Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי בראון

1. לפני1 שעה , המכבייה said:

ללא מילסון, הכל קשה יותר.  ויש גם דוגמא הפוכה-  איביץ הגדול שאוסקר לא היה סטארטר מובהק אצלו. מכבי נראתה נהדרת אתמול, אי אפשר להיראות ככה ללא רוח מפקד ברורה. זה בלתי אפשרי. 

אני מסכים איתך לגמרי. רובי בא מוכן לגמרי וגמר אותם מהשנייה הראשונה, גם לאורך כל המשחק הוא ניהל אותו כמו שצריך.

2. 22 דקות לפני, המכבייה said:

האם בכר(מאמן נהדר) היה מגיע לשיאים המקומיים והאירופים שלו ללא וואקמה? כשיש טאלנט כזה, זה מכתיב מציאות וזה חסר תחליף. אני כן נותן לו קרדיט על אחלה חדר מנועים שמורכב משחקנים שהיו פה ונראים ומשחקים הרבה יותר טוב ונכון היום.

אז אפשר להגיד את זה על פפ עם מסי וזידאן עם רונאלדו ועל קלופ וסלאח? החוכמה היא לא לבנות על שטיק אחד, ורובי ראה שלא משנה מה הוא עושה זה פשוט עובד לו כי יש לו את מילסון. זה קצת הרגיש שהוא היה מאוד יהיר כי הכל עבד לו, ואז חווינו את הכאפה בדמות המשבר בלי מילסון.

והנה עכשיו כשגם דוידה מסוכן ויוצר מצבים בעצמו + עידו שחר שפשוט יוצר בעיות חדשות ליריבה אולי באמת נראה קצת יותר תבניות גם מאגף ימין. 

אני באמת לוקח בחשבון שרובי קין לא היה במעמד הזה בחייו ולא יצא לו להתמודד עם המשברים שהוא מתמודד איתם. הציפייה שלי שהוא לומד ומיישם תוך כדי תנועה ומאז שהקבוצה חזרה מהחופש שלה הוא סותם לי את הפה.

3. מכבי תל אביב עלתה אתמול עם 9 ישראלים בהרכב, 8 מהם גדלו במחלקות נוער בישראל.

‏למשחק נכנסו 5 מחליפים ישראלים, והיו דקות בהן מכבי שיחקה עם זר אחד בלבד בהרכב.

‏7 שחקנים ששיחקו בנוער של מכבי שותפו.

4. 1 דקה לפני, melody said:

איפה כל הקימחים שאמרו שלרובי יש 0 מושג כמאמן?

אני מאלה. מגיע לו שאפו ענק. רק שימשיך להכין את הקבוצה כמו ב4-5 משחקים האחרונים.

כל זה לא יהיה שווה אם לא ניקח 3 נקודות ביום ראשון.

5. 12 דקות לפני, המכבייה said:

אם היו מביאים זר בעמדה נדרשת ממש, זה היה מעצבן. אבל מה אכפת לנו כרגע שהוא לא משחק?

למה זה מעסיק אתכם? מילסון ברזל ודוידה משתפר כל הזמן. 

כי זה מזכיר את אילייה. נניח חס וחלילה דוידה/מילסון נפצעים, מי אמור להיכנס לעמדה הזאת?

6. 4 דקות לפני, המכבייה said:

הכל פתוח והם פיבוריטים. משהו שם מחובר ומאוזן יותר. הם לא שיחקו רע היום ויש להם יותר פתרונות משלנו. 

אני דווקא חושב שאנחנו אחרי המשבר שלנו ואצלם הוא עוד יגיע. זה יילך עד הסוף וסיכוי לא רע שההורדת נקודות תכריע את האלופה.

7. 15 דקות לפני, erantheking21 said:

הכל תלוי אם מכבי וקיקו סבלניים אחד לשני לעונה הבאה

מאמין שאפשר להוציא ממנו יותר

הבעיה היא הסגנון משחק שלו, נגיד דוידה ומילסון הם קיצוניים מהירים שתלוים בעצמם עם כח פריצה ודריבל לפתוח הגנות בכח ומהירות 

קיקו נראה שחקן שתלוי במשחק קבוצתי כמו דן ביטון, שגם הוא לפעמים על שטח קטן יכול לעשות דברים זריזים ומהירים

ביטון וקיקו זה שחקנים שונים לגמרי, ביטון זה ראש ברצפה ותמיד צריך עוד נגיעה וקיקו תמיד מחפש לקדם את המשחק מהר ובכמה שפחות נגיעות. 

8. 44 דקות לפני, Wade said:

לא הגיוני שכל רבע דבר שקורה נתפסים פה עליו כאילו זה יקרה כל פעם. יוריס זה אחד למאה, בדיוק כמו שפיבן בעונת איביץ׳ זה פעם באף פעם. הסטטיסטיקה הרבה יותר נגד קיקו מאשר בעדו, וזה שתביא מקרה אחד בודד של שחקן שבאמת באופן הזוי התגלה כפספוס לא יעזור. 99 אחוז שקיקו זה פשוט לא יוריס. לא מתאים לקבוצה כמו מכבי.

אחד למאה ששחקן מתפספס בעונה הראשונה שלו? זה קורה בכל ליגה, בכל שנה.

9. לפני20 שעות , yehonatan6597 said:

אם הוא היה שחקן כזה גדול כמו שמנסים לעשות ממנו פה אז הוא היה מקבל קצת יותר דקות לא ? 

לפי מה שזכור לי הוא לא פצוע כבר שלושה חודשים 

במעט שראינו אותו אין בו שום דבר מיוחד שמצדיק מקום של זר 

באמת שאני מעדיף את דן ביטון עליו בכל יום בשבוע

את אותו דבר כתבת שנה שעברה בנושא של יוריס? איזה קרדיט מוגזם לרובי קין, הבן אדם רץ עם אותם 13 שחקנים וזה מה שגמר אותנו. אז אני לא כזה מאמין שרובי קין יודע ב100% מה הוא עושה. למשל, דור פרץ שכבר חודש תפקד כגופה הועדף על עידו שחר, דוידה שב5 משחקים האחרונים כל פעם שהוא נכנס קורה משהו ועדיין הוא מעדיף לפתוח בלי כנף טבעי באגף הזה.

10. לפני20 שעות , YEINI said:

551 דקות (384 בליגה). ודקות מקבל מי שמוכיח באימונים שמגיע לו.
    זה לא זה.

מתי עידו שחר קיבל את ההזדמנות שלו? 

למעט המשחק נגד יפו, כל משחק שהוא שיחק בו יותר מ5 דק הוא השפיע (כבש מול אשדוד, התחיל את הגול מול הפועל ירושלים בבית, והיה טוב נגד חדרה בגביע)

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.