Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. היה נהדר שם. בעט פנדלים וחופשיות מרחוק
  2. אם מתפנה למישהו כרטיס אשמח לרכוש
  3. אני באמת לא מבין. חיפה זאת קבוצת נייחים וזאת עובדה וחווינו על בשרינו. בשביל מה עושים אסיפות טקטיות אם לא בשביל זה? אצילי, חזיזה, שרי וסאן מנחם הם השחקנים העיקריים בתרגילים שם- שים על כל אחד שחקן. אז תקבל בעיטה של עלי מוחמד מחוץ לרחבה, נו ו? פשוט דיסוננס מטורף בין כישרון של קבוצה לרמת אימון.
  4. הרגשה פנימית חזקה שהמשחק היום הוא נקודת המפנה. בלי קלישאות ובלי חרטות, ככה פשוט.
  5. אני מסכים ומוסיף שזה לגמרי על השמרנות של המאמן. עידו שחר לא היה יכול לייצר אתמול נגד המתקיני מזגנים האלה? באנרגיות שלו הוא היה תורם הרבה יותר מייני. פטריק שמרן ומקובע ואני לא יודע איך הוא הצליח למכור למישהו את הלוקשים האלה על צעירים ודרך
  6. זרגרי יודע לדרבל שזה גלזר לא יודע. וזרגרי יודע להוציא התקפות קדימה שגם את זה גלזר לא ממש יודע.
  7. ‏מעניין מה היה הלך הרוח בקרב האוהדים אם לזרגרי לא הייתה תעודת זהות כחולה.
  8. אתה בונה ניסיון דרך דקות משחק וזה השכר לימוד שלך. אגב, הגול אתמול הוא התמצאות רעה מאוד במרחב של נחמיאס + ריצה לא ברורה של הרננדז לקו השער במקום לתקוף את הכדור על שחקן שנמוך ממנו ב+10 סנטימ
  9. טננבאום שיחק עם 2 בלמים שתורגלו מתחילת העונה לשחק ביחד. פרץ משחק כל משחק עם קומבינציה שונה, קשה לייצר ככה המשכיות. פרץ עולה בכל פרמטר על טננבאום.
  10. כתבתי גם לפני, רכש לא רכש. אין מאמן על הקווים.
  11. צודק, מוסיף על זה שבחצי גמר עלית עם הרכב בלי זרים כנראה פחות טוב ממה שיש עכשיו וביטלת אותם לגמרי 90 דק.
  12. מצד אחד אני שמח מגבי וקובאס שהגיעו וזה היה מאסט. מצד שני, יש לי מועקה כזאת בלב ושמה פטריק.
  13. ‏אותו הרכב לא נראה טוב נגד מתקיני פרקטים ואינסטלטורים, מי חשב שזה יעבוד היום?
  14. זה אומר שמגיע לפה עוד זר וזה שהיו 7-8 זרים בסגל לא מפריע לזה ויש פתרון להכל
  15. איפה אותם יוזרים שהתווכחו איתי על הקפאה/גריעה של זרים מהסגל?
  16. אנחנו צריכים לעלות מהבית הזה ראשונים. להגביר קצב גם על מאוויס ויאלה
  17. אתה עדיין לא קולט אה? לחץ תקשורתי? זאת הקבוצה שלו ואם עובד שלו חצה קו אדום *מבחינתו* אז הוא בחוץ. ככה פשוט.
  18. שחקן בן 28 שלא עשה כלום בחיים שלו. התאמנתי איתו, מבחינת כישרון ברגליים זה משהו נדיר בארץ אבל אין לו כלום בקופסא. אם מביאים שחקן כזה סימן שאנחנו בצרות גדולות מאוד.
  19. הדבר האחרון שיקרה זה לוותר על משהו, מכבי תהיה חזקה השנה מאוד ותתחרה על כל התארים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.