Jump to content

Raumdeuter

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Raumdeuter

1. לפני3 שעות , zion8 said:

דסה היה נראה ממש רע בנבחרת. יכול להיות שזה באמת לא המדד האמיתי בנבחרת הכושלת הזאת, אבל זאת האינדיקציה היחידה לגבי הכושר שלו וצריך להגיד את זה. יש מצב שהוא מפציץ בליגה הרוסית?

לגבי הליגה הרוסית רק קרישי יידע לענות לך על זה(אגב,לאן הוא נעלם?,מסקרן אותי)

2. 26 דקות לפני, בראון said:

לא על משהו אבל קחו סיפור אמיתי שמתאר את המצב: 

אחרי המשחק רטרו מול מפ״ת ישבתי עם המכבייה ועוד חבר שלו שהוא במקרה עורך ספורט בעיתון ספורט מאוד גדול פה בארץ. שאלנו אותו לגבי הסיקור החד צדדי הזה והוא נתן דוגמא של כתב ספורט פה גדול בארץ (בלי שמות) והוא אומר: ״אתה יודע איזה הבדל יש בין כתבה שאני מקבל ממנו לערוך לעומת הגרסה הסופית שמתפרסמת? מה שאני מפרסם זה כל כך עדין לעומת הגרסה הראשונית״.

בשורה תחתונה מאז שהכרזנו על החרם הזה, פתחנו איתם במלחמה.

לא שאני מופתע,אבל לפי מה שאני מבין רוב אם לא כל הטיוטות שנשלחות הן פחות או יותר "מכבי זונה,כל צהוב חולה ס ר ט ן"?

3. לפני9 שעות , MTA For Ever said:

דוידה יכול לקלף לטב״ח את הפטריות ברגליים במקסימום.

השוואה מביכה.

לקלף לטב"ח את הפטריות ברגליים זה חתיכת פרגון לדוידה. המציאות היא שדוידה צריך להיות השרפרף שעליו טב"ח דורך כל בוקר אחרי שינה לכל היותר.

4. לפני4 שעות , כהן said:

לא צריך שקטה. או שתחרים אותם עד הסוף, או שתקלל אותם בקולי קולות בפעם הבאה שישדרו אותנו בשידור ישיר אל פני כל הצופים, לבית"ר בזמנו זה עבד אגב.. 

הם חבורה של כורדים והכל,אבל הם יודעים להיות אפקטיביים כשצריך.

5. On 23.8.2022 at 23:17, Raumdeuter said:

מאחל לחיפה שפקוואנסה מכל הלב ופיגוע משולב גם באצטדיון על שם המזהם,גם בכפר גלים וגם בקצף(גם כשהם היו חרא שנאתי אותם שנאה יוקדת ואמיתית,אני לא מסוגל לראות את הקבוצה הזו ואת הראיס המזדיין הזה שמחים לשנייה אחת).

הערת העורך: ניצחון של חיפה והתרסקות בלב ים גם תופס.

הערת העורך 2: אין שני לריפליי בשנאה לחיפה

@חןחן למה אני לא יכול לערוך את ההודעה?(וכן,אני יודע שעבר 900 שנה ממנה אבל ביקשו ממני לערוך והחלטתי לזרום,מצידי שתהיה  נקודה כפילר במקום).

6. 4 דקות לפני, car.garsia said:

לגמריי. ועזוב את הפנדל שנגיד הקוון והואר אשמים. הוא שפט אותנו כמו בן זונה גדול.

אני באמת מאמין שזה הוראה מלמעלה. ראיתי אתמול בערוץ הספורט כמה הם מבסוטים שהליגה חזרה.

אני ואת והעולם כולו מנגד זו לא רק שורה משיר יציע.

7. 4 דקות לפני, הצבר said:

במשחק הכי חשוב ( שהוא לא שלנו ) אשדוד מתעקשת לשחק לאט, מאוד מאוד לאט וזהיר
    כנ' לא מבינים שם שאו שהם יתחילו לנצח או שהם ירדו ליגה.  בנתיים 0-0 לטובת הפועל

תחושת בטן שלי היא שז'קי מת לרדת ללאומית ולקצץ ל0 הוצאות תפעוליות.

8. 1 דקה לפני, judymaccabi said:

באמת לא מבינה מה אתה רוצה, דגו וקין בכלל לא באותו מצב. אחד מוביל בגדול בדרך לאליפות והשני כולם יודעים שלא ימשיך רגע אחרי שהעונה נגמרת. מכבי לא תפטר מאמן שמוביל אותה לאליפות

ובמיוחד לא עושים את זה פעם שלישית(כי עם קללות קשטן ופאקו ראינו את התוצאות) וגם תמיכתי המסוייגת בהבאת החוחובה למכבי הייתה תלויה בתרחיש שבו קין עוזב מרצונו החופשי ולא מפוטר.

9. 31 דקות לפני, judymaccabi said:

אולי כי הוא עדיין עובד מועדון שמנסה בכל כוחו לזכות באליפות? איזו סיבה יש לו להתאמץ עכשיו? איזו סיבה יש לשחקנים להמשיך להאמין? היו צריכים לחכות לסוף העונה, להגיד לדגו יפה שלום ולהכריז על המאמן הבא. זה מה שאני מצפה ממועדון מכובד לעשות.

אבל הם לא מועדון מכובד,הם קבוצת ספורט(מסרב לקרוא להם מועדון ספורט עם כל האין כבוד שיש לי כלפיהם) שאין לה שום רף מוסרי ואתי ושהעולם היה מקום טוב יותר ללא הקבוצה הזו.

את מכירה את הסדרה הדוקומונטרית שעשו בכאן 11 על ימיה האפלים של מכבי סל?("משחקים מסוכנים לכל המעוניין/ת),ממליץ לצפות בה.

10. לפני2 שעות , erantheking21 said:

אבל במכבי לא חושבים כמוך, מה לעשות .

נקווה שההימור שלהם לא היה ריזיקה מוגזמת

יש רק שם אחד זר שיסכים לאמן פה ועולה לי בראש, דמות מהעבר, לא האיש שהכי חיבבתי.

בבקשה אל תגיד לי קראנקה אייטור.

ו @קמחי,בבקשה תגיד לי שזו אופציה מעשית כי אנחנו צריכים מאמן שאנחנו יודעים שהוא מהענף אם קין יעזוב(כי אם אין רציפות אז אנחנו לפחות צריכים מישהו שידע לצלול למערכת של מכבי באופן חלק ובו זמנית גם עם עמוד שדרה בנוגע לחיזוק כשצריך).

11. רצוי:שהפועל פ"ת יפגינו אופי וידליקו את התחתית ובנוסף לכך שפעם אחת בחיים שלהם השהידים מסכנין יתאבדו גם מול הקבוצה של קובי.

מצוי:הפועל יבקיעו(ולא ההפועל שאנחנו רוצים שתבקיע) וסכנין יפתחו רגליים כמו נימפומנית לחיפה כרגיל.

12. On 9.4.2024 at 14:21, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

שחקן זו מילה גדולה,הוא לא שחקן,שמכבי יביאו כסף להפועל ויתנו להם אותו.

יש להם מישהו בסגל שנמצא בענף הכדורגל שנוכל לבצע ראש בראש עליו?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.