Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי בראון

1. 2 דקות לפני, כהן said:

שימו לידו מיכה סטייל, מסיים עם עשרים ומעלה. שימו לידו אלמוג וטב"ח ותקבלו כמה בודדים בלבד. הוא לא הבעיה, כשיתקנו את הבעיה ויביאו שחקנים שרחמנא ליצלן מסוגלים למסור ולהגביה באופן נורמלי, הוא יהיה הפתרון..

לא אמיתי כמה ההרכב הזה צועק למוסר טוב. ויש לך אחד כזה על הספסל. פשוט מרתיח

2. 19 דקות לפני, YallaMaccabi said:

לפי מה שקראתי צפוי ההרכב בטרנר רק גולסה במקום קארצב. 

לא מבין את ההתעקשות להמשיך עם אותה דרך שפשוט לא הולכת. 

חבל שלא מוציאים את גלזר ומכניסים עוד שחקן התקפי , או אולי לעלות עם טבח על חשבון גררו שיכנס מהספסל. 

חבל .. ואן לוון מאכזב

אצל מי קראת? אצל אלה שבטוחים שיוני בהרכב כבר חודשיים? בחייאת תפסיקו להסתמך על השטויות שהם כותבים הם פשוט מנחשים

3. 1 hour ago, זיפו said:

אוהד מכבי יושב בשער 7 תחתון רוצה למכור לי כרטיס ב-1000שח, בדקתי והוא מודע לזה שאני אוהד "חיפה" - שאלתי אותו האם שער 7 זה שער רגוע = אמר ידידותי ואמרתי לו שאני לא רוצה להיות לבד הוא אמר לי שמלא קנו והרוב קנו ל2/7 כלומר הוא חושב שאני אוהד חיפה ולא אכפת לו למכור לי את הכרטיס, נעזוב את עניין הספסרות בצד.

השם שלו הוא: Yossi Guetta, יש לו תמונות שהוא מעודד ביציע שלנו, לובש את החולצה של מכבי ולמרות הכל - עושה את הדברים האלה.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

וואצטפ1.png

יוסי גואטה.jpg

יוסי כרטיס.jpg

יוסי כרטיס3.png

יוסיכרטיס2.png

@Sawyer

מעדכן שפניתי למכבי בפייסבוק, הם רשמו שהם מכירים ומטפלים בזה

4. 40 דקות לפני, זיפו said:

אוהד מכבי יושב בשער 7 תחתון רוצה למכור לי כרטיס ב-1000שח, בדקתי והוא מודע לזה שאני אוהד "חיפה" - שאלתי אותו האם שער 7 זה שער רגוע = אמר ידידותי ואמרתי לו שאני לא רוצה להיות לבד הוא אמר לי שמלא קנו והרוב קנו ל2/7 כלומר הוא חושב שאני אוהד חיפה ולא אכפת לו למכור לי את הכרטיס, נעזוב את עניין הספסרות בצד.

השם שלו הוא: Yossi Guetta, יש לו תמונות שהוא מעודד ביציע שלנו, לובש את החולצה של מכבי ולמרות הכל - עושה את הדברים האלה.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

וואצטפ1.png

יוסי גואטה.jpg

יוסי כרטיס.jpg

יוסי כרטיס3.png

יוסיכרטיס2.png

@Sawyer

אתה ענק, הלכתי לקלל אותו

5. לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

תפחיד אותם. תגיד שהפנאטיקס עושים סיבובים ביציעים במהלך כל המשחק ובודקים אנשים ברנדומליות, אוהד חיפה שייתפס יחטוף.

אמרתי להם שאחים לסמל+ הפנאטיקס הולכים להכין הפתעה ביציעים וחבל על מי שיעשה את הנסיעה הזאת כי את המשחק הוא לא יראה

6. 23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה בדיוק מה שאני לא מבין. איך מקבוצה שבאה למשחק חוץ קפוא באוקראינה אחרי הפסד בבית ומסתכלת בלבן של העיניים של קבוצה שניצחה פעמיים את ריאל (שתשחק מחר בחצי הגמר) הפכנו לאיך שאנחנו נראים במשחקים האחרונים. כאילו קבוצה אחרת.

אולי סגל השחקנים שלנו מתאים יותר למשחקים באירופה? לא יודע

יותר קל לך כשחקן להגיע למשחק כזה כשבתכלס? אין לך מה להפסיד. המסגרת, האווירה הכל מוציא ממך הרבה מעבר. ועדיין לפטריק יש חלק ענק באיך שנראינו. לא שידר פחד ולא שידר הגנה. הוא שידר שהוא פאקינג רוצה לנצח.

הוא גרם להאמין מחדש, הוא החיה לגמרי את השחקן ה20-21 בסגל שלנו ועשה דברים שלא ניתן לתפוס. אבל כשאתה מגיע לקו הסיום כל כך עייף ומותש, בלי מנוחה, בלי חלוקת כוחות ועם עניין ה5 צהובים הכל כך אידיוטי הזה- זה בלתי אפשרי.

‏‎זה רק מחדד את הנס שפטריק עשה. הוא ליטרלי הוציא מים מין הסלע. 
    בלקמן שנותן פתאום צמד מול בש, שכטר שנכנס ובנגיעה השנייה שלו מבשל לדור פרץ ניצחון על סכנין.
    חוזז שנכנס מול חיפה ונראה פתאום כמו רובן. 
    הסגל שלנו לא מספיק טוב לריצה הזאת.

צריך לזכור שזאת פעם ראשונה שלו בניהול סגל הבוגרים, מאמן שהוקפץ במצב חירום שלא נותר לנו כלום מהליגה. אז צריך לקחת בחשבון שהוא יטעה והרבה. גם פרגי טעה וגם פפ טועה.

‏‎וכן אני עדיין רוצה שפטריק ימשיך לעונה הבאה, אני רוצה שהוא יבנה את הסגל של הקבוצה, שיחליט איזה מושאלים חוזרים ואיזה זרים עוזבים. 
    הוא עוד יטעה הרבה, אבל כמו שכולם טועים.

7. 50 דקות לפני, Art Vandelay said:

אני חושב הפוך- לחיפה יש מרווח של משחק, הם יכולים גם להרשות לעצמם תיקו, הם יבואו סופר רגועים, עם ביטחון מהפער ומהיכולת שלהם. ולמרות זה אני חושב שהם יבואו להתנפל כי בכר גם יודע שמשחק על תיקו בדכ נגמר בהפסד.

אבל מה אגיד לך, הלוואי ואתה צודק

קשה לי להאמין שקבוצה שרגע לפני אליפות אחרי עשור מול הקבוצה שהיא פשוט לא יכולה עליה כל כך הרבה זמן תבוא רגועה.. 

8. 5 דקות לפני, דקסטר said:

איתמר אחי, מי שמשלשל בנתיים זה אנחנו.

ועדיין באים לנצח, אין שאלה.

לגמרי אנחנו, אבל להזכירך אחי אנחנו עוד במירוץ משתי סיבות: 

-הריצה הלא הגיונית של פטריק

-שלשול מאסיבי של חיפה

9. 1 דקה לפני, Sawyer said:

כאן נגמר הדיון וגם חלקך בפורום. 

לגבי מכבי,

אני באמת מאמין באמונה שלמה שאפשר לנצח את חיפה בבלומפילד, נקודה הפרש והפריכות והשלשולים שלהם ברגע האמת ידועים לכולם.

השאלה שלי היא אחרת, איך מכבי מנצחת אחרי חיפה עוד 3 משחקים רצוף בליגה, בלי מנוחות, בלי אפשרות לרוטציות, בלי אוויר. נראה על סף הבלתי אפשרי - ככה שרמת האופטימיות שלי לעונה הזאת גם מבחינת מכבי עצמה לא גבוהה מדי.

בכל מקרה אסור לחשוב על זה כרגע, יש לנו חיפה על החיים. להתאבד לנצח עם ההרכב הכי חזק - אחריי זה נראה מה עושים.

גולסה ויוני זה הכבלים למכונית שהלך לה המצבר. עוד פוש אחרון, אולי לבוא משוחררים יותר כי כביכול "זה נגמר" יבוא לטובתינו.

הרגשה שלי שחיפה תעלה עם משקולות על הרגליים בגלל המעמד. אצילי זה השחקן הכי משמעותי שם בחודש האחרון, איך שהוא עולה לחימום הקללות יתחילו והוא ישלשל בתחתונים.

10. קמתי בתחושות קצת אופטימיות..

‏‎בסופו של יום אם אנחנו מנצחים בבלומפילד את הקבוצה שחזרנו לה מ2-0 ל2-2 

מ1-0 ל2-1

ומ1-0 ל1-1 (ב10 שחקנים)

מוריד לנקודה וראינו את חיפה משלשלת כמה פעמים. אבל צריכה להיות התעלות מנטלית ברמה מאוד גבוהה מצידינו.

צריך לעלות עם הקישור הכי חזק, זה שגורם לנטע לביא ואבו פאני לשלשל עוד באוטובוס. 

אגיד כאן בזהירות- זה שרודריגז ומאבוקה לא ישחקו מאוד עובד לטובתינו כי הם המפתח של בכר לכל השינויי מערך שלו. הוא יהיה מאוד מוגבל. 

אומנם זאת אליפות של חיפה לאבד אבל זה רחוק מלהיות גמור.

11. 13 דקות לפני, kutomer said:

לצערי הרב המשחק שלהם נגד ב״ש הוא היוצא מן הכלל של התקופה האחרונה ולא הכלל.

זה מה שיש להם כל השנה. הם יודעים להבקיע מוקדם וכביכול להרוג את המשחק מהר. 

גם מול פתח תקווה גוש כהן לוקח שם כדור לגול דקה 11 וב1-0 לוקח פנדל. 

עדיין יש שם חולשה מאוד חזקה בהגנה וגם הקישור שלהם כבר נראה עייף (-רודריגז). 

12. 38 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי חיפה ישלשו, אבל השאלה מה אנחנו נעשה. אם נמשיך את הפלייאוף הבינוני מינוס הזה לא נצליח לקחת. 

אם השחקנים עשו סוויץ' בראש הכל פתוח.

הכבלים הגיעו בדמויות של יוני וגולסה. 

מספיק שאתה עולה עם הקישור הכי חזק שלך וזה שלנו.

13. 7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אשדוד באו פצועים למשחק נגדנו ואחרי שהובסו בבית שלהם והיו בטוחים פה שזה יהיה ניצחון קליל. כנ"ל עם ק"ש. 

השרמוטות יבואו לעשות הכל כדי לקחת אליפות למכבי. זה הייעוד החדש שלהם. יהיה קשוח, אבל אנחנו קבוצה יותר טובה והגיע הזמן שנגיע לפלייאוף.

גם חיפה עשו 3 תוצאות תיקו בסיבוב הראשון של הפלייאוף. אנחנו בחיים כל העונה כי הם עסוקים בלשלשל. 

הרגשה שלי? הם ישלשלו עוד העונה.

ומרגיש לי שמה שראינו מב"ש שבוע שעבר היה חד פעמי. הם עשו מחצית טובה רק כי בכר חושב שהוא פפ ועלה עם רודריגז כבלם. ברגע שהוא תיקן חיפה תפסו קצב ובש הלכה אחורה

14. 18 דקות לפני, YoniC said:

אני מכיר את הסיפור של ההשתלטות של הגלייזרים על יונייטד. ברור שזה היה מאוד מלוכלך וברור שאני חושב שיש להם על מה למחות. אני פשוט זוכר "מחאה" מאוד מאוד אנמית בימים שפרגוסון הביא להם אליפויות בסיטונאות, בעוד שבשנים האחרונות המחאה הולכת ומתעצמת... לא משנה באיזו מדינה/ליגה/עיר בסוף כל האוהדים אותו דבר, הדבר העיקרי שמעניין אותם זה הישגיות (יש כאלה שהיחידי, ע"ע סיטי/פסז)

קח משהו שלמשל בתקשורת בארץ לא יגידו לך: 

You must keep telling people this... The Glazers bought United with hedge fund loans, not their money. Then put those loans onto United. They have never put a single penny in. The players signed have been from United's profits, minus the Glazer dividend and loan repayments

15. 52 דקות לפני, YoniC said:

הם לא מוחים על התנהלות, הם מוחים על חוסר הצלחה. הם בדיוק כמו אוהדי חיפה עם היענקלך שלהם כשהם נכשלים וסותמים תפה כשהם רצים לאליפות

אם אין לך מושג מה הולך שם עדיף שלא תגיב

16. 1 דקה לפני, קובי השועל said:

חחח חיפה עם 2 שערים מ2 קרנות

פ"ת בלי סוף מחמיצים כולל פנדל

2-1 ואנשים כאן מרימים ידיים כאילו מדובר באיזה קבוצה מטורפת. זה תלוי בנו. אם לא ננצח בטרנר בשני זה כנראה לא מגיע לנו.

אין פה שום ויתור אבל להציג את זה איך שאתה מציג זה ניתוק מהמציאות

17. 51 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אני חולם על היום בו הקהל שלנו יבין שהתעלמות מוחלטת משחקן שהוא ילד מניאק זה פי אלף יותר משפיל מאשר בוז צורם. 

בוז ונאצות מדליקים שחקנים, נותנים להם יחס כאילו הם שווים משהו. עם כל הכבוד לאצילי, מי הוא בכלל? הוא אפילו לא הקצה של פסיק בהיסטוריה של מכבי.

אצילי זה בדיוק השחקן לקלל אותו. 

אם 20 אלף צהובים במשחק העונה יושבים לו על הוריד זה יכול להיגמר ב2 אופציות:

1. הבן אדם יסריח את הדשא ברמת הג'סי לינגארד ביונייטד בשנתיים האחרונות.

2. יהיה לו אובר מוטיבציה של ילד חרא והוא יקבל אדום דקה 20

יש שחקנים שאם אתה מקלל אותם זה רק מעלה להם. אבל אצילי? לא אשכח מול ביתר במשחק הראשון את ריח השלשול שיצא ממנו.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.