Jump to content

Davidna

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Davidna

1. כי את מלדה הוא העלה 9 משחק שעבר, ואם הוא לא מעלה כנף אמיתי כמו דוידה או קיקו אז תורגמן יהיה בכנף בחלק מהמשחק לפחות.
  2. כי במקום לעשות את המיטב עם הסגל הוא עושה כמעט, ליד. אני צריך לשאול אותך לפני שאני מעביר ביקורת?
  3. רובי קין עם הרכב דפוק. שוב תורגמן בכנף הוציא את זהבי ופרץ וטוב שכך אבל במקום לשים כנף נורמלי הוא מחרבן את זה. אם נעשה פה תקו הוא יעלה עם פרץ זהבי תורגמן כל העונה
  4. אפעם לא הבנתי למה שחקן לא בסגל אם זה לא פציעה או משהו קיצוני כמו לתת מכות למאמן. זה לא שיש לך בספסל כלכך הרבה כוכבים שאין מקום לאדו... אתה לא חושב שהוא בכושר? שים אותו בספסל, תן לו 10 דק בסוף, 5 דק, לך תדע אולי תצטרף עוד חלוץ/כנף בדקות האחרונות... למה מראש לוותר? תחכה למשחק הבא שיעלה 5 דק, ואחכ שוב פעם 5 דק ואז אולי בהרכב אבל יתן הופעה חרא ואז שוב תן לו 5 דק ואז בכלל גמרת את השחקן. איזה טמטום.
  5. אתה לוקח את ההופעה של קינדה נגדנו כמדד למשהו? אם ככה אז מה יגידו על דור פרץ ? שהוא לליגה ב'? מישהו במכבי החליט שזהבי מספיק.
  6. חיפה זה לא מכבי של אחרי האליפויות שמכרנו/זרקנו את כל הסגל כי חשבנו אנחנו הכי טובים עשור קדימה. חיפה הביאו רכש על כל עמדה שעזבה. אצלנו עוזב מגן ימני מביאים שוער
  7. רצוי: חלוץ בודד, מילסון ואדו/דוידה מצוי: זהבי חלוץ, תורגמן בימין מילסון בשמאל פרץ פרץ ופרץ באמצע
  8. זה לא שהוא לא יקבל כסף אם יחתום בקבוצה אחרת... יקבל גם יותר.
  9. מה נסגר עם יחזקאל בכלל? הוא בסדר עם לא לשחק כדורגל? איך זה יתכן שקבוצה משחררת שחקן ועדיין לא נותנים לו לחתום
  10. מעדיף שוער עם הצלות ענק אבל גרוע ברגל מאשר שוער פרווה כמו משפתי.
  11. אשכרה המגן הימני היחידי שלנו הוא מגן ימני מחליף של ביתר.
  12. למחלקות הנוער והילדים ומהר, אין ראוי ממנו.
  13. להגיד שנראנו טוב זאת גניבת דעת, אנחנו הקבוצה עם הכי הרבה משאבים בליגה אנחנו אמורים להראות טוב מול כל קבוצה אחרת פה, זאת לא ההפתעה, ההפתעה היא שאנחנו לא נראים טוב. ששיחקנו נגד הדייגים האלה לא זוכר את שמם באירופה והובלנו 3-0 ונגמר 3-2 עם מסיכות חמצן לכל האוהדים באצטדיון נראנו כזה טוב? מתחילת העונה ההגנה שלנה סופגת כל משחק, גם שרצנו טוב נצחנו משחקים על שער אחד (להוציא אשדוד), רובי קין לא יכול לצאת מהמשבר הזה, רואים את זה בחילופים שלו, רואים את זה בהרכבים שלו והכי רואים את זה בראיונות שלו שנותנים את החותמת שהוא מנותק מהמציאות. מזכיר לי את מה שדברו על קראנקה פה
  14. אגב לרובי קין ולליטו וידיגאל אותם אחוזי הצלחה בליגה: 66% *לוידיגאל בפחות משחקים.
  15. אוהב את אלו שאומרים ישר שלא יגיע, כמו אלו שאמרו שאיביץ לא יחזור וזהבי לא יחזור. לדעתי כל עוד הוא לא יהיה בנבחרת הוא יהיה פה.
  16. ערן זהבי לקישור? הוא לא יכול לרוץ איזה קישור בדיוק? או חלוץ בודד או לספסל, עדיף לספסל.
  17. שנה שעברה איביץ בסגל כמעט כזה לא עשה יותר מדי. תפסיקו כבר להסתכל על אליפויות בעבר ולהשליך משהו על המצב היום. שום דבר לא דומה, יש כלכך הרבה משתנים.
  18. אם לא נביא את בכר עד סוף מרץ (משחקי הנבחרת) ההתאחדות תביא אותו. אם לא ננצל את ההזדמנות הזאת בהקדם אנחנו נביא שוב מאמן חסר מושג שפעם עבד עם ג'ק במפעל זיתים בקפריסין
  19. קין חווה משבר אימון בפעם הראשונה בחייו כמאמן כי זה פעם ראשונה שהוא מאמן, פה הבעיה. דגו למשל עבר לא מעט משברים ועושה רושם שהוא למד מהם הרבה, דגו עושה רושם של מאמן טוב בליגה שלנו. ואם באמת הצוות נוסע חזרה למדינות שלו לחופשה אולי הגיע הזמן לנתק קשרים דיפלומטים עם אירלנד.
  20. היום ראיתי ציוץ של טוכמן שאומר: מס אשדוד עם 11 נקודות מ-7 משחקים אחרונים אנחנו עם 10 מ-8 אשכרה קצב צבירת נקודות של קבוצת תחתית ואנשים פה מפחדים להחליף מאמן באמצע עונה
  21. ועם קין אני בפער 2 מהמוליכה. תתחילו להבין שמה שהיה בתחילת העונה זה פיקציה, בדיוק כמו עם פטריק. הייתי מדבר אחרת אם הייתי רואה שקין מנסה לשנות דברים או להמציא דברים חדשים, אבל שחקנים שמחרבנים על הדשא כמו פרץ, קניקובסקי, זהבי פותחים בהרכב כל משחק איך תשיג משהו? והסגל שלנו פחות טוב מהסגל של חיפה, צחקו פה על קינדה כי עלה לא טוב נגדנו בבלומפילד ומאז הוא רק מבשל, צחקו על שימיץ שגמר את זהבי במשחקים נגדם, צחקו על סנוגדרן ששמו אותו קשר אחורי והחזיק להם את האמצע והכי גרוע שכולנו צחקנו על דגו, בנתיים הוא עשה בית ספר לקין. אנחנו אוהבים לזלזל, אבל אחרי שלוש שנים בואכה ארבע שאנחנו לא נקח אליפות הגיע הזמן להתעורר, אם לא נשנה דברים בזמן נפספס עוד.
  22. זה נהיה לא נורמלי שיש אנשים שאשכרה מגוננים עליו ואופטימיים שהוא יצליח לייצר משהו... מיילא היה לנו סגל אדיר עם 2 שחקנים בפורמה טובה על כל עמדה, אבל גם את זה אין וגם מאמן אין אז איך אפשר להמשיך ככה? ואגב ראיתי שדברו פה על החופש 4 ימים הזה שהשחקנים קבלו, זה בושה וזה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות, רק יגרום לשחקנים עצמם לשקוע ולחזור מדוכדכים ואדישים יותר. במקום להרים אותם עם אימון אינטנסיבי כל יום שישכיח קצת מההופעות המזעזעות שלהם. אבל למי אני מדבר... צוות אימון של מתנס.
  23. אז הגיע הזמן לעשות את זה בפעם הראשונה. תפסיקו להתלות בסטטיסטיקות עבר מוזרות כאילו הייתם עורך תוכן של צ'אט הכתבים. עם קין לא נקח אליפות, עם מאמן אחר זה לא ידוע. עדיף להמר מאשר מראש לוותר על האליפות לא? תוסיף את זה שמאמן אחר שיבוא לפה עכשיו כבר יתחיל לחשוב גם על העונה הבאה במקום להביא באוגוסט מאמן שעד שהוא יודע מי נגד מי אנחנו במחזור 5
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.