Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי בראון

1. לפני2 שעות , Matanbiton said:

צר לי אבל גניבת הדעת פה היא רק שלך הפועל חיפה גם מועמדת לירידה? אולי ב"ש?
    מה עם שחקנים שהוא החזיר לחיים?
    יוריס? דור פרץ? 
    אני אישית נהנה העונה כי בהמון משחקים אני רואה קבוצה שמשחקת כדורגל מה שלא ראיתי מהעונה של סוזה.
    רוב העונות של איביץ' גם שדרסנו את הליגה רוב העונה הייתה מחזה שקשה לצפייה והמון 1-0
    אז נכון למשחק התקפי משלמים מחירים. כמות הפעמים שראיתי  את יוריס לבד מאחורה וכאב לי הלב עליו בלתי נספרת השנה.
    תתחילו להעריך את מה שיש פה לא הספיקו לכם לאקרדת מאמנים שביזו כל קשר למועדון הזה?
    הוא עשה המון טעויות כן? כמו שאמרו פה לא פעם סה"כ הוא מאמן בעונתו הראשונה ועשה פה דברים יפים מאוד.
    סוזה הודח נגד אשדוד כימדומני ואיביץ' מול אום אל פאחם.  קצת להכנס לפרופרוציה.
    צריך לקחת את האליפות הזאת בסיום העונה אני די בטוח שהוא בעצמו לא ירצה להמשיך ככה או ככה.

ראית כדורגל כשמילסון לא היה? תודה.

2. 28 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

ציינת פה המון המון נקודות לחובתו, חלקן מוצדקות, אבל אם תעשה רגע זום אאוט, בהנחה וניקח אליפות, זאת אחת העונות המוצלחות שלנו בעשור האחרון, זה פשוט לא מסתדר עם כל הטענות. 

״אפס עבודה על הגנה״, גם מוריניו בפריים של קריירת האימון שלו לא יגרום לבלטקסה ונחמיאס להיות צמד בלמים ראוי בקבוצה אלופה, תוסיף לזה מגן ימני שהוא בכלל קשר שהוא בעצמו אילוץ כי המגן הראשון הוא אבישי כהן ושלושה שוערים שהבכיר שבהם היה שוער שני של דושבאג מתגלית.

״שחקנים שהוא מחק בלי סיבה הגיונית״, איביץ׳ הגדול מחק את עטר שהיה מלך השערים שלו בעונה קודמת, מחק את זאיר אמאדור עונה שלמה ואז בפוקס של פציעה התברר שהוא אחד הבלמים הכי גדולים שנחתו כאן בישראל, מחק את טיבי, הבלם הכי טוב בליגה בזמנו על פנדל(שבכלל לא היה). אתה לא יודע מה קורה באימונים ומה השיקולים, תהיה בטוח שכל איש כדורגל ממוצע, ועל אחת כמה וכמה אגדת פרמייר ליג מבין שדן ביטון לא ראוי להיות יותר משחקן רוטציה שולי, איזה סיבה יש לו לא לפתוח עם קיקו? 

בסוף, ההבדל בחומר השחקנים בין הקבוצה העלובה של עונה שעברה לקבוצה הזאת זה שחקן אחד, טוב ומשפיע ככל שיהיה, גם הוא לא יכול לקחת קבוצה כושלת שסיימה מקום שלישי אחרי שהיא הגיעה לפלייאוף כשהיא לא יותר רלוונטית מהפועל ירושלים, ולהוביל אותה למצב שהיא מתחילה את הפלייאוף בפער דו ספרתי מהמקום השני, אחרי שמינית גמר קונפרנס וחצי ראשון עם 95% אחוזי הצלחה.

איביץ מחק שחקנים והפך את המחליפים שלהם לטופ, מילא אם רובי היה הופך את דן ביטון לאצילי אז הייתי אומר ניחא. דן ביטון זה בלוף שכל מאמן מגיע לקריית שלום פותח את טבלת הסטטיסטיקה ורואה שהוא מסיים עם 6-7 בישולים וגולים ומתלהב. בפועל? עטיפה ריקה, דקה אחת שהוא משפיע על המגרש ו89 דקות הוא נפקד על המגרש, רץ לאיפה שהכדור, לא עוזר בהגנה, תקוע עם הראש ברצפה ומשחק כאילו אנחנו בקטרגל. תן לקיקו את הכמות דקות שלו והקרדיט והוא עושה פה דאבל דאבל.

תגיד לי, כמה קשה לדרוש מהשחקני הגנה שלך לא להרחיק לאמצע? תן להם אימון אחד בשבוע שאם אחד מהם מרחיק לאמצע הוא עושה 50 פעמים את קריית שלום ואני מבטיח לך שהוא מפסיק להרחיק לאמצע. 

3. לפני1 שעה , melody said:

אה ואללה?

סבלת ב5 בדרבי?

ב4-2?

ב5 בנתניה?

ב4 נגד פת?

ב4 נגד אשדוד פעמיים?

ה3 לחדרה?

אולי ברביעייה בפיראוס?

בנצחון על גנט? על לרנקה?

אולי באחוזי הצלחה ההזויים בבלומפילד? קשה לך עם הנצחונות נצחונות נצחונות?

10 הפרש, מקום 1, אפשר לומר שהאירי טועה אבל לרשום שאין לו מושג? מראה כמה לכם אין מושג.

וואו איזו גניבת דעת משובחת! 

90% מהתוצאות פה אלה קבוצות פלייאוף תחתון שנאבקות על ירידה.

מה עם זה שלא ניצחנו את ריינה העונה? התיקו מול חדרה בבית? התיקו המביך מול סכנין? זה שלא הבקעת גול לחיפה ב270 דקות? ההדחה מהגביע? ה6-1 מאולימפיאקוס? 

מה משותף לתוצאות האלה למעט סכנין והגביע? שאתה די כלום בלי מילסון.

ניהול סגל מהמביכים שאני זוכר - שחקנים שהוא מחק מבלי סיבה הגיונית (סבבה לא רצית את מוסקרה שוער ראשון, אבל לתת לטננבאום להיות שוער שני?? הוא לא יכול לזנק כבר), הגיע לפה שחקן מנבחרת העונה בפורטוגל ואני לא זוכר שראיתי אותו בכלל במדי מכבי ונותן אמונים בשחקנים שבכלל לא מצדיקים את זה (דן ביטון)

מגיב רע במשחקים, שום עקומת למידה והשתפרות (רבאק לפני חודש נתת למפ״ת הזאת 5 כי דחפת כדורים למעלה, מה אתה מגיע ומניע כדור פתאום נגדה?) 

אפס עבודה על ההגנה, ליטרלי אותם ליקויים כל משחק (מרחיקים רע כדורים, סגירות רעות, לא תוקפים נכון שחקנים, עומדים רע בנייחים)

4. 1 hour ago, melody said:

אה ואללה?

סבלת ב5 בדרבי?

ב4-2?

ב5 בנתניה?

ב4 נגד פת?

ב4 נגד אשדוד פעמיים?

ה3 לחדרה?

אולי ברביעייה בפיראוס?

בנצחון על גנט? על לרנקה?

10 הפרש, מקום 1, אפשר לומר שהאירי טועה אבל לרשום שאין לו מושג? מראה כמה לכם אין מושג.

מה עם זה שלא ניצחנו את ריינה העונה? התיקו מול חדרה בבית? התיקו המביך מול סכנין? זה שלא הבקעת גול לחיפה ב270 דקות? ההדחה מהגביע? ה6-1 מאולימפיאקוס? 

ניהול סגל מהמביכים שאני זוכר - שחקנים שהוא מחק מבלי סיבה הגיונית (סבבה לא רצית את מוסקרה שוער ראשון, אבל לתת לטננבאום להיות שוער שני?? הוא לא יכול לזנק כבר), הגיע לפה שחקן מנבחרת העונה בפורטוגל ואני לא זוכר שראיתי אותו בכלל במדי מכבי ונותן אמונים בשחקנים שבכלל לא מצדיקים את זה (דן ביטון)

מגיב רע במשחקים, שום עקומת למידה והשתפרות (רבאק לפני חודש נתת למפ״ת הזאת 5 כי דחפת כדורים למעלה, מה אתה מגיע ומניע כדור פתאום נגדה?) 

אפס עבודה על ההגנה, ליטרלי אותם ליקויים כל משחק (מרחיקים רע כדורים, סגירות רעות, לא תוקפים נכון שחקנים, עומדים רע בנייחים)

5. 1 hour ago, melody said:

אה ואללה?

סבלת ב5 בדרבי?

ב4-2?

ב5 בנתניה?

ב4 נגד פת?

ב4 נגד אשדוד פעמיים?

ה3 לחדרה?

אולי ברביעייה בפיראוס?

בנצחון על גנט? על לרנקה?

6. 6 דקות לפני, קובי השועל said:

פתח תקווה שיחקו שונה לגמרי, לא היה לנו חצי מהשטחים שהיו אז. על מה אתם מדברים? הבלמים שלהם עמדו הרבה יותר נמוך והמגנים כמעט לא עברו את החצי. קוז'וך התכונן מצוין.

הם הובילו מדקה 10. מה ציפית שהם ימשיכו לתקוף? הסתגרו מהרגע שהם הבקיעו. הגול שלהם הגיע מלחץ על הנעת כדור סתמית ומיותרת. תעיף למעלה, נתת 9 גולים נגדם רק מלהעיף כדורים למעלה.

7. 5 דקות לפני, קובי השועל said:

פתח תקווה שיחקו שונה לגמרי, לא היה לנו חצי מהשטחים שהיו אז. על מה אתם מדברים? הבלמים שלהם עמדו הרבה יותר נמוך והמגנים כמעט לא עברו את החצי. קוז'וך התכונן מצוין.

מימר, דגו, קוז׳וך, דראפיץ׳, ברדה וקורצקי. מה משותף להם? למדו את רובי אחרי משחק אחד.

8. 3 דקות לפני, קובי השועל said:

יפה כתבת נילאש

זה יגמר בדו ספרתי

השאלה הגדולה לקיץ זה בכר או קין, אני עם האירי.

מסאי דגו הגיע פעמיים מול רובי קין ועשה לי בית ספר. אני לא רוצה לחשוב בכלל מה בכר יעשה לו בשנה הבאה.

מיטש עשה את הטעות בפעם הראשונה כשבכר היה פנוי, מאמין שלמד את הלקח.

9. 10 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה מחזק את הטענה שגביע זה משהו אחר, באת לטייל היום והם באו עם סכין בין השיניים. בסופו של דבר זה כדורגל בעטת 8 פעמים למסגרת ונכנסו 2 כדורים לרשת ואצליהם 4/4. מה שכן חובה להחתים את השוער שלהם, פשוט הדהים אותי היום.

אתה מחזק את הטענה שלי כמה הכל מקרי אצל קין. הרי לפני חודש לא ניסית בכלל להניע כדור ונתת 5, למה שלא שתשחזר את זה? מה אתה עושה לעזאזל?

10. 16 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה חושב שחיפה תקח 24/27 נק' כי אתה תעשה במינימום 13/27 ...

תפסיקו לקשקש שטויות, קיבלנו כאפת גביע כמו שאינטר עפה בגביע מול בולוניה בולנז, בארסה עפה מבילבאו ועוד מלא דוגמאות.

בולוניה של טיאגו מוטה קבוצה נהדרת השנה, כנראה שתעשה גם צמפיונס. משחקת אחלה כדורגל. 

הפסדת היום לקבוצה שלפני פחות מחודש נתת לה בבית 9 גולים.

11. 6 דקות לפני, Kenji.09 said:

לגמרי.
    להשאיר את הצוות ולפטר את קין.
    ובקיץ להביא את בכר.
    מאסנו במאמנים זרים.

להשאיר את הצוות? העוזר מאמן שלך אמור להיות מאמן נייחים והגנה. ראית שיפור באיזשהוא אספקט העונה? 

12. - שרף את מוסקרה כדי לשים את טננבאום שוער שני

- מכניס את גולסה כדי לשמור על תוצאה (ידוע שגולסה זה שחקן שלוקח לו 10 דקות להיכנס לעניינים)

- דן ביטון זה שחקן שמסיים 90 דקות אצלו

לא רק שהוא לא מאמן טוב ולא מנהל משחק טוב, הוא גם לא מכיר את הסגל שלו. 

לשלש את המשכורת שהייתה לבכר בחיפה ולהחתים בבקשה.

13. מילא הפער היה עומד על עכשיו על 2-3 נקודות הייתי לכאורה, מבין את הבכי שלהם. אבל בחייאת, הם לא הבקיעו מול הפועל תל אביב גול העונה, שלשלו נגד ריינה ויצאו תיקו מול סכנין. כל כך קל להם להאשים את כולם חוץ מאת עצמך.

14. 32 דקות לפני, Arthur Read said:

כמה הבדלים

1. לוקאסן דחף עם פלג גוף עליון ספק עם היד, ההכשלה על מילסון הייתה עם הרגליים

2. יש משמעות מאוד גדולה למיקום העבירה.

לוקאסן הכשיל שחקן במצב של 1 על 1 מול שוער, ובמקרה של מילסון הוא היה על קו הרוחב עם עוד שחקנים בינו לבין השוער

בתכלס חוץ מעבירה ברחבה שמעורב בה שחקן של מכבי אין שום דבר דומה בשני המקרים האלה

בפנדל הראשון על מילסון ההכשלה הייתה עם הרגליים, בפנדל השני שלא נשרק ההכשלה הייתה דחיפה ברורה עם המרפק. 

מה גם שאצל אספרייה אומנם הוא מול השוער אבל הכדור כבר לא בשליטתו וכנראה שאם לא לוקאסן הוא גם לא מגיע לכדור בגלל המקדמה שנתן.

15. Just now, osfeee said:

אם כבר אז צריך להגיד שהייתה בדיוק את אותה עבירה על מילסון בתוך הרחבה אחרי כמה התקפות - פעם אחת שרק פנדל ופעם אחת התעלם

בפנדל שנשרק הוא פשוט הלך עם הרגל לתוך השוק של מילסון

פה הוא דחף אותו מאחורה

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.