Jump to content

Bigperetz

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

582 profile views
  1. מצטרף. לצערי הרב אני צריך להגיש משמרות חודש וחצי מראש והדד ליין הוא היום ב12 בלילה
  2. לאו דווקא. 2 נצחונות ותיקו יספיקו להגיע למקום 15 ולעקוף את דנמרק (כמובן בהתחשב שקופנהאגן יובסו על ידי סיטי)
  3. בחיי לא מבין איך הפודקאסט הזה לא מתפוצץ בקרב היציע הרחב
  4. מכבי מתכוונים להודיע באיזה אצטדיון אנחנו מארחים? הבנתי שאנחנו מארחים את המשחק השני השאלה איפה זה יהיה
  5. יש תאריך לגביע לשמינית רבע וכולי?
  6. יש לי כרטיס לשער 8 אני מחפש כרטיס לשער 11 תעזרו לי חברים
  7. יש לי כרטיס לדרבי שער 8 עליון. מחפש להחליף תמורת כרטיס לחיפה שער 11
  8. שמח להרגיע אותך.. מלכתחילה הוא לא העלה פוסט בקשר למכבי אלא רק סטורי.. אפילו בביו שלו היה רשום שגריר של איזה קרן לאיזה חרט4 ולא היה רשום מאמן מכבי תל אביב.. בקיצור תהיה רגוע בקשר לזה
  9. שיבואו עם צעיפים וישימו על הכסאות. ככה עשיתי וככה עוד הרבה אחרים וגם הפנאטיקס אגב
  10. קודם כל יש הסעות שזה פתרון מאוד פשוט ויחסית זול. דבר שני במידה ומשוכרים רכב בדקתי עלויות זה באיזור ה100 שקל לא כולל דלק אז עם דלק בוא נגיד 300 שקל מתחלק במינימום 3 אנשים זה גם כן שטויות.. ומבחינת יעד אחלה ורשה יעד זול חיי לילה טובים ויש קזינו אז מה צריך יותר?
  11. אני בטוח שעם תוצאה טובה ביום חמישי יהיה טירוף בשבוע הקרוב ונגד זוריה יהיו לפחות 1500 אוהדים. מה גם שמדובר ביעד זול הרבה יותר (הסיבה אגב שאני לא טס לאמסטרדם עכשיו)
  12. במילים אחרות אנחנו חושבים אותו הדבר רק הסברנו את עצמנו בצורה שונה
  13. אני לא מאוהדי משפתי והייתי בעד שוער זר אבל בוא נסתכל רגע על המשחקים האחרונים מאז שמוסקרה הגיע אם אנחנו מוציאים את המשחק נגד בריידבליק משפתי תפקד יפה מאוד והוא ממשיך להוכיח את עצמו. לא מוציאים שוער ראשון מהשער בלי טעויות רציניות. מה שמפריע לי זה העובדה שמוסקרה אפילו לא שוער שני זה מה שנותן תחושה שממש לא בונים עליו והביאו אותו בלי סיבה נראית לעין
  14. https://youtu.be/nZ4EL2feGKw?si=bJL1pRx7uZVMAIoP אחלה עידוד היום אחלה אווירה ואחלה פנאטיקס
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.