Jump to content

Raumdeuter

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Raumdeuter

1. אני חושב לפתוח דוכן להשכרת סירות קאנו לימי החורף בבלומפילד,יש מצב שאצא עם רווח כלכלי.
  2. יש מצב שאהיה חולה מהמשחק אתמול(לא בקטע של כדורגל,אלא באמת חולה עם צינון וכל העונש הזה ועם שפעת תקועה באמצע החיים)
  3. א.זרים שכבר שיחקו בישראל ב.זרים ממדינות אחרות שבמצב משברי ג.מולדובה וכאלה ד.זרים שלא שיחקו בישראל אבל מכירים מישהו ששיחק בישראל וביחסים מצויינים עימו.
  4. ברור אגב, @itanar מבחינתי הספייס זה בחזקת "הגולם קם על יוצרו" והפך להיות מטרד ומשהו מעיק מאשר פלטפורמה חביבה.
  5. אני לא רוצה ללכת לחפש עו"ד כי גדודי עז אדין אל קובי מסוגלים לתבוע אישית אבל אני מאמין שדעתי ברורה בנושא.
  6. שמחים?,לא. לוקחים את זה במצבה הנוכחי של העונה?,כן.
  7. הייתי לכל הפחות מתשאל באופן כללי על אופן המשחק ובמיוחד השריקות הקטנות כי בואו,להגדיר את מה שהיה היום ככשר זה בסימן שאלה גדול.
  8. חתיכי שלי: https://www.israelhayom.co.il/sport/israeli-soccer/article/15562703
  9. האמת שגם מסאיבול נמצא בקטגוריית "מצחיק וכיף להגיד את זה".
  10. צפירות רכבים של "יש אליפות"?
  11. אני חי במציאות ולכן אני יודע שרק עצם המחשבה עליו היא לא ריאלית בשיט
  12. ד.ב בשביל משחק לחץ זה כמו להכניס את יוריס להיות שוער כי חס וחלילה מישהו נפצע.
  13. את מי תביא הפעם,המאמן של אלופת מלטה?(כי בזמן מלחמה אלו היחידים שיסכימו להגיע לכאן בשכר לא מפוצץ).
  14. אבוקות זה דבר אחד,לזרוק לדשא זה כבר דבר אחר.
  15. @zion8 סוג השוער שתיארת הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים ובעדיפות לשוער שרגיל לכדורגל יוזם(וכן,יש לזה משמעות).
  16. אני חושב שצריך להשתמש במתכונת של "מספר מיוחד" שזה בעצם להשאיר את המספרים בשימוש(חוץ ממני לוי כמובן כפי שאמרת) אבל אתה צריך להיות ראוי אליהם ולא לקבל אותם ברגע שחתמת במועדון(בוא נגיד את זה ככה,חוזז לא היה צריך לקבל 7 בחיים).
  17. בגדול מכבי הזאת די מזכירה לי את חיפה של 20/21 במבנה הסגל שלה(הגנה חרפה,קישור שצריך חיזוק אבל יש עם מה לעבוד והתקפה שנשענת של חלוץ אימתני אבל מבוגר וספסל בסימן שאלה).
  18. מקווה שמתגברים גם את הרכבת הרגילה וגם את הקלה כי זה הולך להיות סיוט תחבצ"י אם לא יתגברו.
  19. פחות מדקה 6 וחלאיילי לא יהיה מורם באוויר אני אהיה מאוכזב מקארצב(אם יעלה בהרכב והאמת שלמשחקים מולם הוא מושלם).
  20. ואם כבר זורקים אבוקות אז רק לא לדשא אלא רק ביציע שלנו אני מתחנן.
  21. שחיטה כשרה מה שהם עשו לדגו. אפילו באין סטנדרטים של רדיו מכבי חיפה זה דוחה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.