Jump to content

Raumdeuter

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Raumdeuter

1. @המכבייה יש לך ניחוש בנושא?
  2. מתגעגע לנושא הזה,מקווה שרובי(אם ישאר) יעזור להחיות אותו מחדש.
  3. לדעתך,הדרגים הגבוהים(ז"א מנספורד ופרייס) גם לא יחזרו?
  4. בטוח יש סרבי שיהיה נחמד מספיק לתת לך את הBlind spots שבאצטדיון.
  5. אין לי רשיון נהיגה(לא רואה מספיק טוב כדי לנהוג) אז האופציה הזו פחות רלוונטית...
  6. באצ'קה טופלה זה חור רציני או משהו שאפשר לעשות טיול 24 שעות סטייל לרנקה/ניקוסיה או בכלל משהו בין לבין?
  7. חבל שלא קיבל תיקול עמוק יותר לתוך הגיד אבל כל פציעה של שחקן חיפאי טובה לנו. עריכה:נבדק ונמצא שככל שהדלקות חוזרות הפציעה יכולה להגיע לעד כשנה מחוץ למגרשים.
  8. המאמן שאימן את באזל נגדנו ב13/14 ומאמן נבחרת שוויץ הנוכחי. לגבי השאלה השנייה שלך,כי הוא בן לפותחי דונר קבב.
  9. אתה אומר שעדיף שפנחס יפתח נושא?
  10. אני יודע שאני נשמע כמו הדובר של הטוטו אבל אנשים צריכים להתפרנס(למעט השחקנים של הגדולות,רובם דווקא מרוויחים שכר נמוך ממה שחושבים,לא מינימום כמובן אבל שכר של 20-30k לחודש לכל היותר אם אתה בליגת העל ובלאומית יש מצב טוב שאתה מרוויח מינימום אלא אם אתה שחקן זר או "כוכב" ששילמו לו כדי לרדת מליגת העל)
  11. בגדול חוץ מהשוערים שלנו,גלוך,זהבי ועוד 2-3 שחקנים,התקרה של פחות או יותר כולם היא לנצח את אנדורה.
  12. מקווה שאין לנו נפגעים בגלל נבחרת הנזק הזו.
  13. אנחנו מכבי ת"א ולכן אנחנו מעל השאר בהכל,נקודה סוף.
  14. הציפיות שלי ממאמן הקבוצה שלי(יהיה מי שיהיה) הן מאוד נמוכות בכל מה שקשור לדברים מחוץ למגרש: א.לא לעשות מעשי אצילי-מיכה ב.אתיקה בסיסית שמצופה מבני אנוש חוץ מזה לא אכפת לי מכלום.
  15. הז*ן שלי יותר ישראלי מההרכב הזה
  16. תרשה לי לחלוק עליך בעניין המשפט המודגש(דניאל שלח כדורים עד חצי המגרש באותה רמת עוצמה ודיוק גם ברגל וגם ביד)
  17. אני מאמין שישאר עד סוף העונה(מתי שזה לא יהיה) ואחר כך יתפוטר "בצורה הדדית".
  18. כמו הסיכוי שמיטש יסכים להחתים את זיין הקטינות שטוב בכדורגל יסכים וגם הוא יסכים לחזור. חוץ מזה,אני עדיין לא סגור על מוסקרה במאת האחוזים. הוא מרגיש לי ברמה של משפתי פחות או יותר אבל לא הוגן לשפוט אותו לפי משחק אחד שגם הוא היה בתנאים-לא תנאים.
  19. הכיף נגמר כי בקיץ הקרוב מסיימים עם השיטה הכיפית הזו ועוברים לשיטת ליגה ולוח משחקים שמורכב מדרגים לפי איך שאופ"א מנפיצה או משהו דומה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.