Jump to content

מרגוליס

משתמשים רשומים
    361
  • Last visited

Everything posted by מרגוליס

1. חחחחח איזה פיפא איפה אופא תגיד לי. הם אנטישמים ברמה של ארדואן+ מדושנים מהכסף הערבי
  2. כמה פעמים בעטנו לשער בשלושת המשחקים האחרונים ? חדרה,חיפה ריינה ממליץ לך לא לנסות למצוא את הנתון הזה
  3. חיפה לקחו אליפות בלי לנצח את ריינה. יש לא לנצח קבוצה מנחוסה ויש להיות קבוצה זבל.
  4. בבקשה שבכר יבוא כבר. בבקשה
  5. איפה כל מחבקי הסטטיסטיקות שאומרים שאנחנו הקבוצה הכי טובה בהיסטוריה של ליגת העל. חושך. מאמן חסר מושג בסיסי בכדורגל. רוטציה בעמדת השוער? זה הדבר היחיד שאתה מסוגל לעשות בו רוטציה הרכב שלא מחובר לא, לא מתואם לא ברור מה עושים באימונים. 10 הפרש בשבוע הולך להפוך ל2. מי שלא ראה את הקריסה הזאת עוד לפני חודש עיוור. גם אם לא נפסיד פה. הקבוצה הזאת בלי 3-4 חילופים בינואר לא שווה מקום 2
  6. הוא לא היה רק היום גרוע. הוא היה חייב לצאת. הוא הרגיש בטוח יותר מדי עם עצמו ובגלל השטויות האלה הוא איבד יותר מדי כדורים
  7. די עם הנתון הזה שלא מייצג את המשחק שלך ,פועל. אנחנו משחקים נורא כבר כמה משחקים וככה לא תיקח אליפות
  8. כמו משחק בין 2 קבוצות תחתית שהפסידה יורדת ליגה הרגשתי. אנחנו קבוצה עלובה בלי רכש אין לנו מה למכור
  9. בושה שהוא סיים מחצית ראשונה. חרפה שהוא סיים משחק שלם גרוע בצורה בלתי רגילה
  10. חלש מאוד כבר חודשיים. לזכותו יאמר שהוא לא היה הכי גרוע היום
  11. נרשמתי עם 3 מנויים. נכנסתי ללאן וזה רושם לי כמות חריגה. איך אני יודע כמה מנויים זכו?
  12. חחחחח נו באמת. שלוקחים לנו גולים בגלל הואר 6 מחזורים רצוף, אז על שופט שמאפשר לבזבז זמן אתה חושב שיגידו משהו? אין שופט אחד בליגה הזאת עם ביצים לתת תוספת אמיתית או למנוע את הבזבוזים או חלילה לתת צהובים
  13. גם ספגנו גול כל כך מטופש. גם לא עוברים את החצי. גם השופטים פה ממציאים את עצמם כל שבוע מחדש. הזייייייה
  14. שרמוטה של שופט שרמוטה של קבוצה. לעולם לא ישתפר פה הכדורגל לא יעזור
  15. מתבייש בשיר הזה כל פעם מחדש. אין שיר יותר קןקסינלי ממנו
  16. עלינו בהרכב שלא היה מקובל עליי גם במשחק על מקום 8-9 בגביע הטוטו
  17. החתמה די צפויה בגדול. ללא ספק עם המצב שלנו בחלק האחורי גם שחקן שלא קיבל דקות בליגה בינונית מינוס באירופה זה יותר טוב מהקיים...נקווה שהוא יפתיע
  18. חחחחחחחחחחחח יש יותר סיכוי שהקהל של הפועל ת''א יצא נגד הטעויות שיפוט המכוונות נגדנו לפני שמשהו במועדון שלנו יעשה משהו
  19. שניר לוי אתה בן שרמוטה. אמא שלך שרמוטה אבאבאבאבאב שלך שרמוטה המוצץ זין הזה. משפחה של טפילים. התאחדות של קוקסינלים. כל עוד ההנהלה המוצצת זין שלנו תמשיך עם גנטלמניות ולא תצא עת החרא הזה אנחנו נאבד עוד המון נקודות העונה. בושה
  20. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח טוב נו די אני לא רוצה לכעוס יותר. זה לא עוזר מדבר על הפנדל שלא נשאר עכשיו. עכשיו קלטתי אשכרה רובי קין הורחק בגלל איחור זה חסר תקדים
  21. משחק שלישי ברציפות שאין שום הסבר למה נפסל לנו גול. אנחנו הכי קוקסינלים בארץ. אגב. אני בטוח שיש לזהבי יותר החמצות מתיבת ה5 העונה מאשר שערים
  22. זה יסתדר נהדר עם הקטע הזה של רק להחזיר שחקנים שהיו שלנו פעם + הבנאדם לא רואה דשא בקבוצה שלו מקווה שמחפשים דברים קצת יותר רציניים לחלק האחורי
  23. מחר יש משחק ומכבי לא אמרה חצי מילה בנושא. נמשיך עם הטירוף ועם רוח הגנטלמניות. נראה כמה עוד תארים נאבד בגלל זה
  24. כוסעמק הקליפ הזה כמה הייתי רואה אותו לפני דרבים בתקופה המסריחה של ה3 שנים בלי ניצחון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.