Jump to content

גלעד צ'בוטרו

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by גלעד צ'בוטרו

1. יש ימי ראשון שהם רוצים לראות אישורי זקן מכולם ושהם מסתובבים ברחבה בין החיילים לראות מי לא מדוגם...
  2. סטלה- הפיל הכחול קמתי בבוקר מוקדם אני מוקף באנשים שלא ראיתי מעולם אבל כולנו חברים אני בארץ רחוקה בלי חולצה בלי דאגות מפיל ראש ועוד אחד איזה הזיות סטלה איזה סטלה איזה סטלה...... ואי ואי אני רעב חולם שווארמה וברד מביט ימין אחר כך שמאל אני על הערסל לבד פתאום עלייה למטוס חוזר לארץ ישראל נוחת בבן גוריון מה אני עושה כאן לעזאזל כאפות איזה כאפות איזה כאפות.... אני לא מוצא את עצמי בכלל אפילו את חדרי נעלתי בעבודה הישנה כבר אין צחוקים אני עוזב היום לא משנה לאן עכשיו עברתי ביסתא כוסאומו העולם סטלה איזה סטלה איזה סטלה
  3. עשיתי שבוע שעבר עלה לי 700 http://img119.imageshack.us/img119/6662/img0447wh3.jpg
  4. התחלנו את האימון המתקדם וסחבתי איתי הרבה זמן ציפורן חודרנית...והחלטתי לעשות ניתוח והוא נפל לי בדיוק בשבוע "טכני-1" ועשיתי וקיבלתי 6 גימלים מישהו שעבר את השבוע הזה יכול להגיד לי אם ישלימו לי את זה כי אני תאכלס מפחד לרדת מחזור..אז מישהו יודע אם ישלימו לי את זה..אם היה מקרה דומה וכל זה?
  5. רק 21 נפשי..או שתנסה להוריד ל45 ותיהיה טבח...וזה לדעתי עדיף מאשר לצאת על 21...
  6. הפרק שאל ושאר החברים שלו מנסים לחבר לבד את הלווין.. הפרק שהוא מגלה שפג בהריון ואי לא עולה לי עוד חחחח אל באנדי
  7. הילדה הכי חמודה בבלומפילדדדד (: שיהיה לך יום הולדת שמחחחחחחחחחחח עד 120 אושר עושר בריאות הצלחה וכו' וכו' (: שנזכה לנסוע איתך עוד הרבה למשחקים חחח אוהב (:
  8. חח זה לא פורנו..זה דבר אחר (: ואין לי שם למחוק היסטוריה זה באנגלית ויש לי למחוק קבצים וקוקיס
  9. במקום לפתוח נושא חדש..תוכלו בבקשה להגיד לי איך אני מוחק את הרשימה שיש בחלון של הכתובות?
  10. אני רציני לגמרי! קח 4 אדויל זה כבר יעשה את העבודה..גרם לי לשכוח מכאבי ציפורן חודרנית שהיתי על סף בכי בגלל הכאב הזה..
  11. חחחחחחחח מה כל אחד בא וכותב את הסיבה שלו כאילו זה היה ברצינותתת זה הכל בהומורררררררררררררר וזהווווווווווווווו כל אחד עכשיו נותן סיבה למה הוא לא בקרביי
  12. ואי לקחתם את זה יותר מידי רציני :| הנה עוד משהו שמצאתי אל תגיד קצינים, אחי. זה לא פוליטיקלי קורקט. אתה פוגע באוכלוסיה שלמה! תגיד.. מאותגרים פלאפלית. מגישי תלונות, חולי סג"מת, פלצנים. מש"קים בלי המ`, בוגים קטנים- אבל אל תגיד קצינים. זה לא יפה! תגיד מפחדים מהאזרחות, אוהבים את הצבא יותר מאת אמא ואבא, מדברים הרבה ועושים מעט, מורעלים, ישנים עם רוח צה"ל מתחת לכרית, כאלה שבדרך לאילת עוצרים ליד בה"ד 1 ומצדיעים. אבל לא להגיד קצינים- זה פוגע בציבור שלם של אנשים! תגיד עתודאים שלא הצליחו להשתחרר מקבע, מתלים ניידים ל-M16, תופסי תחת, חותמי תוכניות, מופיעים במילון אבן שושן תחת ההגדרה: איבדו את החופש בגיל 20". כאלה שאם תבקש מהם חתימה הם ישאלו: "לכמה שנים?". תגיד בודקי מימיות, מומחים ל-OFFICE, קובעי דיונים, בעלי לוח שנה עם יותר צבעים מ-RGB, משפשפי דרגות, סופרי נשקים, מגהצי כותפות, מצחצחי נעליים, יוסי וג`אגרים. תגיד רצו לחתום ויתור אבל שכחו, מעבירי תדרוכים, כותבי מצגות. תגיד כאלה שיש להם רק שתי חולצות בארון- אחת של בה"ד 1 ואחת של ההשלמה. בעלי שורה בטופס טיולים, משנני פקודות מטכ"ל, כותבי נהלים, טועמי מנות קרב, אוחזים ב-VPN. כאלה שהפקידה שתשחרר אותם עוד לא קיבלה מחזור, אלה שצוללים רק בבה"ד 1 ולא בסיני. שולחים SMS עם נדב"ר, יוצאים לבלות ב"מועדון", קוראי חדשות ספורט מ"במחנה", מעריצי להקות צבאיות. תגיד אלו שיראו את ניו-זילנד רק ב"שר הטבעות", כאלה שגיליון ההתנהגות שלהם יותר לבן מאלי לוזון, משפצרי אפודים, מניילני פנקסים, כאלה שתמיד יש להם כיסוי על השעון. מפנטזים על הבובה מקורס עזרה ראשונה, נותנים בכותפות. כאלה שיש להם יותר סיכות על החולצה מבשדכן תעשייתי, כאלה שאם תשאל אותם איך מגיעים לבוגרשוב הם יגידו לך להדליק אורות, לוודא שכולם חגורים, לנסוע בזהירות ויחתמו לך על כרטיס עבודה. רק אל תגיד קצינים!!
  13. כן אני קרבי וזה לא קשור ראיתי את זה באינטרנט והבאתי את זה לכאן
  14. אל תגיד ג'ובניקים,תיהיה פוליטיקלי קורקט! תגיד,מפונקים,טוחני סלט,מוכרי שמירות,מקטיני ראש,חולי אסטמה,יללנים פרוטקציונרים. חיים לפי זמני השידור של "פלוריסיינטה" כאלה שאם תשאל אותם מי הרמט"כל היום, הם יגידו "הראל מויאל,לא?" תגיד כאלה שקונים כנפי צניחה בריקושט ושמים על החולצה, תגיד לחוצי בית, כאלה שלא יעזבו את הסינר של אמא עד גיל 30, רודפים אחרי אוטובוסים הביתה במהירות של שיאן עולם ב100 מטר, חיילי שוקולד, צפונבונים עם משקפיים בעלי עדשות בעובי תחתיות של בקבוק ויסקי, מתקשרים לאבא שיביא להם אוכל לשמירה, כאלה שהשאירו את הדיסקית בבית ביום שסיימו את הטירונות, אם תגיד להם לתפעל נשק הם יגידו-"איך לעזאזל מחזיקים את הדבר הזה?" טוחני שמירות מול עזריאלי,לחוצי שחרור,סופרי פז"מ באובססיביות יכולים לכתוב ספר על "101 שיטות להוצאת גימלים" כאלה שימכרו את אמא שלהם תמורת שמירה אחת פחות, כאלה שהחבר הכי טוב שלהם זה השעון, כאלה שאם היית שם אותם בגדוד ליום אחד הם היו מגישים דרך העו"ד של אבא תביעה לבג"צ, תגיד דופקים את החברים יותר מאשר את החברה, מתחנגלים,ילדי כאפות,עדיני נפש, תגיד כאלה שהחזיקו נשק רק בפיינטבול,אבל כשתבוא בחורה הם יספרו לה שהם בכללמסיירת צנחנים, שמו לעצמם תפוח אדמה על הרגל כל הלילה ושברו את העצם כדי להוריד פרופיל, מזייפי גימלים, ניהיו עציצים בגלל שאבאב שלהם הוא תא"ל במיל. טוחנים במכון כושר אבל מוציאים פטור מעמידה בשמש, אוכלי חינם,באים בשמונה עושים אפס הולכים בארבע, נושכי כריות, באים לצבא עם כרית ושמיכה כדי להשתזף בפארק של המרגנית, רק אל תגיד ג'ובניקים!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. כן אני יודע..חבר טוב שלי עשה איתך את הקו בשכם בדוק..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.