Jump to content

הצברית

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי רק לא לבעוט בדלי
  2. חברים רצינות דקה. לאור הודעת פיקוד העורף על החמרה בהנחיות, מי לוקח על עצמו לבוא לשבת עם מילסון לעשות שמח שלא ישים לב? רק זה חסר לנו שיבהל ויברח. בשעות קשות אלו מצופה מדובר צה"ל לבוא אל העם ולתת הודעה ברורה בקשר להנחיות השמירה על מילסון. בושה וחרפה.
  3. יש לי הרבה ביקורת על רובי אבל הקבוצה באמת משמעותית פחות טובה מהסגל שהיה לנו שנה שעברה, ועדיין מגיעים להשיגים לא רעים. רחוקה מלהיות אחת ממעריצותיו, אבל מה שהוא עשה פה בלי הגנה ובלי שוער זה ראוי להערכה. יש לו הרבה מגרעות אבל עדיף קין שנשאר מאיביץ' שבורח
  4. מאמן צריך להיות דמות שמקבלת החלטות. מאמן בונה יחד עם הצוות המקצועי את הקבוצה, מחליט על אסטרטגיה לעונה, מאמן ומדריך את השחקנים לפי אסטרטגיה מסויימת. אתה רוצה להגיד לי שאפשר לסמוך על מישהו שבורח בהזמנות הראשונה שיש לו עם כל זה? המאמן צריך להיות דמות סמכותית לפחות ברמת המינימום. אי אפשר להיכנס שוב ללופ הזה של מאמנים שמתחילים עונה, בורחים באמצע ואנחנו משנים אסטרטגיה משום מקום. לא אכפת לי כמה טוב הוא, אם השחקנים והצוות המקצועי לא יכולים לסמוך עליו בבניית האסטרטגיה לעונה, איך אמורים להתקדם ככה? ואם הוא יברח שוב, מה נעשה? ניקח את הדביל הראשון שמוכן לבוא שוב? לא תודה
  5. ברח מפה עם הזנב בין הרגליים. נטש אותנו באמצע עונה ודפק אותנו עם הטמבל ההוא. למה שנרצה שהוא יחזור? אי אפשר לשחק עם מאמן שיכול לברוח בכל רגע נתון. בעיקר לא בזמן מלחמה.
  6. יורים גם שחקן מפתח בהרכב שלו. קין לא אוהב שינוי, מעניין איך זה יסתדר. מלחיץ אותי קצת
  7. שימכרו חליפות הצלה רשמיות של מכבי, יעשו מליונים
  8. תקשיב לקחתי לאבא את המעיל, הייתי עם ארבע שכבות ועדיין אני חושבת שאהיה חולה מחר. מה זה החרא הזה? הזריקת זין על האוהדים פה מחרפנת אותי. מעניין אם הילד מהפרסומת של משרד הספורט גם חטף דלקת ריאות עם כולנו היום או שהיה עסוק בקללות
  9. באמצע הדרך שקלתי לנטוש את האופנוע ולהחליף לסירה. הזיה מוחלטת העיקר "לא צריך גג ליומיים גשם בשנה" מחר חצי יציע באיכילוב עם דלקת ריאות, מה זה החרא הזה
  10. שחולדאי יטבע בביוב אמן אני חושבת נשרו לי הבהונות
  11. תודה, לא ראיתי את זזה וחיפשתי. מוזר
  12. גלוך לא בהרכב של זלצבורג היום או אפילו על הספסל. לא מצאתי שום דיווח על זה, מישהו יודע מה קורה איתו?
  13. יום יבוא ובתקשורת ימצאו משהו אחר לעשות חוץ מלאונן על מכבי חיפה, אבל היום זה לא היום הזה
  14. למה ככה? סק פורץ דרך בתחומו. יש כל כך הרבה תארים שהוא עוד יכול לזכות בהם, הבן אדם מכרה של פוטנציאל לא ממוצה. אני אומרת לך לבכר יש המון חומר אנושי לעבוד איתו, ולסק יש סיכוי מטורף להתקדם בליגת MMA
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.