Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. רז אמיר בפוד שההגעה המאוחרת שלו היא גם באשמתו. הוא רצה חופש של שבוע לפני שהוא מגיע.
  2. רז אמיר: ‏דור פרץ מחזיק בהתעניינות מספרד, גרמניה ואיטליה. הקבוצה האחרונה להתעניין בשירותיו ואף זו שהגישה לו הצעה היא ונציה, העולה החדשה לסרייה א'. השחקן אמור לקבל החלטה לאן הקריירה שלו הולכת בתחילת השבוע הבא. מכבי ת"א עדיין אופציה, אך כניסה של מועדונים מהליגות הבכירות, היא פיתוי גדול.
  3. האמת שהלכתי ספציפית הפעם עם המידע לרז כדי לבדוק אמינות. מסתבר שהפתעתי אותו עם זה והוא אישר לי את זה אחרי שבדק. אבל מניח שהוא באמת קורא פה גם.
  4. לגמרי. וקיבל חיזוק ממני כשהלכתי לבדוק אם זה נכון ומה הולך לקרות שם.
  5. המידע נכון, הגישו הצעה חדשה לדור, מחכים שיענה.
  6. דרך אגב, המשרד של נמני נמצא באותו בניין. אבל אם אתה אומר שיצחקי שם עם מורן מאירי זה או כדי לחתום או כדי לשמוע על עוד הצעה שיש למכבי
  7. זה מחזק את הטענה שלי. שים את פשיץ בקבוצה של איביץ לפני שנתיים ואתה מקבל פה חלוץ עם 20 גולים קל.
  8. להפך, בול מה שפטריק חיפש. שחקן גב שיודע לבנות התקפה. אם היה לנו חלוץ 9 אמיתי סטייל רוקאביצה כנראה שלא היה נוגע בכדור. חבל לי שלא שיחק מוסר אמיתי מאחוריו.
  9. עונה ראשונה בישראל, אחרי שלא שיחק חצי שנה, תוסיף קורונה ותוסיף שמכבי משחקת בלי מוסר אמיתי מאחוריו. אחלה של עונה ואחלה של חלוץ.
  10. בסופו של יום, הם מנסים לחקות מודל שמצליח כדי להצליח גם. אנחנו לא הראשונים
  11. צ'יל עוד לא נפתחו האימונים. אם חושבים על זה ככה בכל קיץ לאחר שמכבי איבדה אליפות- התגבש סגל מאוד מהר.
  12. זה בדוק מה שאתה אומר? כי חבר אוהד חיפה שקצת מבין שם מה הולך בעסק טוען אחרת
  13. ברמת העיקרון דברים יתחילו לזוז תוך כמה ימים, מי שילך יגיע לו מחליף.
  14. הקטע עם אבו פאני שונה, אבו פאני חתום לעונה נוספת. לא בטוח לגבי סכומים אבל לפי מה שהבנתי מרוויח 220 והוא רוצה 300. לכן אם ימכר זה כדי לא להפסיד עליו שנה הבאה
  15. ווינגר אחד לפחות, בלם (בהנחה שהרננדז לא ימשיך) מגן שמאל (בהנחה שסבו לא ימשיך). צריך קיץ בגדר נס חברים, ברמת הקיץ הראשון של איביץ כאן.
  16. חושב רגע על מצבת החלוצים שלנו: פשיץ שכטר ובלקמן לא ימשיכו. אנחנו צריכים להביא לפחות 2 חלוצים (!) מישהו רואה את זה קורה?
  17. אם דור פרץ עוזב זה אומר שכל המעורבים בגול השיוויון של זהבי בבאזל עזבו
  18. רכש ראשון לנוער: עומר פרוכטמן בן ה17 יצטרף לקבוצת הנוער, חלוץ ממחלקת הנוער של פתח תקווה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.