Jump to content

גלעד צ'בוטרו

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by גלעד צ'בוטרו

1. תפסת איתם לא מזמן? אם כן חבר שלי היה שם ולוחם חילוץ והצלה זה גם נחשב קרבי וגם השירות שלך מלא עם בנות חוץ מאוהלים ומקלחות .....הולכים שם מעשי סדום
  2. אה..פשוט תגיד להם שאתה לא רוצה..הם ישלחו לך תאריכים הביתה ותבחר מתי נח לך..
  3. איזה הומו מזדיין בתחת..שותה לי את המיים חסרי הטעם האלה במקום לקפוץ עליה
  4. התגייסת לחיל הטוב ביותר ! אל תתבאס תשאר ותראה כמה רעל יכנס בך מנסיון.. אם תגיע ל188 דבר איתי ניתן לך טיפים כי כבר הכרתי את הסגל שלך חח
  5. אחותו ידידה שלי..היא גם לא עונה לי בפאלפון... נקווה שיהיה טוב רק בראשון אני אתעדכן במצב שלו..
  6. שמעתי שיש פצוע קשה מהפיצוץ של הג'יפ...ובאמת לא כלכך התעמקתי במי זה..ועכשיו שמעתי ברדיו מי זה וגיליתי שזה חבר שלי ואין לי אפילו אפשרות לנסוע אליו... בחור צנוע שהיה לו קשה בחיים אני מאחל לו החלמה מהירה
  7. אני אתפלל שיסגרו את ארומה בעזריאלי ואז נראה אותכם נהנים...
  8. המקצועות עוד רחוקות..ולפני סוף הטירונות יראו לכם פרטים על כל התפקידים וככה תוכל להחליט.. אני תותחן וואלה אני הכי מרוצה בארץ יש בזה את כל הסיפוק והחווייה..לפחות בשבילי.. חטיבות.. 401 כוסיות אחושרמוטה..וברור שכל אחד יגיד שהחטיבה שלו הכי טובה אבל יש שם אנשים שהם כבר ב'ז ולא סתם צהובים.. יש להם את הטנק הכי טוב זה נכון אבל גם הם עדיין לא יודעים את כל הפונקציות שבו... 7? אחלה שם, אחלה מסורת אבל בלאי אחד גדול (: 188 החטיבה היחידה שלא אומרים עליה שום דבר רע...וזה כי היא החטיבה הכי טובה קיצר אם אתה בא ל188 אתה תיהיה פלוגה מ' או נ'
  9. איש גדול...מזל טוב איש שיהיה לך רק נחת ואושר בחיים (:
  10. השמועות נכונות, זאת ששהייתה במטבח השתתפה בסרטים כחולים שנקראים בורדו וקיסריה הכחולה
  11. שמו לו את הפצצה במשענת של הראש במכונית שלו...כל החיסולים שהמוסד עשה שקשורים במכוניות היו על אותו עקרון..מקריות? בכל מקרה זה לא או אנחנו או אמריקה לדעתי זה גם וגם..
  12. בחיי שאני לא מבין מה אנשים מוצאים בכובעי גועל נפש האלה..ובכלל בצעיפים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.