Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי בראון

1. 23 דקות לפני, Keano said:

לא חושב, הוא פשוט מאבד את זה בכנף, התפקיד לא מתאים לסט יכולות שלו.

גם עם איביץ' הוא שיחק יותר טוב כחלוץ שני במערך 3 בלמים.

מה זה מאבד? הבן אדם לא יודע איזה תנועה לעשות. הוא לא מבין את המשחק. מתי לבוא לרגל, מתי לרוץ לעומק, מתי לבוא לפתוח לאמצע. 

גראלדש ליטרלי רץ עם ידיים למעלה מעצבים שאין לו עם מי לשחק באגף. 

ומבן אדם שאני מכיר אישית שהוא סקאוט ואנליסט ומנתח ביצועים שעבד עם איילון. איילון אמר לו במילים האלה: "אני לא מבין מה פטריק רוצה ממני טקטית"

2. 1 hour ago, Keano said:

בכנף זה לא עובד, לדעתי יש לו מסה, משחק גב טוב וטכניקה כדי לשחק 9

חלוץ צריך להיות חכם, איילון מאוד מפגר באינטילגנציית המשחק שלו. הבן אדם לא יודע לזוז על הקו. אז להתחיל לרוץ בין קווי ההגנה? לא תודה

3. 9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אח שלי, מסכים עם כל מה שאתה כותב ואני בדעה אחת איתך, אבל לקרוא לאח אחר דביל...לא יודע. תחזור בך, לא מתאים לאינטליגנט כמוך לכתוב כך.

הכל נכתב ברוח האמוציות לאחר המשחק. מכיר את המכבייה אישית 

4. 14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מאוחר מדי. הוא גמר את העונה גם אם זה נראה שהוא משחק.

שחקן שלא משחק 3 חודשים לא יכול להיכנס לקצב כל כך מהר. ראו את זה יופי היום.

לא מסכים. השינוי שלו הביא את הדרייב. סבוריט פתאום קם לתחיה אחרי מחצית נוראית, כי יש לו עם מי לשחק על הקו. 

כל מיני פסים בנגיעה שהיו חסרים לנו.

5. הפינג פונג הזה ימשך עד הסוף. פעם הם ישחקו לפנינו ופעם אנחנו לפניהם. הם קבוצה טובה וסביר להניח שימשיכו לקחת הרבה נקודות בפלייאוף. ברייקינג ניוז- אצילי ימשיך להבקיע ולבשל. לא צריך להקציף כל פעם שזה קורה. אנחנו לא הם.

אני שמח מאוד שרק את האוהדים זה מדאיג, כי השחקנים ממשחק למשחק נראים טוב יותר וכיחידה אחת. 

זה שלנו לגמרי ולא הייתי בטוח הרבה זמן.

6. 14 דקות לפני, Krishi said:

הייתי מוסיף חלק מהדברים שהיו גם במהלך העונה. 

פנדל ברור שלא שרקו על יוני נגד בית"ר בסיבוב הראשון

2 פנדלים על נגיעות יד נגד הפועל חיפה (אחת בסיבוב הראשון, השניה בסיבוב השני או בגביע לא זוכר כבר). כולל צהוב הזוי שהוביל לאדום של פיבן. 

פנדל על נגיעת יד נגד הפועל בסיבוב הראשון

פנדל על אלמוג מחצית ראשונה נגד ק"ש בסיבוב הראשון.

הצהוב השני שהגיע לטוויטו נגד ב"ש בגביע.

הפנדל החוקי שביטלו לנו נגד חיפה בסיבוב הראשון, השער העצמי שלנו אחר כך שהיה צריך להיפסל עקב עבירה. לפחות עוד 2 אדומים שהגיעו להם בהמשך המשחק

גם נגד בני יהודה בסיבוב השני הגיע לנו פנדל.

צהוב שני לשחקן חדרה (נראה לי מרמנטיני) אחרי מסכת של עבירות שכולן שוות צהוב.

צהוב שני לרייכרט גם אחרי מסכת של עבירות שכולן שוות צהוב.

הצהוב השני שהגיע ללביא (או שזה היה אצילי, לא זוכר כבר) בפלייאוף, השער הלא חוקי שלהם אחרי עבירה על פרץ בנגיחה. 

זה כל מה שאני זוכר עכשיו. 

במשחק נגד ב"ש בפלייאוף הגיע אדום על עבירה על פרץ לפני הגול השני. ועוד שלל צהובים שהיו מובילים לאדום לשחקנים אחרים.

השער של ב"ש שהיה צריך להיפסל עקב עבירה על ייני.

מוסיף גם את הפנדל שנעשה על גולסה בטרנר. לויטה פשוט רמס אותו.

7. 8 דקות לפני, avich15 said:

עדיין לא ירדה ההתרגשות מלחזור לבלומפילד, ואין ספק שאין פה סרגל מאמצים הגיוני לגרון שלי שמגיע צרוד ממשחק למשחק. בעיניי האווירה היתה ממש טובה, היו הרבה פיקים כיפיים והפנאטיקס עשו עבודה מעולה.

קנדיל במשחק לא פחות ממזעזע בעיניי. המון המון חוסר אחריות וכמה פעמים שפשוט לזרוק כדורים בלי לכוון, לא מתאים. 

מהצד השני, פשיץ' בהרכב זה עולם ומלואו. וואו כמה שזה היה חסר. וגררו, פשוט וואו.

מילה אחרונה- לוזון תירקב ותמות במהרה אמן, לא להאמין כמה אנטי כדורגל יש בקבוצה שלך יא וואנאבי אבוקסיס

קנדיל לא פתח טוב התקפית. היה שם חוסר תיאום עם גררו די משגע, אז הוא בחר ללכת על הבטוח וללכת דרך שרן. לקראת סוף המחצית זה השתפר וקנדיל צבר ביטחון גם לפרוץ בעצמו. בפן ההגנתי הוא היה נהדר, המון חילוצים, משחק ראש טוב נגד קבוצה מאוד גבוהה. תמיד יקבל צהוב טיפשי כי הוא מאוד פזיז ונמרץ

8. 4 דקות לפני, Keano said:

השאיר בקרן נגדנו 3 שחקנים מקדימה כדי למשוך שחקנים שלהם החוצה, חשיבה מחוץ לקופסא, אהבתי

ככה הגיע הגול השני מול בש. איביץ גם היה עושה את זה. 

זה לא רק למשוך שחקנים החוצה אלא גם לצאת למתפרצת קטלנית

9. 25 דקות לפני, JustMac said:

לצערי הפסיד את המשחק החילופים של גלזר וקנדיל לא במקום בדיוק בזמן שמכבי שלטו אם היו נשארים היה פה עוד גול לפחות

קנדיל נכנס מעולה במקום שגראלדש שהיה בינוני.

גלזר היה סביר - אבל לא מאשים אותו. הוא היה צריך לסגור 3 שחקנים באמצע כל הזמן מאז האדום. יש בחילוף שלו הרבה מין הפסיכולוגיה, כל פעם שהוא נכנס הם מתחילים לשלשל

10. 1 hour ago, משה פרימו said:

יש לי תחושה שואן לוון מתכנן הפתעה בהרכב ויפתח עם קישור של פיבן, ייני, ואחד מבין ריקן/ דור פרץ / קארצב

התחושה מבוססת על המשחק הקודם מול חיפה - הוא העדיף שיהיו לו כלים טובים בספסל

דווקא יש לי הרגשה על הפתעה מצד אחד הפצועים שלנו. גלזר אולי יפתח למחצית, אולי יוני ייתן 30 דקות

11. 1 hour ago, קובי השועל said:

דווקא אהבתי את הרעיון שמאחורי המהלך לשחק איתו כקשר הקדמי. לחץ בלתי פוסק על הקישור האחורי והבלמים של היריבה, יכולת מסירה ובעיטה טובה והכי חשוב כניסה לעומק מקו שני אל הרחבה עם הפיזיות והגובה שלו. מי יודע אולי עוד נרוויח בגדול.

הרעיון יפה לגמרי והוא עבד טוב לפרקים. אבל אני לא חושב שקארצב עוד שם. בטח יהיה קשה יותר מול חיפה. אני מעדיף את הקשיחות והניידות שלו מדרגה אחת אחורה ולתת לריקן לרוץ קדימה יותר

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.