שערים 4-5 ישארו שלהם
  17. לא קונה את הבולשיט הזה של שלום הקהל. מכבי פועלת כבר כמה שנים להפוך לקבוצה ללא אולטראס אלים וברברי. מבחינת המועדון שיבואו רק מי שצועק לשבת ומוחא כפיים. ככה אין עונש. ההנהלה מתה מפחד מעונש הרבה יותר משןום האוהד. אז מצאו הזדמנות ופירצה בשביל להמשיך במסע נרמול הקהל קונצרטים. לא למשוך קהל לדרבי זה להיכנע לטרור. לא למשוך קהל בדרבי זה לקחת את הדבר הכי חשוב שלנו כאוהדים ולהגיד לנו זהו אין יותר. זה בדיוק אותה החלטה כמו של הנבחרת לא להביא קהל בטדי בגלל הפחד שלה פמיליה יפרצו לדשא. מה גם שהקהל לדעתי יכול לתבוע את המועדון על זה. וואלה זה שווה בדיקה אנשים חסכו נקודות 3 שנים בדיוק בשביל זה. יום שחור ועצוב
  18. ממשחק למשחק אנחנו יותר ויותר חלשים. זה קבוצה עם תקציב של ליגה לאומית. אשכרה גנבנו ניצחון. יונתן כהן זה שחקן גמור. איך פאקינג שילמנו עליו 1 מיליון יורו. ליציע לפחות עד ינואר ואז להעיף. חלש כזה.
  19. אמממ...מזכיר לך את הדרבי קורונה...על חשבון קהל שלנו נתנו להפועל אפשרות להביא קהל חוץ.
  20. לא למכור לנתניה כלום יותר. שילכו להזדיין השרמוטות האלה. רק במחירי הפקרות או שלא יקנו
  21. כאילו שהיה צריך את הוידאו הזה בשביל להבין את מה שקרה אתמול. אין אחד ביציע שלא יודע שהוא שקרן נטחן בן זונה והלוואי וימות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.