Jump to content

גלעד צ'בוטרו

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Posts פורסם על ידי גלעד צ'בוטרו

1. אני שירתתי ב-188, ואת רוב שירותי העברתי בשיזפון כמפקד/מפל"ג של טירונים...עכשיו בחפש"ש, ככה שבבסיס אני כבר לא אוכל לעזור לך (:

בטירונות היציאות הן של שו"שים (חוץ מההשבעה בסוף הטירונות, שזה חמשוש ת"ש מלטרון), ולצערי הרב הסגירות כיום הן בערך אחת לחודש. המחזור האחרון סגרו רק 4 פעמים עד לאימון מתקדם, דבר שהוא די בזיוני...הפכו את החיל לכוסיות חזירות ת"ש. במחזור שלך אני לא יודע מה יהיה קצב השבתות.

כושר? תשקיע קצת לפני הצבא...אבל לא צריך להיות רמבו. גם ככה בהתחלה עושים ריצות לא קשות ולאט לאט מעלים את הרף עד שכולם מגיעים לאותה רמה.

לא, בטירונות לא רואים טנקים..רק מהמקצועות (שבאים אחרי 8 השבועות של הטירונות) מתחילים לגעת בטנקים. עד אז תראו אותם רק מרחוק.

איתמר, אז בולמים עם רגל אחת. ו...? ההבדל היחיד הוא שלנהג לא נשבר הגב מזה. דבר מבורך להפליא.

איך קוראים לך?

2. יש כמה חוקים..

למשל חיילים שגרים במקומות שרק דרך טרמפים הם יכולים להגיע אז יש איזה משהו בשבילהם..

וסתם דוגמא פעם אחת משטרה צבאית עצרה רכב צבאי ובאה אלי חיילת ושאלה אם אני צריכה למקום הזה ונסעתי איתו בטרמפ..

3. אחלה אנשים יש בנח"ל...אבל בתור אחד שתופס קו עם גדוד 50 אל תלך לגדוד הזה..ולפלחו"ד שלהם ספציפית..הורידו להם את כל כל הקטע של הפז"מ רק מרץ 6 לא עושים מטבחים והם סובלים שם חבל על הזמן כל הותיקים באמת שזה היה עצוב לראות אותם ככה..

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.