Jump to content

גלעד צ'בוטרו

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by גלעד צ'בוטרו

1. חחחחח אחרי סגירה של 28 הכל כיף פתאום! וגם נכנסתי חינם אז גם סבבה להכנס בידיעה שהשאר שילמו 50 (:
  2. לא רק מי שבדיכאון חושב על התאבדויות..אם אתם מכירים גם מישהו שקט שפתאום ניהיה שמח ומחלק לכם ציוד/כסף או לא משנה מה קיצר אם הוא ניהיה מאושר ולא שקט פתאום זה גם יכול להיות סיכון להתאבדות כי יכול להיות שהוא קיבל את ההחלטה על להתאבד ושלם איתה או משהו כזה..הקבנית דיברה איתנו על זה
  3. חזרתי הרגע מפאב זיקים היה בירה ונשירה..היה נחמד...
  4. לא יודע מה אצלכם..אבל אני אוהב את הרס"ר של שיזפון הביא לי לאכול על האש...פינוקק
  5. לירן תמסור לסיטון שהוא חופר אש אתה צדקת אני טעיתי!
  6. קמתי בבוקר מוקדם, אני מוקף באנשים. שלא ראיתי מעולם, אבל כולנו חברים. אני בארץ רחוקה, בלי חולצה בלי דאגות. מפיל ראש ועוד אחד, איזה הזיות. סטלה איזה סטלה איזה סטלה סטלה איזה סטלה, איזה סטלה. וואי וואי אני רעב, חולם שווארמה וברד. מביט ימינה אחר כך שמאל אני על הערסל לבד. פתאום אני על המטוס חוזר לארץ ישראל. נוחת בבן גוריון מה אני עושה כאן לעזעזל כאפות איזה כאפות איזה כאפות. כאפות איזה כאפות איזה כאפות. אני לא מוצא את עצמי בכלל אפילו את חדרי נעלתי. בעבודה הישנה כבר אין צחוקים. אני עוזב היום לא משנה לאן. עכשיו עברתי ביסטא כוסאומו העולם! סטלה איזה סטלה איזה סטלה .
  7. יש לי חבר עם אותה בעיה בדיוק..שהיה בהנדסה קרבית והוציאו אותו משם בגלל אסטמה
  8. את זה אני יודע...אבל יש הבדל בין בלט דיסק לפריצת דיסק...
  9. הייתה לי תאונת דרכים לפני הגיוס ועשיתי CT והתברר שיש לי בלט דיסק ...ברגע שאני מראה את התוצאות לאורטופד..זה הורדת פרופיל? ובמידה ותיהיה לי ועדה רפואית אני יכול לבקש להשאר איפה שאני נמצא עכשיו?
  10. איך קוראים לתחנה של בהל"צ? כדי לדעת לעמוד בזמנים של האוטובוסים...
  11. ביום שלישי אני צריך להגיע עד 11 ורבע לבהל"צ איזה קו אני צריך לתפוס?
  12. מישהו יכול לארגן לי את השיר מהסרט טניישס די ומפרט הגורל? (:
  13. בנתיים זה מיעוט כל החולי נפש שנמצאים בחברה שלנו...עוד מעט זה כבר יהיה הרב ונהפוך להיות כמו הארלם שרצח זה עניין שיגרתי. צריך לשנות את זה ומהר. אסור שחיילים שמשתחררים לסופ"ש יפחדו ללכת למועדון כי הם מפחדים למות יותר מאשר שהם מפחדים למות בקו שהם תופסים.
  14. שיהיה בירחו מחר? לוקחים אותנו אליכםם :|
  15. את יפה את זה כבר אמרו לך ושירים כתבו לך גם ים של מכתבים הם שלחו לך טיולים מסביב לעולם כלנית נרקיס וגם ורד מחכים על סף דלתך שוקולדים מארץ אחרת מחכה על שולחנך יום אחד יבוא איזה מלך שיבנה לך ארמונות ותחיו באושר ועושר אבל את לא תפסיקי לבכות בגלל שאף אחד לא אהב אותך כמוני בגלל שאף אחד לא אהב אותך כמוני בכל העולם את יכולה לחפש אבל אף אחד לא יאהב אותך כמוני אף אחד לא יאהב אותך כמוני בכל העולם את יכולה לחפש
  16. כדי לבטל את זה אתה צריך שפם של ג'ירפה..
  17. אז כדי שתקשיב למפקד שלך אחי...ואם אתה עדיין סובל תנסה להוציא עוד גימלים
  18. הגימלים התחילו לך מיום רביעי ב8 בבוקר ..תחשב לבד
  19. תגיד לה שלום אני אדיר שלוש מספרים איתך אני מסוגל להגיע גם לארבע
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.