Jump to content

גלעד צ'בוטרו

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by גלעד צ'בוטרו

1. ואו!! ואני בכיתי לפני יומיים שהפין קוני נתקע לי ולא הצלחתי לפרוס זחל בגשם ובבוץ דרך אגב -_-
  2. תגיד "הלכתי לזונה ונקרע לי הקונדום ואני כבר שבוע לא יכול לישון לא יכול לאכול אני מפחד ולא יודע מה לעשות ולמי לפנות" 35 יום גימלים (:
  3. התותחן מג"ד סיפר לי שבנדה רגיל למג"ח ונותן לו פקודות של מג"ח והוא לא הבין אותו והסביר לו הכל על הטנק חחח מג"ח זה עד כדי כך גרוטאה?
  4. בנדה המורעל חחח ואבנר שימות המזדיין הזה! חח אתה ברוויה?
  5. זרחן לא..אבל מדוכות 71 שהיו לפנינו ירו..לנו לא היו הקצאות חחח וחבל מדוכות זה אחד הדבריםםם
  6. חחחחחחח הבאתי לאמא שלי את הסרבל שתתפור לי אותו אחרי שכל הבנות קרעו לי אותו שם וגלעדדד שלחתי לך הודעה שאני נמצא שם..היתי ב2-4/11
  7. בתור אחד שהיה שם בכיתה י"ב וקיבל רעל על שריון...יכול להגיד שלעשות את זה..זה הרבה יותר קטלנייייייייייייייייייייייי פלוגת זאביםם בבעקבות לוחמיםם ררר http://www.youtube.com/watch?v=lylBT18u3zE
  8. בגלל הפרופיל או משהו...לא ידעתי שאפשר להיות במודש עם 72...
  9. אם אתה רוצה להרגיש שאתה באמת תורם במשהו גם עם פרופיל כזה אז אני מציע לך לשריון... גם מוד"ש אבל בטח תיהיה לך בעיה עם המשקלים...
  10. תקשיבבבבבבבב אל תתן לאף אחד פה לבלבל לך בשכל כמו "אל תתגייס לשריון" וכל החראטות האלה..אם יש לך חברים שעשו פעם בחיים שלהם פעולה מבצעית תשאל אותם מה הם אומרים על שריון, שהם לא יוצאים לשום מבצע בלי טנקים... היציאות בשריון הם לא רעות והם פחות או יותר כמו שאר החילות.. אני כבר שנה בשריון ולא סגרתי יותר מפעם אחת 21... ועכשיו אנחנו באימון חורף ואני סוגר 1 ל3...זאת אומרת חמשושים קבועים ושבת אחת גדודית שכולם סוגרים.. לגבי החטיבות...כל אחד כאן יגיד לך משהו אחר על החטיבה שלו..וזה לא משנה..לאן שתגיע אתה תקבל את הרעל שלך לא משנה איפה תיהיה..אם תגיע ל188 אתה תגיד שהם הכי טובים וכנ"ל לגבי 401 ו7... 188 הכי טובים סתם כדרך אגב (:
  11. ילדונת (: מגיל 14 אני מכיר אותך כבר..ומי היה מאמין שעברו 4 שנים ומי היה מאמין שאת מתגייסת? חח שיהיה לך שירות קל ומהנה..תלמדי להנות מכל מה שקורה יותר מאשר להתבאס והזמן טס באמת... שיהיה לך פוול בהצלחה אוהב (:
  12. השבוע שדאות שלי היה אחד הכיפים...זה היה בראשון בינואר ברמת הגולן בשיא הקור והקפצתי את כל הפלוגה בגשם ושרתי להם הפייי ניווו יייררר
  13. לא משנה איפה תיהיה בכל מקום יגידו חרא או טוב רק בגלל האנשים לא בגלל המקצוע.
  14. ממי שמעת שעל הפנים? אחרי הטירונות כל מי שלא רוצה שריון מעיפים אותו..לא צריכים מישהו בטנק שלא אוהב את הטנק.
  15. פששש הפורום מגדל דור חדש של שרלוקים... אף אחד לא יודע מה הסיפור..אמרו שזה פרשה הכי מזעזעת שידעה ישראל זה יכול להיות אפילו שההורים שלה קניבליים
  16. שים לב בסרטון הראשון בדקה 25:39 מה הוא אומר...
  17. בכלל לא משהו ובכלל לא קשה להתקבל לשם.. מה נשק סודי בדיוק? כולם כבר מכירים אותו ... הדבר הכי טוב במורן זה הסיורים וגם לזה מתקבלים רק עם פרוטקציות..
  18. עזבו אותכם גלילון תבור M16 M4 ...תותח 120 מ"מ,3 מאגים, 0.5, מרגמה, מדוכות עשן, רימוני יד, רימון עשן,כל אלו ב70 טון של פלדה.. זה הנשק האמיתי.
  19. תיהיה מש"ק חדר מחשב בנחשונים...שמעתי שזה שעכשיו בתפקיד עומדים להעיף אותו..
  20. לא חוץ מכמה אנשים מסויימים ובתנאים מסויימים
  21. שחמ זה פרופיל 64 לבנים.. בכל מקרה אם אתה מגיע לשם..יש יםםם כוסיות ואתה עושה 24-48 שזה ת"ש גבוהה.. בכל מקראה אם אתה מתקבל לזה תבקש להיות בתחנה של חברון..איזה ת"ש יש להם שםםםםםםםםםםםםםםםםםםם לפניםםם בכל מקרה שתמות כבר מתן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.