Jump to content

Raumdeuter

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Raumdeuter

1. לא בונה עליהם ולכן הצגתי את שני התרחישים.
  2. כרגע המצב מאוד פשוט: אם בטעות ריינה תועיל היום ותוציא משהו מחיפה אז אנחנו בכיוון מאוד טוב. אבל אם חיפה תנצח את ריינה הכל יוכרע ב8 לחודש כי אם נשאיר אותם על 10 הפרש גם אחרי המשחק נגדנו אז אתה כבר עם יד אחת על הצלחת וזה רק עליך לא לשלשל.
  3. אוהדי מכבי חיפה אילוסטרציה:
  4. יש לך 5-7 מיליון אירו פנויים?(וגם בזה אפשר להביא רק בני 33+)
  5. אהרונוביץ היה חוויה היום.
  6. אמא שלהם זונה,איפה האוהדים שעולים לשידור?
  7. https://fb.watch/r8-fiMxat6/?mibextid=Nif5oz
  8. היום יהיה ספיישל מרמור על שופטים גבירותיי ורבותי,אז מי שרוצה להאזין ליאניב זה הזמן.
  9. בלי שזה מובן גם לערן עצמו יש פה פוטנציאל לפיצוץ שלא הולך להיגמר טוב(שיסתכל על שלום תקווה,דקה 60 עולה בכל משחק תקוע ומביא ניצחונות על הגב שלו,קלאסי Win-Win לכולם כי ערן גם משמר לעצמו את מעמד הכוכב המשפיע שהוא אוהב וגם לא אמורות להיות בעיות משמעותיות אם תהיה לו תקופה פחות טובה ויאפשר למאמן לנהל את בחירת ההרכב לפי מה שהוא רואה לנכון).
  10. איזה כיף היה לשמוע את רמי וייץ בוכה בשידור.
  11. אין שם כלום כוסאמו,רק הפורום הפתוח שלהם עוד מגרד עניין כלשהו ולהביא ציטוטי "מכור","בית הדין צהוב","מאירי שולט בהכל" ועוד דברים כאלו לא שווה לי לטרוח בערב שכזה(כי אלו ציטוטים שכל אחד מאיתנו יכול להביא,צריך את הקרם דלה קרם לכבוד ערב כה מרגש).
  12. גם אני דלוק,יאללה איפה המצוטטים הנבחרים שלנו @Double @הצבר @פנחס שוף יש לכם משהו? אגב,הג'ונגל(מקבילה לבטיל) שלהם מת אחושלוקי וזה מבאס ת'תחת.
  13. שימצצו,זה רק יעשה את זה מתוק יותר כשנניף לא רשמית על הראש שלהם. @הצבר תיתן לג'וזף גבלס לשדר משחק שלנו וזה יהיה יותר אובייקטיבי ממה שקרה היום.
  14. עדיין חיפאי כלב בן כלב למרות היום.
  15. מה אתה אומר שיהיה,דקת דומייה ולחתוך מוקדם הביתה או תעמולה חמאסניקית?
  16. אמנם שרמיט גדול אבל הייתי שוקל להביא את האבו מניאק הזה להיות שוער שני.
  17. מאיפה יש להם אומץ לדבר?,אם לא מוצאים משהו סטייל קצ'יאפולי על האליפויות שלהם אני צנצנת.
  18. יששששששששש!!! כוסראבק. משחק הבא חיפה ולעלות לטרוף כדי לסגור סיפור אינעל העולם. @BODIROGA10 למה וייש בוכה בשידור?
  19. מקווה שבקיץ ישאילו את אדו לקבוצה בליגה(נתניה התקפית תבוא לו בול). @MTA For Ever תציץ בפרטי
  20. מוסר כרטיס לשער 8 תחתון כי אני לא יכול להגיע וחשוב לי שיגיעו אנשים לתת את הגרון ולנסות לעורר את 8 תחתון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.