Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. מעדיף להפסיד לפיורנטינה ולא לחגיגות שיהיו פה במשך 100 שנה אם וכאשר הם ינצחו אותנו בדרך לחצי.
  2. מה הטענות כלפיהם? עשו עבודה משפטית מעולה בערעור. מה הם אשמים שהכל פה רקוב?
  3. אבוקסיס בהפועל: 4 משחקים - 2 בעיטות למסגרת. נתון הזוי
  4. לא כל כך, בסוף הגול שפתח את המשחק הגיע מאיבוד דבילי של סורו אני חושב. עד אז, היה משחק יחסית פתוח.
  5. כי זה מזכיר את אילייה. נניח חס וחלילה דוידה/מילסון נפצעים, מי אמור להיכנס לעמדה הזאת?
  6. גם אנחנו ניצחנו בחאווה ובסוף נפלנו. זה יגיע בסוף ובדיוק בזמן.
  7. אני דווקא חושב שאנחנו אחרי המשבר שלנו ואצלם הוא עוד יגיע. זה יילך עד הסוף וסיכוי לא רע שההורדת נקודות תכריע את האלופה.
  8. ביטון וקיקו זה שחקנים שונים לגמרי, ביטון זה ראש ברצפה ותמיד צריך עוד נגיעה וקיקו תמיד מחפש לקדם את המשחק מהר ובכמה שפחות נגיעות.
  9. אחד למאה ששחקן מתפספס בעונה הראשונה שלו? זה קורה בכל ליגה, בכל שנה.
  10. ‏שבוע שעבר התלהבנו מנחמיאס ״שסגר חור״ כמגן ימין (היה מצוין כן?) ‏אבל היום עידו שחר בהופעת ״אני מגן ימין כל חיי״
  11. שלא ייעז לנוח דקה העונה יותר.
  12. את אותו דבר כתבת שנה שעברה בנושא של יוריס? איזה קרדיט מוגזם לרובי קין, הבן אדם רץ עם אותם 13 שחקנים וזה מה שגמר אותנו. אז אני לא כזה מאמין שרובי קין יודע ב100% מה הוא עושה. למשל, דור פרץ שכבר חודש תפקד כגופה הועדף על עידו שחר, דוידה שב5 משחקים האחרונים כל פעם שהוא נכנס קורה משהו ועדיין הוא מעדיף לפתוח בלי כנף טבעי באגף הזה.
  13. מתי עידו שחר קיבל את ההזדמנות שלו? למעט המשחק נגד יפו, כל משחק שהוא שיחק בו יותר מ5 דק הוא השפיע (כבש מול אשדוד, התחיל את הגול מול הפועל ירושלים בבית, והיה טוב נגד חדרה בגביע)
  14. יפה שעל 200 דק בערך שופטים שחקן.
  15. 3 בעיטות למסגרת כשאחת הייתה דרדלה מהאוויר והשנייה זינוק מוזר שלו שגרמה לפאניקה. משפתי שוער בינוני - ביום טוב, אבל טננבאום זה לא איזה מושיע.
  16. שיחקת נגד קבוצה מהליגה הלאומית שלא ניסתה אפילו ללחוץ אותך. חוץ מהפנדל, הגיעה לעוד מצב אחד מחצית שנייה שהוא יצא שם נורא וכמעט חטפנו מזה. גם אם שרן היה עומד אתמול בשער היינו אומרים את אותו הדבר.
  17. משפתי דוידזאדה סבו נחמיאס/לוקאסן רביבו יוריס גבי שחר מילסון ערן דוידה מפ״ת אש, יהיה יותר קשה מבש דעתי.
  18. אבישי יכול להתחלף עם המגן של יפו ולא נרגיש בהבדל
  19. אם זה ייגמר איכשהוא באליפות, זה יהיה למרות ולא בזכות.
  20. הכי מתבקש היום רביבו בימין ודוידזאדה בשמאל. דוידה לא הרוויח את הדקות שלו? הזוי לגמרי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.