Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. מה שגולים שלו עושים לאנשים פה בפורום. מביך לגמרי המלטדאון הזה.
  2. פתחו בדיוק כמו נגדך בבלומפילד. מלאים בפאניקה. הם עוד יבקיעו היום
  3. מוסיף גם את הפנדל שנעשה על גולסה בטרנר. לויטה פשוט רמס אותו.
  4. קנדיל לא פתח טוב התקפית. היה שם חוסר תיאום עם גררו די משגע, אז הוא בחר ללכת על הבטוח וללכת דרך שרן. לקראת סוף המחצית זה השתפר וקנדיל צבר ביטחון גם לפרוץ בעצמו. בפן ההגנתי הוא היה נהדר, המון חילוצים, משחק ראש טוב נגד קבוצה מאוד גבוהה. תמיד יקבל צהוב טיפשי כי הוא מאוד פזיז ונמרץ
  5. ככה הגיע הגול השני מול בש. איביץ גם היה עושה את זה. זה לא רק למשוך שחקנים החוצה אלא גם לצאת למתפרצת קטלנית
  6. אם הקבינט יאשר סופית? מיום ראשון
  7. קנדיל נכנס מעולה במקום שגראלדש שהיה בינוני. גלזר היה סביר - אבל לא מאשים אותו. הוא היה צריך לסגור 3 שחקנים באמצע כל הזמן מאז האדום. יש בחילוף שלו הרבה מין הפסיכולוגיה, כל פעם שהוא נכנס הם מתחילים לשלשל
  8. דווקא יש לי הרגשה על הפתעה מצד אחד הפצועים שלנו. גלזר אולי יפתח למחצית, אולי יוני ייתן 30 דקות
  9. הרעיון יפה לגמרי והוא עבד טוב לפרקים. אבל אני לא חושב שקארצב עוד שם. בטח יהיה קשה יותר מול חיפה. אני מעדיף את הקשיחות והניידות שלו מדרגה אחת אחורה ולתת לריקן לרוץ קדימה יותר
  10. קארצב לא ממש מצא את עצמו בעמדה של גולסה. אם לעלות איתו בקישור זה לצד דור פרץ וריקן מעליהם. חוץ מזה קונה לגמרי
  11. גם יוני התאמן עם כולם לפי החימום
  12. היכולת קריאת משחק שלו והיישום שלה ברמה הביצועית מבריקה. לא להאמין שזה ילד שעוד אין לו 17.
  13. ואולי עדיף כך. מדובר בשחקן שבסך הכל עלה להתאמן עם הבוגרים אחרי המשחק נגד הפועל חיפה (בליגה). הכל עוד טרי
  14. עדיין קיים המשפט "אף אחד לא שמע על השחקן הזה" התייחסתי לגביו רק, זה הכל.
  15. בוא אחי, זה שלא שמעת לא מעיד על הכלל. יש עכברי מחלקות הנוער. איתו בשנתון גם גדל 8 איכותי מאוד בשם בר לין. בכללי 2004 נראה שהולך להיות דור מאוד מוצלח.
  16. אנחנו יכולים להגיד את זה על כל קבוצה בערך בליגה הזאת. אבל ביום נתון שדרבי הוא לא משחק רגיל גם אם היו מקום אחרון, עם ריצה כזאת מפוארת של פטריק ושחקנים עם לשון בחוץ לגמרי! אני חי לגמרי בשלום שקודם כל לא הפסדנו דרבי.
  17. זו לא אותה קבוצה שניצחנו בסיבוב הראשון. הם חיזקו במקומות הנכונים. הם היו יותר קרובים לניצחון נגד חיפה אם לא גול של פעם בקריירה.
  18. חבר בארגון הודיע לי בצהריים כבר שהוא השיג כרטיס והם נכנסים.
  19. רענן ברנובסקי דיווח שבימים הקרובים עוד צפויים לחתום על הארכות חוזה, יש למה לצפות.
  20. מרגיש קצת החרמה. גם בעימות מול גל אראל אף אחד לא רץ אליו חוץ מריקן אחרי שתיים שלוש דקות. לא רואה את זה קורה לשחקן אחר
  21. לשכטר היה מהלך דומה כזה בדרבי חוץ הראשון בשנה שעברה שנגמר בפנדל למזלו.
  22. היום כתבתי לאוהד חיפה שיענקלה צריך ללמוד ממיטש ולשלם לשופטים במקום ליועצים מנטלים חחחחחח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.