Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי בראון

1. 1 דקה לפני, osfeee said:

אנחנו רואים את אותה קבוצה?

כי אני רואה קבוצה שחוץ מ15 דקות כל משחק עומדת על המגרש בלי חשק והשחקנים מגיבים באפטיות לכל דבר משריקה של השופט ועד איבוד כדור

כל מילה .מי שנכנס לאיצטדיון בדקה ה20 היה חושב שאנחנו אלה שמובילים. לעומת זאת, מתי הקצב קצת עלה? כשעלו המחליפים, שרעבים לשחק ורעבים להוכיח. אז אולי הגיע הזמן לתת לקיקו/דוידה וועידו שחר לפתוח את המשחק? כי נגד חדרה בגביע זה היה נראה אנרגטי ומרענן. אולי ככה יחזור קצת לדור פרץ הרעב והחשק.

2. רובי כל כך מפחד ממעברים שאני לא אתפלא אם זאת הוראה שלו לא לעקוף. וגם אם זאת לא הוראה? איפה אתה בתור מאמן לדרוש את זה 7-8 פעמים במשחק לפחות מהמגנים. שב איתם תראה להם באסיפות הוידאו את הגול של תורגמן מול הפועל ירושלים, את ההחמצה של קיקו היום. 

זה לא יקרה כמובן כי הוא כל כך בפאניקה שאין לו מושג מה קורה סביבו. 

נצטרך לנשוך שפתיים ופשוט לחכות שהעונה תיגמר, יכול להיות שנצליח לגנוב איזה גביע ואם יהיה מזל וחיפה תשלשל בעצמה - אולי נהיה שם גם עד הסוף.

3. 19 דקות לפני, כהן said:

קיקו ושחר היו איומים ונוראיים היום לא פחות מאף אחד אחר, וכותב זאת למרות שחשבתי שצריכים לקבל יותר דקות. דוידה?  שחקן שכונה על הטוב והרע, במצבינו הנוכחי עם ההנעת כדור השבלונית והפתאטית הזו, לא יזיק שחקן לא צפוי.  אני דווקא בעד שיקבל יותר זמן דשא בעתיד.. 

תכניס שחקן לא בעמדה שלו מה חשבת שיצא? קולה?

קיקו שחקן קו ימין/שמאל. לא יודע מי המציא שהוא שחקן קישור. 

4. 2 דקות לפני, car.garsia said:

כשנאבד סיכוי לאליפות, שנגיע לפלייאוף בפער 7-8 מהמקום הראשון. לא שאנחנו רחוקים מרחק משחק אחד ממקום ראשון. זה לוזריות מצטער.

האופי הזה מקרין יופי יופי על המערכת.

הזיזו לנו את הגבינה אז מרימים ידיים.

לוזריות זה לאבד הפרש כזה ועוד למי? וואלה חיפה של בכר בכל ה3 שנים האלו נותנת לנוכחית 4 במחצית. 

בואו נשמור על אופטימיות כי זה מה שעושים ב4 שנים האחרונות, נמנה עוד מאמן שלא אימן בחיים שלו/אימן בקבוצות קטנות כדי שיגיע לפה ויערבב אותנו במסיבת העיתונאים.

5. 17 דקות לפני, car.garsia said:

במקרה הגרוע נהיה 2 הפרש ממכבי חיפה אבל הנושא בפורום "הלכה העונה".

מכביזם עלאק.

אתה מתכוון לאבד 10 הפרש שיכל להיות 13 ולהיות במינוס 2? 

אז מתי אפשר לפתוח נושא כזה? כשבש תעקוף אותנו?

6. 1 דקה לפני, Brandon Roy said:

הצוות המקצועי היקר הזה, מאוד מאכזב. כל אתר פשוט של סטטיסטיקה, בעבור כמה דולרים בחודש, יראה לך שני דברים : 

א. גם בתחילת העונה כשלא הפסקנו לנצח, לא הובלנו ולו פעם אחת כשתורג'מן היה בימין ביחד עם מילסון וזהבי. זו עובדה. היום הוא חזר לזה. 

ב. גבי קניקובסקי שחקן נייחים מזעזע - אחוז חד ספרתי נמוך מהמצבים הנייחים שלו הובילו למצב מסוכן (!). אפילו לא לשער. והוא עדיין ממשיך לקחת כל מצב נייח אצלנו. המצב הנייח המצוין שהוא קיבל ולא הצליח לנצל (על סף הרחבה מהצד) הוביל בהמשך לשער שספגנו. 

זוכר את המהפך של חיפה בסמי? הגול הראשון שלהם הגיע ישר אחרי חופשית של גבי מ16 מטר שלא הגיעה לשער בכלל.

7. 19 דקות לפני, sick_irony said:

אני בהלם על הביקורת המטורפת על זהבי פה.

בואו, הוא לא טוב - אבל מרגיש לי שמחפשים את מי להאשים.

הוא זה שעל הראש שלו אנחנו מקבלים בהגנה גול לפחות כל משחק?

הוא זה שמגביה כדורים חסרי מעוף לרחבה בלי אף כתובת?

לא הגיוני שכשהקבוצה לא נראית טוב אז גם לזהבי קשה? למה ספציפית נופלים עליו?

קיבלנו גולים קלים גם כשהוא הבקיע. המשבר פה הוא התקפי ולא הגנתי, תורגמן כבר תקופה טוב עליו והוא הוחלף היום דקה 60 רק כי לא קוראים לו ערן זהבי.

8. כל פילוסופיית בחירת ההרכבים של רובי הייתה ״אתה טוב כמו המשחק האחרון שלך״

זה התחיל מדוידה שנכנס בסיבוב הקודם נגד הפועל ירושלים ואז משחק לאחר מכן פתח, יוני נגד ביתר וגם קיקו מול אשדוד. לפי ההיגיון הזה, דוידה היה צריך לפתוח היום. לא מבין איך הוא לא השם השני שהיה כתוב על הלוח אחרי מילסון. 

9. 1 דקה לפני, תמיר8 said:

חופש וחופש, איפה עבודת האימון של הצוות? שיפור הליקויים? זאת מנטליות שלא מתאימה לישראלים מפונקים שצריכים קשיחות ולקבל בראש.

נגד סכנין נסיים בתיקו, לנתניה תפסיד ותתפוצץ לנו העונה. תחושה רעה מאוד

איתך בהרגשה. סיפרו לנו שבגלל הלוז האינטנסיבי הייתה פחות ירידה לדקויות פרסונלית פר שחקן, ועכשיו כשיש לוז נוח אז יוצאים לחופשה של 4-5 ימים? מוזר.

10. 28 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

איך לא נשבר לכם מאבישי מגן ימני, אשים את מוסקרה לפניו.

אם שרן כשיר אני פותח איתו עד סוף העונה.

וברצינות עכשיו לגבי אבישי, הוא לא כזה רע כמו שההוראות הטקטיות וההצבה של דן ביטון על הקו איתו פשוט לא מחמיאות לו. אבישי צריך כנף עם הרגל על הקו שיוכל לדרבל לכיוון האמצע ואבישי צריך לעשות לו את העקיפות (הוא עושה את זה לא רע רק צריך לשפר את ההחלטה האחרונה) 

כשאתה שם את דן ביטון על הקו איתו, ביטון לא באמת על הקו, הוא גונב לאמצע ומשאיר את אבישי לקו שלם, וגם לשחקן ההתקפה שמול אבישי יותר קל לסגור איתו כי לאבישי אין אופציית מסירה לקו, רק לדרבל לאמצע ולאבד (תראה כמה סייף עשה לו את זה ברביעי האחרון).

11. אני מבסוט שהמחליפים שינו את המשחק היום. מקווה שזה גרם לו לשנות פאזה קצת לגבי גולי. לגבי בלטקסה אני חושב שאין עוררין. אבל בכלליות אני בטים קרסטי לגמרי. עושה פה מעל ומעבר ולדעתי בקיץ שהוא מחליט בו על הרכש אפשר לחזור ולדבר על אליפות

12. לפני1 שעה , Meron's said:

מה אמרו בסוף?

עדכון ממסיבת העיתונאים שהתקיימה הערב 15/2.

- מיום שישי 18/2 מסעדות, ברים,, קזינו, קופישופ ישארו פתוחים עד  השעה 01:00. 
    -מהתאריך ה 25 בפברואר התו הירוק(תעודת קורונה) יבוטל
    - מהתאריך ה 25/2 חובת מטר וחצי, ומסכות מבוטלים במקומות של עד 500 מבקרים. 
    - עדיין נדרשת ישיבה קבועה במקומות עם יותר מ-500 אורחים, כמו אצטדיוני כדורגל
    - חיי לילה, פסטיבלים ואירועים יפתחו החל מה-25 בפברואר דרושה בדיקת קורונה מהירה.
    -חובת מסיכות בתחבורה ציבורית ושדה התעופהpan widget

13. 24 דקות לפני, hen34 said:

מקווה מאוד שזה יהיה לנתניה בעסקת גנדלמן.

משאיל להם את עידו עם אופציה לקנות בדיוק כמו עם פארפה,על הדרך נותן להם לבחור מבין אלמוג,נחמיאס,חאליילה וגררו לבחירתם או כולם...

האופציה שלהם לקנות היא זכות ראשונים. אבל הייתי מביא את ג'אבר וגנדלמן ומשאיל את שחר ומביא להם בעסקה אחד מהשמות שציינת.

14. 18 דקות לפני, Dalembert said:

חביבי, אבא מודע לכפירה הזו בעידו שחר? תיזהר אני אתייג אותו

מת על עידו שחר והוא יודע את זה. אבל יש לו חתיכת תחרות ואם הוא לא יבריק עד סוף העונה יהיה לו קשה להתברג שנה הבאה.

15. 20 דקות לפני, דרור שווץ said:

לא מסכים

נידם עוד לא בשל, צריך עוד עונה להתבשל ולפרוץ

מזרחי יכול להיות מגן שני אבל אבל עדיף לתת לי עוד עונה אולי יפרוץ ויהיה מגן ראשון

מקום 2 בחילוצי כדור העונה בליגה.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.