Jump to content

שגב עוז

משתמשים רשומים
    45
  • Last visited

Everything posted by שגב עוז

1. אחחחחחח שליייי שמעע אני לא טוב בברכות ובכל הדברים האלה אז אני יזרום פה על הכתיבה ונראה מה יצא חחח אני אוהבבב אותךך אח שלייי והמוןן מזלל טובבב אתה כבר בןן 18 זה לא צחוק חחח אני שמח שאתה חתיכה גדולה וענקית מהחברים שלי ואני שמח שיש לי חבר כמוך! המשחקים של מכבי זה משהו קטן לעומת כל השעות והזיוני שכל שאנחנו מזיינים לאחד בשני במוח.. ושאני רואה אותך יש לי טורוף!מה יש לו מרציאנו?טורוף! חחח בקיצורר המון מזל טובב אחיי ומה שנשאר זה רק הרשיון עכשיו אז תפציץ!
  2. מזתומרת קדם צבאי?אני לא ממש מבין בזה כלום..
  3. אמרו לי שזה קשור לנהיגה.. אני חייב לדעת מה זה ובמיטבב לא עונים!
  4. סוף סוף בן אדם שמדבר לעניין ולאא מוציא אאת כל הקנאות והתסכול שלו בביקורת על נמני
  5. יש לי 2 ניקובים למחר לשער 8 מי שצריך שידבר איתי.
  6. מזלל טובב כפרהה אוהבים אותךךך צוות דוכיפת
  7. פיאגוו טייפון..האופנוע הכי אמין שאפשר לבקש..
  8. שחקן טוב שיתן בסופו של דבבריעשה את מה שיודע,תפסיקו לעשות לילד רע כבר בוקשי יש לו ביטחון להרים קרן בגלל האנשים המגעילים שיש לנו ביציע
  9. חחח המון המון בהצלחה,אני יודע מה זה התהליך הזה,אחד המעייפים!אבל זה עובר..
  10. הוא קיבל את זה ללא "היסוס"כי לא הייתה ברירה!זה נפל עליו.. בקיצור אבי נמני הוא המלך!! תמשיך לטחון שטיות פה..
  11. לכל הזייני מוח שמדברים פה על אבי ומאשימים אותו בכל המצב.. אתם חתיכת כפוי טובה!!!הבן אדם הדבר האחרון שהוא רצה זה להיות מאמן ובשביל לעשות הכל למען המועדון הוא קיבל תהחלטה,אז תפסיקו להיות בעלי זיכרון ממש קצר ואל תבלבלו תמוח
  12. יש פה מישהו שנמצא בגלי צהל,תאטרון צהל או להקה צבאית??
  13. במידה ויש לך שלוש שנים רשיון נהיגה ,אתה יכול להוציא רשיון נהיגה הרבה יותר במהירות ,ממש בכמה שיעורים עערך 4 ,הטסט עצממו מחולק לשתיים, יש נסיעה במעגלים לראות שאתה שולט באופנוע ויציב, נסיעה בכביש. למי שיש 3 שנים רשיון ובא ללמוד על אופנוע הוא עושה רק על מבחן יציבות ולא את שאר הטסט. בוסה אל תעשה רשיוןןן אין מקום לעשן נרגילה באופנוע
  14. אני מכיר את הדרכים החלופיות עברתי מספיק כאלה.. בעיקרון זה למשפחה שלי ובכל מקרה אם עדין מישהו יכול שיגיד..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.