Jump to content

גלעד צ'בוטרו

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by גלעד צ'בוטרו

1. אנשים בבקשה אני מוכן לשלם כל סכום על הצעיפים הבאים יובנטוס ברצלונה רומא פאנתיקוס בבקשה אני במסנג'ר gilad770@hotmail.com או באיסי 253278582 תודה וצום קל
  2. בנתיים אתה זה שפוחד להראות מי אתה "אבי"
  3. אני הוא מנהל האתר אני ידבר עם המעצב של האתר שישנה את זה תודה על הביקורת
  4. ומי אמר לך שאנחנו לא שרים שירים על הפועל? קונטרה מה לך ילדה(לפעמיים) וכל זה אנחנו שרים רק אבל רק בדרבי!!! אני לא רואה סיבה לשיר שירים על הפועל במשחק נגד ז'לגריס (לדוגמא) ומי שהבין לא נכון אנחנו לא מתחרים באף אחד זה בדיוק ההפך שער 7 קם כמודל לחיקוי מ11
  5. זה הבדל הגדול בין 11 ל7... שהגריעין כביכול הוא היחיד שמתחיל לשיר.... ואין אחד בר שיתחיל שיר אחר כל 7 קשב לשיר שאחד מתחיל וזה הבדל הגדול בינינו ל11.. לגבי הפיצול.... שער 11 כיום מורכב מנוער שבא לפורקן במשחק... ועוד מאנשים בני 23 פלוס ככה שהם מי מקמי שער 11 "הישן" כביכול שהם נגד פירוטכניקה וכדומה.וכל הבלאגן שמתרחש ב11 לא מתאים להם.. ולכן משנה הבאה הם מצטרפים ל7... גם כן ש7 דוגל שלא לספור בכלל את הפועל וגזענות וכאלה(לא שאני נגד לשיר הפועל חיזבאללה אבל להרבה זה לא מתאים והם רואים בזה לא שונה מלשיר על שואה) בכל מקרה שכל הצהובים יהיו בריאים... שער 7 [/size=7]כי ב11 נגמר החומר לרגע חשבתי שאתה שפוי
  6. הכנו קונטרה לשיר של הפועל כמו פרפר לאור שמש צהובה שם במרומים וגם השמיים הם כחולים השור קרע ת'דגל האדום אליפות תקחו רק בחלום אוווווווווווווו אווווווווווו אוווווווווווו השיר הזה הולך די טוב לגבי שאר הדברים אני מאוד שמח שאתם מזמינים אותנו ל11 אבל אתם צריכים להבין אותנו, השנה הזאת עבדנו קשה כל כך על מנת שיהיה עוד גוש מעודד אתם לא יכולים לבוא ולבקר אותנו כי אנחנו כולה עונה אחת מעודדים ואנחנו מסתכלים עליכם שאתם מתחילים שירים ולא ממש שומעים אותכם אנחנו נתרגל את זה במהלך הפגרה איך נוכל לשמוע אותכם "רומא לא נבנתה ביום אחד-כנ"ל גם 11 "
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.