Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. בעיקר היה שם מחסום פסיכולוגי. קיבל את האמון בו ועכשיו הוא מחזיר על כך
  2. כששחקנים כמו טב"ח ואיילון נכנסים כל פעם ל20 דק ולרוב לא בתפקיד שלהם ובמצב שהם יודעים שכל פעולה לא טובה שלהם תעלה להם בדקות משחק קצת קשה להצליח ככה. פשיץ עדיין היה מעורב ועשה כמה פעולות חיוביות הבן אדם משחק בקצב של שני משחקים בשבוע משחקים כמעט מלאים אחרי שלא שיחק חצי שנה. אפשר עדיין לתת את הקרדיט ולהיות סבלניים. ואן לייבן לא נותן לדן ביטון דק כי הוא קודם כל רוצה להחזיר את השליטה בהגנה והוא עושה זאת דרך שלישיית הקישור הכי טובה שלנו. בכל מקרה הוא עולה 433 ולא רואה איפה דן ביטון נכנס פה בכל מקרה, אלא אם כן יחליט שמול רוב הקבוצות מספיק קישור של שניים מתוך השלושה (גלזר, גולסה, דור פרץ) ודן ביטון מעליהם
  3. כמעט כל מה שכתבת פה קשור לבעיה אחת שהייתה לך- דוניס. דוניס החליט להציב את טב"ח כמגן החליט שדן ביטון יתופקד באגף (כששיחק 10 בתחילת העונה וגם מול כפס) היה נהדר פשיץ משפיע על המשחק ונותן מגוון של אופציות וכנל אצל דוניס שהוא די היה משותק שם למעלה לבד. הרננדז טעה בדיוק כמו שכל ההגנה הייתה חלשה וזה גם על הראש של דוניס, פטריק בשני משחקים הצליח כבר לייצב טוב יותר את ההגנה וזה עוד ישתפר.
  4. עזוב העסקה עם רז שלמה מאוד מסריחה מהיסוד שלה וכל תפילותיי שהיא לא תצא לפועל.
  5. אני חושב שעניין המשפט, הביקורות, התגובות, המשפחה מאוד שיחקו פה תפקיד. לא חושב שהראש שלו היה בכדורגל יותר מדי
  6. אף פעם פיבן לא הרשים אותי מדי. לא מהיר, טיפול רע בכדור והרבה לקויות. כן אני יודע שהוא היה הבאנקר בההגנה שלקחה פה 31+ אבל הכל הסתדר בעונה הזאת.
  7. אם במקרה איכשהוא למיטש יימאס אני לא מאמין שזה הכיוון שהמועדון יילך בו. הוא ישאיר פה תשתית לעוד עשור לפחות וימכור רק למישהו שהוא יודע שישקיע לפחות כמוהו.
  8. פשיץ גם מול אשדוד יכל ללחוץ טוב יותר במהלך שהוביל לגול השני שלהם אבל לא עשה זאת (וויתר נורא מהר לאחר שסתם שלח רגל) . לכן יש פה לדעתי עניין של כמה השחקנים לא היו מחוייבים אצל דוניס.
  9. כשדוניס החליט לעלות עם יוני כחלוץ שני לפשיץ וראינו אותו מאבד כדורים ולא חוזר אחריהם כי אני לא חושב שמישהו מצפה מחלוץ לעשות ספרינט עד ההגנה. כשיוני מתופקד באגף רואים כמה הוא מחוייב על הקו.
  10. מדהים שזה באמת מה שאתה חושב ועוד יותר מדהים שאתה מרשה לעצמך לפלוט את זה בציבור
  11. מאמן עם חרב על הצוואר. לך תדע מה אמרו לו באמת ומה הוא אומר סתם כדי לחמם ולהקציף את התקשורת. כמו כן המשפט של: אראה לכם הודעות באינסטגרם
  12. מקצועית לא הלך לו טוב בקבוצה הסינית וגם בבורדו. יכול להגיע לכאן לקבל עוד קצת הכרה ב32 האחרונות אולי לגנוב תוצאה נחמדה, לעשות קאמבק פה בליגה ויזכרו לו את זה עוד הרבה. וכמובן כסף
  13. אח של איביץ' עזב את אאק אתונה היום. במקום מיטש אני ישר קופץ עליו.
  14. ‏ ההרכב שלי לרביעי: דניאל סבוריט ייני טיבי קנדיל גלזר גולסה ריקן יוני פשיץ חוזז
  15. לא מסכים לגבי גררו. הוא מאוד מוכשר ויש בו הרבה תכונות שיכולות לעזור לנו. אבל הוא נכנס תמיד במצבים של להציל את המולדת ובד"כ כחלוץ בודד סטייל פשיץ וזה לא הסגנון חלוץ שהוא. מה גם שהוא עוד ילד, הוא יקבל את החספוס והביטחון.
  16. הכוונה לתמונת הפרופיל? מה הבעיתיות בה? אני רואה כאן הרבה משתמשים עם תמונות אחרות
  17. הוא שיחק כל השנה שעברה כחלוץ 9 לא?
  18. ‏הטאץ' הראשון של פשיץ סידר לנו אתמול מצב של יוני בתחילת המחצית השנייה, ואת הגול השני בטורקיה. זה עוד מוקדם מדי כדי להתלהב והוא עוד בכלל לא קרוב לשיא כושרו אבל יש שם משהו, משהו שלא היה לנו הרבה זמן. רק שימשיך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.