Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי בראון

1. לפני7 שעות , מנג'ר יונייטד said:

רגע רגע רגע, איך הבן של המכבייה כבר גדול מספיק כדי שיהיה לו יוזר בפורום ולהגיב על משחק בטדי שהיה בו??? 

חחחח גדול, הולך בדרכי אבא.

2. On 16.1.2022 at 00:10, מנג'ר יונייטד said:

אני מתלהב מאוד מעידו שחר אבל לגמרי איתך (והזריקה של קארצב למים בלי מצופים היא דוגמה טובה למה לא צריך להלחים את שחר להרכב).

מהיכרות אישית עם נושא קארצב מדובר בילד שעלה לו מאוד השתן לראש בגילאי הנוער בגלל מימדיו הפיזיים ולא בבן אדם מאוד חכם. עידו שחר זה טייפ קאסט שונה לגמרי של בן אדם.

3. אני באמת לא מבין. חיפה זאת קבוצת נייחים וזאת עובדה וחווינו על בשרינו. 

בשביל מה עושים אסיפות טקטיות אם לא בשביל זה? 

אצילי, חזיזה, שרי וסאן מנחם הם השחקנים העיקריים בתרגילים שם- שים על כל אחד שחקן. אז תקבל בעיטה של עלי מוחמד מחוץ לרחבה, נו ו? 

פשוט דיסוננס מטורף בין כישרון של קבוצה לרמת אימון.

4. 36 דקות לפני, אלק נילאש said:

כל מילה של תורג'י. אני זוכר ימים שהיינו אומרים שיש לנו עתודות בקישור לעוד 10 שנים קדימה. לא נשאר מזה כלום. בהרבה דקות לא הצלחנו לייצר שליטה על כמרים ארמנים. בכלל, קישור רוצח זה מה שאפיין את כל הקבוצות (חוץ מזו שג'ורדי אימן) בעשור האחרון. איבדנו את זה. אנחנו הולכים לפגוש את חיפה עוד כמה ימים ואין אחד שיכול להגיד שנשלוט עליהם. צריך להיות הוגנים ולהגיד שחסר לנו את גולסה ואיתו זה היה נראה משמעותית טוב יותר.

אתמול מכבי הבקיעה שלושה שערים ממהלכי כדורגל, אני לא בטוח שהבקענו כזה מספר של שערים בכל המשחקים האחרים יחד. מה שמוכיח ששחקנים טובים יכולים להסתיר עבודת אימון בינונית/רעה. אם אתמול זה היה המשחק השני או השלישי של מכבי העונה, תאכלס זה פחות או יותר המצב עבור מי שפתח אתמול מקדימה, האם הייתם מבסוטים מאיך שאנחנו נראים? אני מהמר שכן. חלקנו אפילו מאוד. מי שבא בטענות למאמן על איך שהקבוצה נראית, שיוודא קודם שהוא לא צריך להתעצבן על מי שבנה את הסגל. יותר נכון על מתי שהוא בנה אותו.

אני מסכים ומוסיף שזה לגמרי על השמרנות של המאמן. עידו שחר לא היה יכול לייצר אתמול נגד המתקיני מזגנים האלה? באנרגיות שלו הוא היה תורם הרבה יותר מייני. 

פטריק שמרן ומקובע ואני לא יודע איך הוא הצליח למכור למישהו את הלוקשים האלה על צעירים ודרך

5. לפני3 שעות , קמחי said:

זה טיעון די רע

מה הופך אותו לשחקן כל כך ייחודי בנוף שדורש השקעה כספית כזו רחבה? הרי נמנעו מלהשקיע את אותם כספים בעמדת החלוץ(עסקת קאסיירס) או עמדת הקיצוני(עסקת צ׳יבוטה) והלכו לפתרונות ללא דמי העברה.

זרגרי בעל סט כלים מאוד דומים ל גלזר, שככל הנראה יבלה את רב הקריירה כאן בצהוב.

זרגרי יודע לדרבל שזה גלזר לא יודע. וזרגרי יודע להוציא התקפות קדימה שגם את זה גלזר לא ממש יודע.

6. 22 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני רואה שהוא פוטנציאל מפחיד, ותכלס, הוא הדבר הכי חיובי מהעונה הזאת בינתיים.

בגלל שההגנה דיי פגיעה, הייתי רוצה מישהו עם יותר ניסיון, למשל את הגול של אתמול הוא היה חייב לקחת, מיקום לא טוב שלו.

גם חבל לי על טננבאום.

שהוא באמת שוער טוב בעיניי, ואפילו דיברו עליו לנבחרת, ועכשיו הוא שוער שני... קצת מדכא, כי הוא דיי אנדרייטד.

אתה בונה ניסיון דרך דקות משחק וזה השכר לימוד שלך. אגב, הגול אתמול הוא התמצאות רעה מאוד במרחב של נחמיאס + ריצה לא ברורה של הרננדז לקו השער במקום לתקוף את הכדור על שחקן שנמוך ממנו ב+10 סנטימ

7. 3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני מאוד בעדו, ובתחילת העונה הציל אותנו.

אבל מתגעגע לטננבאום, אני רגוע שהוא בשער, הוא מארגן את ההגנה יותר טוב.

טננבאום שיחק עם 2 בלמים שתורגלו מתחילת העונה לשחק ביחד. פרץ משחק כל משחק עם קומבינציה שונה, קשה לייצר ככה המשכיות. 

פרץ עולה בכל פרמטר על טננבאום.

8. 23 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני לא יכול להגיד שזה סגל עדיף על של חיפה, אבל ראיתי הבדלים הרבה הרבה יותר גדולים שנסגרים עם אימון נכון ומומנטום טוב. הבעיה היא שאני לא יכול להגיד שתהיה פה רמת אימון מדהימה ושהמומנטום הוא לגמרי לרעתנו. אנחנו יכולים במחזור הרביעי כבר להיות עם חצי רגל מחוץ למרוץ.

בגלל זה, לא מעניין אותי שומדבר כרגע חוץ מלסיים את המחזור הרביעי כשאנחנו במרחק של 3-4 נק' מהמקום הראשון. מצידי שיהיה הכדורגל הכי מגעיל שיש. רק תוצאות. אז ורק אז, יהיה אפשר להתחיל לפנטז על לדגדג את התואר.

צודק, מוסיף על זה שבחצי גמר עלית עם הרכב בלי זרים כנראה פחות טוב ממה שיש עכשיו וביטלת אותם לגמרי 90 דק.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.