Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי בראון

1. לפני8 שעות , רן יעקובי said:

זה עובדתית לא נכון, הגיעו לא מעט לרחבה וגם לכמה מצבים אבל בגדול כן,  היריבה לא היא לא מדד אבל עדיין אם אני הרגשתי ביטחון אני בטוח שכך גם השחקנים.

יש משהו לא רגוע במשפתי ובמוסקרה משהו שאין אצל טננבאום וכאן היריבה לא באמת משנה, טננבאום מקרין שקט ורוגע לפחות כך אני מרגיש.

3 בעיטות למסגרת כשאחת הייתה דרדלה מהאוויר והשנייה זינוק מוזר שלו שגרמה לפאניקה. 

משפתי שוער בינוני - ביום טוב, אבל טננבאום זה לא איזה מושיע.

2. Just now, רן יעקובי said:

מאוד אשמח אם דוידה יקבל את חולצת ההרכב.

משהו מוזר שהרגשתי אתמול זה ביטחון בהגנה(למרות הטעות ההזויה של הפנדל), משהו בטננבאום גרם לי לשקט.

שיחקת נגד קבוצה מהליגה הלאומית שלא ניסתה אפילו ללחוץ אותך. חוץ מהפנדל, הגיעה לעוד מצב אחד מחצית שנייה שהוא יצא שם נורא וכמעט חטפנו מזה. 

גם אם שרן היה עומד אתמול בשער היינו אומרים את אותו הדבר.

3.                     משפתי

דוידזאדה  סבו  נחמיאס/לוקאסן  רביבו

יוריס

גבי                    שחר

מילסון              ערן              דוידה

מפ״ת אש, יהיה יותר קשה מבש דעתי.

4. 2 דקות לפני, קמחי said:

הרי גם ברור לכולם שנחמיאס לא יכול להיות פתרון עד סיום העונה, בניגוד לגבי או הג'ינג'י. הוא כל כך גרוע שנדמה שגם יוקאנוביץ לא יכל לעשות בכוונה כמוהו.

הכי מתבקש היום רביבו בימין ודוידזאדה בשמאל. 

דוידה לא הרוויח את הדקות שלו? הזוי לגמרי

5. עוד ציוות של בלמים שלא שיחק השנה ביחד, 12 במספר (?) אחר כך הוא מתפלא למה הוא סופג כל כך הרבה.

נחמיאס מגן ימני (מה לעזאזל) ולא ברור לי מה מלדה עשה שמגיע לו לפתוח היום לעומת דוידה שכבר 3 משחקים רצוף עולה מהספסל ונראה אחלה לגמרי. רובי יוצר לעצמו רף חדש של הזיות.

6. 13 דקות לפני, יונתן said:

ניצחון חשוב ותמיד כיף לדרוס

יחד עם זאת, רוצה לצנן קצת את ההתלהבות

אומנם נתנו חמישייה, אבל לא חושב שהיינו במשחק גדול בכלל - במחצית הראשונה לא יצרנו מצב אחד לגול במשחק מסודר (מצב שהוא לא נייח)
    כמובן שבמחצית השנייה הצלחנו לעשות את זה כי זה הרבה יותר קל כשהמשחק פתוח והם עברו ל2 בלמים ויותר התקפה

וזה שוב מראה את הבעיה העיקרית שלנו שהיא יצירת מצבים מול בונקר/3 בלמים
    וקין חייב למצוא פיתרון לזה

בנימה חיובית יותר- אחלה משחק של עידו שחר, רז שלמה ומילסון זה אהבה :wubyellow3:

יאללה לזיין את ב"ש

איזה כיף זה להגיד שלא היינו במשחק גדול ונתנו 5 - התגעגעתי

7. 1 דקה לפני, אלק נילאש said:

זה. מכל בלמים שלנו הוא היחיד שתוקף את הכדור באגרסיביות. היום זה ייצר גול ובאופן כללי זה מאפשר לך לייצר מומנטום טוב על היריבה. סק וויטור חזקים בזה מאוד.

מצחיק שמתוך סגל של איזה שבעה בלמים, שמתוכם 2 זרים, יש מצב שהוא הכי טוב. מסביר כמה המצב עגום.

מעבר לזה שהתיאום עוד לא שם וזה נורמלי, כל מי שמשחק עם אבישי בצד פשוט סובל וצריך לשחק גם על תקן מגן(לוקאסן) 

ברגע שרוי עבר לשם, רז שלמה היה יותר רגוע במשחק שלו והוא נאלץ להתרכז רק בתפקיד שלו.

8. 1 דקה לפני, קובי השועל said:

לגמרי. מה גם שלחצנו וחטפנו יפה אחרי שהם ניסו להניע כדור. שח-מט של קין היום.

אני הייטר גדול שלו כבר הרבה זמן אבל היום אחרי הרבה זמן נראה שהוא הגיע עם תוכנית ברורה למשחק, הקבוצה הייתה נראית מוכנה. זה בסדר שהכדורגל לא היה יפה לעין אבל זה נגד נתניה זה בדרך כלל מתבקש. כנל גם החילופים שלו וניהול המשחק. רק שימשיך.

9. 2 דקות לפני, תחיית המתים said:

לא אוהב את השיטה הזאת של כדורים ארוכים

התבקש בגלל תנאי המגרש + היה ברור שנתניה תבוא ותלחץ מההתחלה. שמח שנמנענו מפדיחה מיותרת על ההתחלה.

10. לפני3 שעות , המכבייה said:

רמת הביצוע. יכולים לדעת עד מחר איך לשחק נגדך, אם תעשה את זה טוב, זה לא יעזור להם. כולם יודעים איך ליברפול משחקת, אז? לך תעצור את זה כשזה עובד. האינטנסיביות השתנתה וירדה. זה העיקר. מה שזרם שהיית פרש ואינטנסיבי יותר(למשל הלחץ שנעלם), צולע עכשיו. 

אני קצת אסתור אותך כי הדוגמא הכי טובה לכך היא  פפ: כל שנה הוא משנה את הסגנון שלו, לפעמים שם דגש יותר על המגנים, לפעמים הוא שם דגש על משחק הקישור שלו. הוא משנה המון תוך כדי תנועה כי אם היה משחק אותו הדבר - הכי קל להתכונן לזה ולכוון את המשחק שונה ממה שפפ מתכנן גם רמת הביצוע היא ברמה הגבוהה ביותר - וזה לא קורה בקביעות כי שחקנים הם בני אדם ולא רובוטים. 

אם נשליך את זה עלינו, מכבי התחילה את השנה עם לחץ כמעט קבוע במחצית הראשונה ל10-15 דק מה שהיה יוצר בליץ של מצבים שחלקם היו נכנסים. 

אם לא דרך משחק הלחץ אז דרך הלבודד את מילסון באגף ולחכות לקסם אישי שלו. כשמילסון הלך, לקבוצה היריבה יש הרבה פחות כאב ראש מלהתכונן אלייך כי הם יודעים שאין משחק אגף ומכבי תנסה לשחק דרך האמצע - דרך דור, דרך ערן. 

רובי היה צריך לזהות את זה וכן להתעקש יותר על משחק מהאגף: עקיפות של מגנים, דאבל פסים עם הקשרים והמגנים כדי לגרום ליריבה להתרחב מולך מה שהיה יוצר המון שטחים גם באגף וגם בורות בקישור. ברגע שהוא מתעקש על כדורים דרך הקישור - הקבוצות מולך מצופפות ולא נותנות לך להעביר כדור באמצע. פעם ב רמת הביצוע באמת מדהימה ואז זה עובד (הגול השני של פרץ נגד ריינה). רובי לדעתי השנה נכשל בכמה אספקטים: 

1. ניהול הסגל - מזעזע. גמר המון שחקנים פיזית ומנטלית.

2. משחק ההגנה - לא לזהות או לא לעבוד על הטעויות שחוזרות כל משחק (מרחיקים לאמצע, מגן לא תוקף רגל חזקה של הכנף מולו)

3. ורסטיליות בהתקפה - אין מילסון נגמר לנו משחק האגף. אתה כמאמן צריך לגרום ליריבה לנחש ולא להתרגל אליך. כל מימר כזה או דראפיץ׳ כזה יודע מה הולך לבוא. ומתי הגיעו המצבים? שפתאום ראית עקיפה של מגן ומשחק מהאגף.

11. 1 דקה לפני, osfeee said:

אנחנו רואים את אותה קבוצה?

כי אני רואה קבוצה שחוץ מ15 דקות כל משחק עומדת על המגרש בלי חשק והשחקנים מגיבים באפטיות לכל דבר משריקה של השופט ועד איבוד כדור

כל מילה .מי שנכנס לאיצטדיון בדקה ה20 היה חושב שאנחנו אלה שמובילים. לעומת זאת, מתי הקצב קצת עלה? כשעלו המחליפים, שרעבים לשחק ורעבים להוכיח. אז אולי הגיע הזמן לתת לקיקו/דוידה וועידו שחר לפתוח את המשחק? כי נגד חדרה בגביע זה היה נראה אנרגטי ומרענן. אולי ככה יחזור קצת לדור פרץ הרעב והחשק.

12. רובי כל כך מפחד ממעברים שאני לא אתפלא אם זאת הוראה שלו לא לעקוף. וגם אם זאת לא הוראה? איפה אתה בתור מאמן לדרוש את זה 7-8 פעמים במשחק לפחות מהמגנים. שב איתם תראה להם באסיפות הוידאו את הגול של תורגמן מול הפועל ירושלים, את ההחמצה של קיקו היום. 

זה לא יקרה כמובן כי הוא כל כך בפאניקה שאין לו מושג מה קורה סביבו. 

נצטרך לנשוך שפתיים ופשוט לחכות שהעונה תיגמר, יכול להיות שנצליח לגנוב איזה גביע ואם יהיה מזל וחיפה תשלשל בעצמה - אולי נהיה שם גם עד הסוף.

13. 19 דקות לפני, כהן said:

קיקו ושחר היו איומים ונוראיים היום לא פחות מאף אחד אחר, וכותב זאת למרות שחשבתי שצריכים לקבל יותר דקות. דוידה?  שחקן שכונה על הטוב והרע, במצבינו הנוכחי עם ההנעת כדור השבלונית והפתאטית הזו, לא יזיק שחקן לא צפוי.  אני דווקא בעד שיקבל יותר זמן דשא בעתיד.. 

תכניס שחקן לא בעמדה שלו מה חשבת שיצא? קולה?

קיקו שחקן קו ימין/שמאל. לא יודע מי המציא שהוא שחקן קישור. 

14. 2 דקות לפני, car.garsia said:

כשנאבד סיכוי לאליפות, שנגיע לפלייאוף בפער 7-8 מהמקום הראשון. לא שאנחנו רחוקים מרחק משחק אחד ממקום ראשון. זה לוזריות מצטער.

האופי הזה מקרין יופי יופי על המערכת.

הזיזו לנו את הגבינה אז מרימים ידיים.

לוזריות זה לאבד הפרש כזה ועוד למי? וואלה חיפה של בכר בכל ה3 שנים האלו נותנת לנוכחית 4 במחצית. 

בואו נשמור על אופטימיות כי זה מה שעושים ב4 שנים האחרונות, נמנה עוד מאמן שלא אימן בחיים שלו/אימן בקבוצות קטנות כדי שיגיע לפה ויערבב אותנו במסיבת העיתונאים.

15. 17 דקות לפני, car.garsia said:

במקרה הגרוע נהיה 2 הפרש ממכבי חיפה אבל הנושא בפורום "הלכה העונה".

מכביזם עלאק.

אתה מתכוון לאבד 10 הפרש שיכל להיות 13 ולהיות במינוס 2? 

אז מתי אפשר לפתוח נושא כזה? כשבש תעקוף אותנו?

16. 1 דקה לפני, Brandon Roy said:

הצוות המקצועי היקר הזה, מאוד מאכזב. כל אתר פשוט של סטטיסטיקה, בעבור כמה דולרים בחודש, יראה לך שני דברים : 

א. גם בתחילת העונה כשלא הפסקנו לנצח, לא הובלנו ולו פעם אחת כשתורג'מן היה בימין ביחד עם מילסון וזהבי. זו עובדה. היום הוא חזר לזה. 

ב. גבי קניקובסקי שחקן נייחים מזעזע - אחוז חד ספרתי נמוך מהמצבים הנייחים שלו הובילו למצב מסוכן (!). אפילו לא לשער. והוא עדיין ממשיך לקחת כל מצב נייח אצלנו. המצב הנייח המצוין שהוא קיבל ולא הצליח לנצל (על סף הרחבה מהצד) הוביל בהמשך לשער שספגנו. 

זוכר את המהפך של חיפה בסמי? הגול הראשון שלהם הגיע ישר אחרי חופשית של גבי מ16 מטר שלא הגיעה לשער בכלל.

17. 19 דקות לפני, sick_irony said:

אני בהלם על הביקורת המטורפת על זהבי פה.

בואו, הוא לא טוב - אבל מרגיש לי שמחפשים את מי להאשים.

הוא זה שעל הראש שלו אנחנו מקבלים בהגנה גול לפחות כל משחק?

הוא זה שמגביה כדורים חסרי מעוף לרחבה בלי אף כתובת?

לא הגיוני שכשהקבוצה לא נראית טוב אז גם לזהבי קשה? למה ספציפית נופלים עליו?

קיבלנו גולים קלים גם כשהוא הבקיע. המשבר פה הוא התקפי ולא הגנתי, תורגמן כבר תקופה טוב עליו והוא הוחלף היום דקה 60 רק כי לא קוראים לו ערן זהבי.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.