Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. גם אם פטריק באמת לא רוצה אותו אני לא חושב שזה צריך לצאת כטנפת עליו. הוא המאמן. זה לא הימים שהיו נוסעים כדי לשכנע את עומר גולן לחתום.
  2. נכון. צריך לזכור שג'ורדי זה שהנחית פה מאמנים לפי הרצונות והגחמות שלו. מה שקורה עכשיו זה מקרה שונה
  3. לפני שהגיע מאמן זה משהו אחד. יש לך פה מאמן כבר שרץ על הרכב ורוצה להתחזק בעמדות ובפרופילים שהוא רוצה לפי שיטת המשחק שלו.
  4. הוא קבע איזה שחקנים להביא לפי רצון ופרופיל שחקן שהמאמן מעביר לו. לא נראה לי הגיוני שמנחיתים פה שחקנים מבלי שהמאמן רוצה בכך.
  5. יש שם חוסר רצון מצד שני הצדדים. לא חושב ששני הצדדים פועלים בשכל אבל מכבד את רצון המאמן (כרגע)
  6. אז המנהל מקצועי ינחית למאמן שחקנים? בסופו של יום ההרכב הוא לפי המאמן, המאמן מעביר למנהל המקצועי את הצרכים שלו מבחינת עמדות וסגנון שחקן.
  7. למה לא מחתימים את ההוא ולמה לא להחתים את ההוא... יש מאמן והוא בוחר את הסגל, אפשר לאהוב את זה ואפשר שלא. אבל צריך להשלים עם זה במקום כל השאלות הקיומיות האלה.
  8. במשחקים הקשים והצמודים אתה תקבל קישור גרזני: גלזר-גולסה-שמיר/שחר/קארצב ובמשחקים נגד הקבוצות הקטנות יותר אתה תקבל קישור של: גלזר-גולסה/שמיר/קארצב/שחר- דן ביטון. גלזר אמנם לא בכשירות מלאה אבל הוא פתח את העונה נהדר. ההבאה של עדן שמיר קצת תוריד מעניין ה"לבנות על גולסה"
  9. ואני זוכר משחקים שלמים שנה שעברה שהוא היה כל הקבוצה. עזוב, גביע הטוטו זה לא מדד למשהו
  10. מכבי קלאסי בשנתיים האחרונות: משאילה את גראלדש עם אופציה ולא מממשת את האופציה. משאילה את דן ביטון עם אופציה, לא מממשת את האופציה ורוצה לרכוש בפחות. עתידות: כך יהיה גם עם שמיר
  11. מקווה מאוד שאת הנזק שנעשה כאן בקיץ הקודם והקיץ הזה ישכיל מיטש לתקן בזמן ולשחרר את האחראים לכך בראש המערכת בזמן.
  12. כעיקרון גם בחינם אני לא בטוח שהוא יכל להישאר. השכר צריך להיות עד 70 אחוז מההכנסות. הם כרגע על 95. שנה שעברה החריגו להם את השכר כי החריגו לכולם בגלל הקורונה.
  13. אתה מסורס לגמרי התקפית מהאמצע. אני לא זוכר התקפה אחת מהאמצע אתמול
  14. מהבוקר אני מסתובב עם השאלה: איך ריקן מסיים 90 דק? שחקן שעד לפני חודש וחצי מחפש עבודה חדשה ובכלל לא היה בתוכניות (!) נניח משחק ראשון אני מבין, רצית את הניסיון והיציבות שלו- היה בינוני. משחק שני ממשיך איתו- אוקיי כל בן אדם כבר מבחין שזה לא זה. והוא עדיין ממשיך איתו. ואתמול? מה התירוץ שלו? הבן אדם לא קיים על המגרש! לא אופציית מסירה, לא מדוייק וחושב מאוד לאט ועדיין משלים 90 דק. כל שחקן בסגל שהוא היה שם אתמול במקומו כנראה היה קצת יותר טוב מריקן.
  15. בן חיים היה אחלה היום לגמרי וגם חוזז היה מסוכן על הקו.
  16. באיזה עולם קנדיל זה חילוף טוב ומובן? מגן שנכנס לכנף? מול קבוצה שלא ניסתה בכלל להתקיף אותך?
  17. לא את אבי ריקן. לא שחר פיבן על ייני שהיה נהדר. לא את קנדיל ככנף ימין (!)
  18. זה הרכב רע, חילופים פחדנים ושמרנים וחוסר יכולת להגיב.
  19. אנשים לא מבינים כאן את חומרת הבעיה. רכש יתרום אבל יש פה בעיה חמורה יותר על הקווים. לא הבקעת נגד קבוצה שלא ניסתה בכלל להסתגר. הוא לא מגיע לדצמבר.
  20. אני מצטער אני איבדתי תקווה לגבי העונה הזאת. מדובר במתחזה על הקווים. מקובע, שבלוני, משעמם. מכבי משחקת על תבנית התקפה אחת! לא יכול להיות שאבי ריקן עד לפני חודש חיפש עבודה חדשה והוא סגר היום 90 דק. כל חילוף היום יותר טעות מהשני. הרמתי ידיים חברים
  21. הם משחקים נגד קבוצה של עושה פה ליגה א. "הם מרשימים כמה משחקים"- ברור הם משחקים נגד דייגים. ואני אפילו לא אתחיל לדבר על איך שאנחנו נראים. אבל להשתפך עליהם כי הם מובילים בבית על קבוצה כזאת זה חוסר פרופורציה.
  22. מה קשור משחק ההתקפה שלנו לאיכויות של שרן? שיחק בקישור ליד גלזר והיה נהדר וסופר דומיננטי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.