Jump to content

Raumdeuter

משתמשים רשומים
    2
  • Last visited

Everything posted by Raumdeuter

1. כמו שאמרת,שפצור קטן בקטע של האזכורים ללבנון(למרות שצחוק בצד,עם כל אירועי הGPS שממקמים את חיפה בלבנון אני יכול להבין למה הוסיפו את השורה הזאת אבל אני בטוח שלא הוסיפו אותה מהסיבות שציינתי אלא מהסיבות הברורות) ולמצוא חלופה טובה יותר למילה "מחלות" שזה פשוט גרוע זה אחלה שיר עידוד.
  2. מצבי ללא יוריס עד סוף העונה:
  3. קודם שרן לבמת האליפות,אחר כך ערן ואז יוריס(סבוריט יכול להיות הרביעי ואחרי זה הסדר יכול להיות אקראי מבחינתי).
  4. אני חושב לפתוח דוכן להשכרת סירות קאנו לימי החורף בבלומפילד,יש מצב שאצא עם רווח כלכלי.
  5. יש מצב שאהיה חולה מהמשחק אתמול(לא בקטע של כדורגל,אלא באמת חולה עם צינון וכל העונש הזה ועם שפעת תקועה באמצע החיים)
  6. א.זרים שכבר שיחקו בישראל ב.זרים ממדינות אחרות שבמצב משברי ג.מולדובה וכאלה ד.זרים שלא שיחקו בישראל אבל מכירים מישהו ששיחק בישראל וביחסים מצויינים עימו.
  7. ברור אגב, @itanar מבחינתי הספייס זה בחזקת "הגולם קם על יוצרו" והפך להיות מטרד ומשהו מעיק מאשר פלטפורמה חביבה.
  8. אני לא רוצה ללכת לחפש עו"ד כי גדודי עז אדין אל קובי מסוגלים לתבוע אישית אבל אני מאמין שדעתי ברורה בנושא.
  9. שמחים?,לא. לוקחים את זה במצבה הנוכחי של העונה?,כן.
  10. הייתי לכל הפחות מתשאל באופן כללי על אופן המשחק ובמיוחד השריקות הקטנות כי בואו,להגדיר את מה שהיה היום ככשר זה בסימן שאלה גדול.
  11. חתיכי שלי: https://www.israelhayom.co.il/sport/israeli-soccer/article/15562703
  12. האמת שגם מסאיבול נמצא בקטגוריית "מצחיק וכיף להגיד את זה".
  13. צפירות רכבים של "יש אליפות"?
  14. אני חי במציאות ולכן אני יודע שרק עצם המחשבה עליו היא לא ריאלית בשיט
  15. ד.ב בשביל משחק לחץ זה כמו להכניס את יוריס להיות שוער כי חס וחלילה מישהו נפצע.
  16. את מי תביא הפעם,המאמן של אלופת מלטה?(כי בזמן מלחמה אלו היחידים שיסכימו להגיע לכאן בשכר לא מפוצץ).
  17. אבוקות זה דבר אחד,לזרוק לדשא זה כבר דבר אחר.
  18. @zion8 סוג השוער שתיארת הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים ובעדיפות לשוער שרגיל לכדורגל יוזם(וכן,יש לזה משמעות).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.