Jump to content

MetaK1d

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני לא טענתי שהוא שחקן לא טוב בשום צורה, אני פשוט לא מאמין שזה החתמה שתיהיה גיים צ'נגר, והתגובה נועדה נטו להראות שהטירוף שהולך פה בפורום כרגע זה סתם בגדר אוויר כי בתאכלס אנחנו רחוקים עדין שנות אור מלסיים את הסגל. אז במקום להתייחס לסמנטיקה שנרשמה בתור משחק מילים אתה לגמרי מוזמן להתייחס לפואנטה של הטקסט (או שלא) אבל לכתוב דביל... נו בחיאת אתה בן 10...
  2. וואי זה כל כך מדהים לקרוא את הנושא הזה... אני קורא את הפורום המון שנים (יוזר אחר אחר שנעלם לו into the void) ומעולםםםםםםםם, לא היה דיסונסס כזה בין הטרום חלון (יצחקי הורס אותנו / מיץ נטש אותנו), כל כך הרבה דכאון ופסימיות לעומת מה שקורא עכשיו שמרגיש לי שאנשים דלוקים פה על אנדופמינים למינהם.... ובתאכלסססססס, מה קרה עד כה? חתם איביץ, זהבי וואן אוברייטד (כבר בינואר סגר אצלנו) , ושוחרר בן חיים (ריקן וכל זקני השבט אני לא מחשיב)... מעבר לזה בתאכלס לא קרה כלום בחלון הזה. הדו קוטביות פה is too damn high!
  3. שועלי יש לי בעיה עם מה שאמרת, אני אנסה להסביר, מזה בעצם אומר להביא את הישראלים הטובים ביותר? ישראלים טובים שנמצאים בפרופיל גבוה לא רוצים לבוא למכבי לא כי לא ישלמו להם מספיק / הקבוצה לא מספיק טובה אלא כי הם נמצאים במקום שהם מעדיפים להשאר באירופה (דסה / סולומון - כן סולומן רשמתי סתם) הישרלאים הכי טובים בארץ? על מי בידיוק מדובר? כל מני ילדים שעוד לא קרעו זוג נעלמים (כנען זסנו וכדומה?) - כמודל עסקי הדבר הזה לא פחות ממופרך, הרי כל עוד יהיה ביקוש לדברים הללו במחירים מופרעים לחלוטין - ג'קי וכל החברים ימשיכו לסחוט ובאמת שלא משנה כמה הילדים הללו מוכשרים, אין שום סיבה בעולם לזרוק 1-5 מיליון יורו על ההזיה הזו, פשוט לא, ה - ROI פשוט לא הגיוני פה. (אם אתה זוכר את הדיבור על זגרגרי חלון קודם, רצו עליו ארגז, ותראה מה יוצא ממנו.... בית לוינשטיין מהלך. להביא את הישראלים הכי טובים זה סיסמא נכונה, אבל כל עוד השחקן לא רוצה להגיע אין למיץ' מה לעשות עם זה כל כך. אם יש לך רעיון לשחקן ישראלי שאתה ממש רוצה במכבי וריאלי לבוא לפה בלי לשחק רולטה אני אשמח לשמוע אני לא כותב את זה בקטע מזלזל חלילה פשוט באמת מנסה להבין על מה מדובר פה
  4. חייב לשחק עם 2 קשרים אחוריים אגרסיביים אחרת נאכל מרור, ולא הבנתי למה קובאס אפילו לא בתוכניות של המשחק, הוא בידיוק השחקן שאוהב לבוא למשחקים כאלו, וחייב את ייני, פשוט חייב... צריך לעלות עם כמה שיותר אשכים למשחק הזה, פחות גררוים חוזזים ואלמוגים למינייהם
  5. אני אזרוק כמה דברים לאוויר, שלא בהכרח קשורים אחד לשני, אבל כן חייב לפרוק קצת בקשר לדברים שנכתבים כאן. 1. לגבי עמדת המאמן - מצד אחד, זה לא פחות מהזיה מוחלטת שאנחנו כבר מעל לחודש ללא מאמן, מצד שני אני מאוד רוצה להאמין שהסיבה שאין כאן מאמן נובעת מאחת הסיבות הללו: א. הם לא רוצים להביא מאמן שלא עומד בסטנדרטים שמכבי רוצה, אם זה לחפש מאמן הגנתי כמו שמתאים למכבי (אם הבעיה הבוערת ביותר במכבי זה ההגנה, אז אני מניח שהם יחפשו מאמן עם אורינטציה הגנתית סטייל איביץ ובלה בלה בלה) ב. סגרו כבר עם מאמן - אבל הוא לא מוכן להגיע באמצע העונה (מאוד דומה עם מה שאני חושב שקורה ביונייטד שככל הנראה סגרו עם טאן האך אבל הוא מוכן לבוא רק בעונה הבאה אז הביאו מאמן זמני עד העונה הבאה), מה שאני להאמין שקורה זה שנמאס למיץ' מהצורת ניהול הנוכחית והוא רוצה לחזור למתכונת שהייתה עם ג'ורדי ולהביא שדרה ניהולית חדשה אבל זה יקרה רק לקראת סוף העונה, נכון אני נשמע בהזיות מוחלטות אבל... 1. מאז שמיץ' הגיע המועדון לעולם לא דיבר על מה הולך לקרות ולכן "השקט" שיש כרגע במועדון הגיוני (לא מוצדק בעיניי אבל זה המצב), 2. מיץ הרוויח את האמון בו ועד כה בסה''כ הוא תמיד היה שם כשצריך וכן עשה מהלכים שהיו מדהימים למכבי אז מבחינתי עד שאני לא רואה הודעה מיוחדת מהמועדון, מיץ בעיניינים וחזק שם (אחרי הכל הוא פה כדי לקדם את השם שלו, ואין לו שום אינטרס לשים כסף ולקבל משהו מביך בתמורה). 2. יצחקי - לא מעניין אותי שהוא לא רוצה להיות מאמן, אם אתה החלטת שאתה לוקח על עצמך את התפקיד הזה, תעשה את זה כמו שצריך. לא אכפת לי שטב''ח שם גולים - הוא אנטי כדורגל ומקומו לא במגרש וגם 10 גולים לא יהפכו את לסיבה להכניס אותו להרכב, ההפסד של הנעת הכדור המגעילה שלו, אי היכולת שלו לראות שטחים ולרוץ אליהם והכי גרוע... האי הגנה שהוא עושה... אם אתה לא יכול לשחק coast to coast אין לך מה לעשות בתור ווינגר נקודה סוף פסוק, ומר יצחקי היקר - זה שאתה הולך איתו לקלארה כל סופ''ש זה לא מצדיק שהוא יראה את הדשא. לגבי פאן ה "מאמן", חלוקת דקות מחרידה, חליילאה במקום פריצה? באיזה עולם... אומנם אוסמה חמוד אבל עדין אין לו ראית שטח, טכניקה חלשה מאוד ואפס רצון לקבל את הכדור - יופי של חילוף דקה 80 אבל לא מעבר לצערי, לפחות לא בשלב הזה של העונה... סבו וגיראלדש וגבי עייפים מתים, לפחות תנסה לצאת מהריבוע שאתה תקוע בו, דווידזאדה... ביטון... אפילו חוזז... משהו... הם בלי אוויר כבר דקה 60... תשחרר.... 3. נוער - האם אי פעם שמעתם על שחקן נוער שנכנס לשחק כשהקבוצה שלו במצב מסריח כמו שמכבי נמצאת כיום והצליח? אני לא, ובמקרה הטוב בודדים יכולים, יש תקופות מצויינות להכניס שחקני נוער, לצערי עכשיו זה הזמן הכי גרוע לעשות את זה כי... הם פשוט לא יצליחו (ותאמינו לי אין מישהו בעולם שרוצה לראות את עידו שחר משחק יותר ממני) אבל לא בא לי לגמור לו את הקריירה לפני שהתחילה, שינוח על הספסל. תודה וסליחה על החפירה
  6. אם לנתח טיפה את הבעיות של מכבי אני מאמין שהם לא מחפשים מאמן שמשחק התקפי, הם יחפשו מאמן ששם דגש חזק על ההגנה מהסיבה הפשוטה שהתקפית בתיאוריה אנחנו כן מסוגלים לייצר גול פעם ב עם החומר שחקנים הקיים, מבחינה הגנתית אנחנו קטסטרופה מהלכת, גם מבחינת העובדה שאת משחק ההגנה יותר פשוט לסדר מאשר לבנות תבניות התקפיות. מפה לשם, לדעתי הם מחפשים מאמנים מקבוצות אמצע טבלה דרומה בליגות דרג ב
  7. לצערי אני לא מסכים איתך, השלושה בלמים לא עבד לנו בכלל במשחק הזה, ייני עמד באמצע בעמדה חסרת משמעות לחלוטין, חוץ מלהפריע לזרימה השותפת של המשחק הוא היה אופציית מסירה מיותרת, כל הפואנטה במערך הזה הייתה לנסות ליצור משולשים מהירים עם גולסה + אחד הווינגרים, בפועל זה רק יצר תקיעות במרכז השדה, יותר מדי דקות ראיתי את ייני עומד שם כשהוא בעצמו לא מבין מה הוא אמור לעשות, אוהב את הרעיון של לשנות כי הסגל של מכבי יושב בול על המערך הזה אבל בפועל הם לא יודעים לבצע את זה, וככה זה היה נראה בפועל רוב המשחק
  8. באמת שכבר התרגלתי שהמוצר הזה שנקרא כדורגל בארץ זה מוצר מחריד, הבעיה היחידה עם זה, זה האפס רצון שלהם לתקן את הבעיות, אם שופט נותן 4 דקות תופסת זמן על ההזיה הזו שהייתה נקראת "מחצית", הדבר היחידי שזה עושה זה לתת לגיטמציה להסריח את הדשא. שיקבל **** באגודל.
  9. אתה משלם יותר טוב מפורטגל (חוץ מבנפיקה / ספורטינג) פלוס הקבוצות הללו בד''כ לא יביאו שחקנים אחרי הפריצה שלהם, בלגיה?? פחות משכורת / לא באמת כ-ז-ה שדרוג מאיתנו, עדין הכסף ינצח פה טורקיה... אכן בעיה AND YET סטטיסטית, תנסה 40 שחקנים, 2 יסכימו לבוא לפה? אל תשכח האקלים פה סבבה דומה לספרד, אוכל נהדר וים... ג'ורדי הצליח לפתות ככה שחקנים בעבר, מאמין שזה בהחלט אפשרי
  10. בידיוק אתמול ראיתי אספניול נגד ריאל, הטקטיקה צריכה להיות פשוטה, להתקשר לכל מועדון אמצע טבלה בספרד, לשאול איזה שחקן סגל רחב הם לא צריכים ואז להביא אותו לפה. הרי מבחינת משכורות מכבי משלמת יותר מהרוב המוחלט שם, והם כמה רמות מעל כל שחקן ישראלי שיש פה (ראו ערך סבוריט / אמאדור) שום סיבה שלא נצליח לגרד שחקן או שניים מאיזה גראנדה או חאטאפה
  11. אני רק שאלה, ואן לוון סגר את העונה הקודמת כאשר הוא יודע שאין לנו ווינגר אחד עם כישרון סביר בקבוצה, ואן לוון משחק רק עם 2 ווינגרים מאז שהוא נכנס לקבוצה הבוגרת (לא סגור מה הייתה הטקטיקה שלו בנוער) ואן לוון (אני מקווה) הוא זה שאומר ליצחקי איזה שחקנים הוא צריך כדי שהוא ישחק בצורה הטקטית שהוא רוצה עונת 21/22 החלה - מכבי עדין משחקת עם 2 ווינגרים למרות שברור לכולם שזה פשוט לא עובד 22.8 - עדין לא הגיע שום ווינגר לקבוצה מישהו יכול להסביר לי מה קורה פה בעצם? הרי ואן לוון מבין שהבעיה שלו היא עם הווינגרים, עד כה הגיעו מספר שחקנים לקבוצה ואף אחד מהם לא ווינגר טבעי / אשכרה יתן תפוקה יעילה באגף. יכול להיות שואן לוון הולך לשנות את צורת המשחק שלו ויזיז את המגנים (5 קו אחרון) כדי שהם יתקפו הרבה יותר עם קישור מעובה ו2 חלוצים? (הרי המגנים שלנו הם הנקודה הכי חזקה בקבוצה). אני באמת לא מצליח להבין את התוכנית של ואן לוון לעונה הקרובה
  12. הכוונה שלי הייתה לשחק שישדרג אותך בוודאות שמסיבה לא ברורה פשוט התעלמו מקיימו, לדבי להלחם על השיראלים הטובים ביותר, בוא חבר, לא בקטע רע חלילה, אבל ריקן חוזז אלמוג וטבח... אני מאמין שלא כל כך קשה למצוא שדרוג לשחקנים הללו. טבח - חוץ מהמהירות שהייתה לו לפני שעזב אותנו בשביל לנעול את מדיניות החוץ שלנו עם צ'כיה, לא עשה שום דבר חוזז - אני אשכרה מנסה להזכר בפעולה אחת טובה שלו בבוגרים של מכבי חוץ מנגד חיפה, אבל לצערי לא מחזיקים ווינגר בהרכב בגלל פעולה אחת בשנתיים ריקן - עם כל האהבה שלי אליו, לא יכול לתרום יותר כלום חוץ מלארגן ערב קרייוקי (שזה גם משהו, אבל לא בשביל להיות שחקן הרכב) אלמוג - עד שהוא לא יטפל בעצמו בעזרת פסיכולוג ספורט מוצלח הוא לא יצליח להמריא (מרגוליס V2) אז כן ידידי, אני באמת מאמין שלא חסרים שחקנים שיתרמו לך יותר מהחוד המחריד שלנו (אז כמו שרשמו, קניקובסקי ציבוטה וכו' וכו' וכו' לגמרי יהיו האנשים שיצליחו לשדרג אותך גם אם הם יהיו בעונה גרועה מאוד... הכל עדיף ממה שיש כרגע
  13. מסכים ומעלה, הגישה הזו של לא להלחם על הישראלים הטובים ביותר מבחינתי זה מחדל מארץ המחדלים, זה כל כך מזכיר את המחדל הגדול ביותר שהיה במכבי תל אביב בשנים האחרונות שהשם שלו זה טוני וואקמה, השחקן בזמנו בכה בכל מקום אפשרי כמה הוא רוצה לבוא למכבי, כל משחק נגדנו בתקופה שלו ברעננה סיחרר את ההגנה שלנו, ואיכשהו... מסיבה שרק בפנטגון יודעים, הוא לא הגיע אלינו. אין ולא יעזור כלום, לא הגיוני לי בשום צורה שמנהלים שיחות עם עלי מוחמד, הקשר ככל הנראה הטוב בישראל, והוא עדין מגיע ליריבה הגדולה. למכבי יש את כל הכלים להיות באיירן הישראלית, מבחינת כמות אוהדים, מבחינת תקציב שנתי, מבחינת מסורת וכו'.... אתם מדמיינים שחקן שבייארן רוצה והוא פתאום ילך לדורטמונד?? בחיים לא. ועכשיו לדבר הכואב באמת... כסף יש, רצון יש אז למה בעצם עלי מוחמד / וואקמה / כל שחקן ש*חייב* להיות מכבי ולא נמצא בא??? לדעתי יש 2 סיבות. 1. מערך סקאוטינג לא קיים - אוהב את הגישה של לחפש שחקנים לבד אבל... know your limits, כמו שאני לא יודע לבשל כמו שצריך אז אני מזמין מבחוץ, ככה גם מכבי צריכה לעשות... 2. אנשי מקצוע לא מנוסים / לא טובים - *שיעול* יצחקי *שיעול* - אם אתה לא יודע לנהל מסע ומתן כמו שצריך, אתה לא מתאים לתפקיד נקודה (וזה לא מעניין אותי שזה השנה הראשונה שלו בתקפיד רשמית, היה לו מספיק זמן להתנסות מאז שג'ורדי עזב)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.