Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. לא הגיוני שאתה משחק כל 3 ימים כבר חצי שנה
  2. גם אם היה בלי תסמינים?
  3. אור זהבי בלם. מה הכוונה למחלטר?
  4. אם אתה מדבר על אחד בשם עמית לפני שקטן יצא להפסקה. זה טרול אוהד שלנו, אורגינל. דיבר איתי בפרטי לפני שעלה. קלטת איך הוא אמר שם "יוני ב4-3" ? אין אוהד חיפה לעולם שיקרא ליוני ככה.
  5. אוקמפוס צהובים להבנתי. קונסטנטין יפתח המפתח הוא מהירות על אורן ביטון באגף ימין שלנו, הוא שווה גול או שניים למשחק.
  6. ‏‎אין בן אדם שמכיר את מכבי תל אביב מבפנים יותר מפטריק (כולל מושאלים) ואני מאוד מקווה שהוא ישאר לעונה הבאה כי אני רוצה שהוא יבנה את הסגל שלנו לעונה הבאה.
  7. הפועל עם החמצות של בית סוהר במשחק הקודם.
  8. אשדוד קבוצה נהדרת עם שילוב של זרים איכותיים + אחלה ישראלים. הקישור שלהם נהדר. לפגוש אותם שוב בפלייאוף ב-יא זה חתיכת תיק. יש לי הרגשה שמי שתאבד נקודות ב-יא בפלייאוף תאבד גם את האליפות
  9. יש שם זכרון קצר לגמרי. איך שהנחיתו את טוואטחה הוא התחיל טיפה להיראות בסדר (אגב לדעתי זה רק כי טוואטחה נכנס רע לליגה אבל הוא בסך הכל טוואטחה רמה או שניים מעל סאן מנחם)
  10. יש אפליקציה מעולה בשם live stream football (מצרף תמונה) לינקים למלא ליגות. דילאי של גג חצי דקה, איכות נהדרת.
  11. אם תיקח את הההרכב הראשון שלך בהתקפה שהוא: יוני, טב"ח ופשיץ והכלים מהספסל שלך שהם: שכטר, גררו חוזז ודן ביטון. העומק שלך מכריע יותר והנה גם רואים את זה כשיוני פצוע תקופה כבר. בוא נראה אחרי ההרחקות ברביעי כמה עומק יש להם.
  12. כן? דולב חזיזה נאשם בהשתתפות בקטטה בנסיבות מחמירות והפרת סדר על כך שהכה שחקן במנהרת השחקנים. אתה רוצה להגיד לי שהוא יקבל פחות על מה שעשה זוסאווה?
  13. כותב את זה כאן כי זה קשור לחיפה, אבל כתב האישום פורסם על אירועי הדרבי. לפי מה שכתוב חזיזה וחבשי ופלאניץ יאכלו אותה קשה מהצד הירוק. אבו פאני לא נכלל בכלל בכתב אישום.
  14. אותו פוקסמן ששפט אותך אתמול אמר את המשפט הזה בפוד של אורן יוסיפוביץ.
  15. מכבי בשני משחקים האחרונים נראית נהדר התקפית ודברים מתחילים להתחבר וקיבלנו גם את דן ביטון חזרה. בסופו של דבר כל החתמה היא הימור ואי אפשר לדעת מה יהיה.
  16. ונגיד היית מביא זר והיה לוקח לו זמן להתאקלם. יש לנו אחלה כלים התקפיים והנה אנחנו רואים שהם יכולים לתת מספרים. מעדיף שהם ילחמו על ההרכב.
  17. הוא נכנס לאמצע המון ובעיקר במחצית השניה ראינו את גראלדש סוגר את הקו וגם כמעט לא עולה (בטח הוראה מפטריק)
  18. אתם שוכחים שהוא שיחק תחת איביץ כן?
  19. המשחקים האחרונים מוכיחים לנו שהוא משתמש בשכל ובניסיון שלו כדי לחפות על האיטיות שלו. לדעתי הוא שחקן הגנה קצת יותר טוב וחכם. אין ספק שמבחינת משחק התקפי הוא רמה או 2 מעל ז'איר.
  20. שמועות שהוא לא מרוצה מההעמדה שלו על המגרש ובאחד האימונים הוא ובכר התקרבו פנים מול פנים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.