Jump to content

גלעד צ'בוטרו

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by גלעד צ'בוטרו

1. מה הדרך הכי מהירה מאשקלון להגיע לחצור הגלילית אוטובוסים/רכבת
  2. כן אני יודע, לא מזלזל באף גדוד (: קיבלתי את 74 (: מבסוט על החיים! יאללה נוב 7 (צעירים אבל עם הרבה כבודד) (:
  3. חנת"ק זה הכי כיף בארץ..כולם מתחנפים אליך.. קיצר מי שאת הכי שונאת שימי אותו בשמירה האחרונה לפני ההשכמה..
  4. נו ומה 53 יותר טוב? שלא עושים כלום כל היום חוץ מפרו אבולושן ומשתכרים עם המפקדים?
  5. בגלל שהוא חרא מורידים אותם כל פעם לעזה? הם היחידים שיכולים להתמודד שם... ומי זה מושיק??
  6. אני רוצה להגיע לשם! ואמרו לי שצריך קשרים וזה..מישהו יכול לעזור לי להגיע לגדוד הזה? יש כבר שמועות אצלנו ששולחים את כל המחלקה שלי לגדוד אחר... קיצר אם מישהו יכול לעזור אני אשמח!
  7. שיזדיינו גם השמאלנים הקיצוניים (בינהם גם יונתן שפירא שבגללו חטפנו אבנים שבוע שעבר) וגם הימניים הקיצוניים שלהם סתם משעממם ובגללם גם אנחנו חוטפים אבנים..
  8. מקום מדהים...זה פשוט אחד לאחד כמו כפר/עיר ערבית לכל דבר משהו מטורף...בכל מקרה אתם תהנו בזה. זה כיף וזה 12 שעות של צחוקים..
  9. יש גן עדן וגהנום.. בגן עדן אתה תכתוב שירה כל היום תאכל דובדבנים ותלבש טוגות לבנות כאלה יפות ומלא זקנים בגהנום יהיה לך מלא בנות בלבוש עור צמוד ומינמלי עם שוטים מלא סאדו אלכוהול תעשו את השיקולים לבד...
  10. שאתה מגיע לתחנה מרכזית ירושלים צא החוצה וכמעט כל אוטובוס עוצר שם.
  11. נשארו עוד סכיזופרניה? אם נשאר מישהו שם עלי ואני מחזיר לו?
  12. קנה חתיכת בד...ולך לחנות שיעשו לך גלופה ותכין..לא יודע כמה יעלה חח
  13. לא דיברנו המון זמן..אבל אתה יודע כמה אני אוהב אותך מזל טוב איש גדול! עד 120!!!
  14. שמע אני מציע פה משהו... יש לנו טלוייזיה בבסיס שכלום לא עובד בה...אם בא לך לארגן תרומה לפלוגה שלי נשמח מאוד (:
  15. ונירוונהה מישהו מכיר את החברה?
  16. אין אני רציתי יותר גבוהה שיעזור לי בהצפה ...לא גלשתי הרבה זמן בגלל זה רציתי אחד ענק ומצאתי מישהו שמוכר 6.4 של חברת נירוונה מישהו שמע עליהם בכלל?
  17. אני 1.85 אני צריך שהוא יהיה יותר גבוהה ממני חחח
  18. איזה 5 חח אני צריך 7 לפחותת ואני מחפש 8
  19. מחפש גלשן מ2000 ומעלה גובה לפחות 243 עובי תלוי מה יש...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.