Jump to content

noam

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

1. אבל מה הקשר בזה שאתה אומר שככה אתה מבין למה אומרים שאנחנו מוצצים לעצמנו??? אם הוא יבוא אלינו זה יהיה מצחיק לראות אותם ובמיוחד לראות את זה עם הקעקוע על הגב
  2. יש להם תשוער הכי מרגש שיש הם עשו תיפאורה של הקעקוע שיש לו על הראש
  3. מה הקשר?????? באמת אבל באמת שאני לא תופס ממנו שחקן ודווקא כבנאדם אני מעריץ אותו הוא באמת בנאדם גדול אבל לפי מה שאני רואה בשנתיים האלה מאז שהוא חזר מאנגליה הוא לא אותו שחקן שיצא חוץ מזה אני שם זין על כל קהל שהוא לא מכבי זה לא מעניין אותי
  4. סתם שחקן באמת סתם הייתי מביא אותו רק בשביל שהקופים ישתקו קצת אבל בראסמי הוא ממש לא שווה בטח לא מליון
  5. להעיףףףף את שניידר הוא באמת מוכר נשק לערבים
  6. כמו שאמרת זה גמר אותך להמון זמן לא לכל החיים דרבי זה כואב אבל דרבי יש 3 פעמיים בשנה אפילו יותר אני לא שמח וגם אני אחרי הדרבי רציתי להתנתק מהכל לברוח להתחבא לשכוח מזה בכלל אבל יש דברים יותר גרועים מזה
  7. לא יאומן באמת אחת התפאורות היפות שראיתי פה בארץ לשחקנים כמו מסיקה לא מגיע להסתכל על דבר כזה
  8. מקווה שהוא עוד יוכל לעזור העונה זה ניראה רע מאוד
  9. הוא חתיכת אפס להעיף כמה שיותר מהר מאמן פחדן!!! מה זה היה המשחק הגועל נפש הזה של "להרוג את קאמאנן בכדורים ארוכים" גם אני מאמן יותר טוב ממנו
  10. והפעם זה אך ורק בגלל המאמן!!! ניר לוין יזבל לך הביתה תמאמן של קבוצות קטנות מסיקה גם אחרי הגול אמרתי את זה אתה אפס!!!!!!וכל פעם אתה דורש להראות את זה מחדש
  11. אף פעם לא מאוחר להחליף מאמן להעיף אותו עוד היום!!!
  12. אולי ברכש הכי טוב שאפשר להביא מאמן גדול צריך להשאיר אותו ולא להיפרד ממנו אחרי שנה
  13. חחחחחח חבר טוב משחק שמה בנוער
  14. מאז הם עברו לידי בני יהודה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.