Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. אוחנה??? לא מספיק גולסה? לא צריך שחקנים שנותנים 7-10 משחקים בעונה ונפצעים
  2. הוא 6 אבל ורסטילי לגמרי, יכול לשחק בכיף גם 8 אחלה דריבל, מוסר נהדר.
  3. הוא ילד בן 19 ששיחק את רוב העונה כשחקן הרכב והיה נהדר. יגיע אליך ויקח את המושכות מהר להרכב ולדעתי הפוטנציאל שלו יותר גבוה בגיל מוקדם יותר.
  4. כמה קפצו מהליגה הישראלית ישר לליגות הבכירות לקבוצות אמצע טבלה ומעלה? סוג של תחנת ביניים, יתן שם עונה טובה וימכר בכמה מיליונים. לא יתן וירדו ליגה? שנה הבאה במכבי עם זהבי
  5. כל מה שאמרת פה יש לילדים בני 17-18 בכל האקדמיות בעולם. ולכן יעדיפו שחקנים צעירים יותר על שחקן בן 26
  6. לא חושב האמת. להשיג חוזה כזה מרשים בליגה טופ 5 בעולם כשאתה כבר בן 26, ובוא... אני מת על דור פרץ אבל אין בו משהו מיוחד ויש גם הרבה יותר טובים ממנו.
  7. Mattheus Oliveira - 26 years - European Passport - Central Midfielder https://www.transfermarkt.com.br/mattheus/profil/spieler/226138 Video 2021: הוצע למכבי אתמול בערב, גם לחיפה
  8. חריג אה? מניח שזו כמות המשימות שיש בתקופת הזמן שאנחנו נמצאים בה. בעשור האחרון עוד לא עמדנו בפני כל כך הרבה סימני שאלה מכל הכיוונים
  9. שחקן ליגה ספרדית שאוהדי בארסה וריאל עצמם טוענים שהוא עושה להם צרות מדי פעם, זה שאין לו מספרים בליגה השנייה הטובה בעולם לא מונע ממנו לבוא להפציץ פה. כאילו ברצינות מי אתם חושבים שינחת פה? גרארד מורנו?
  10. יורוטריפ זה נהדר, מעניין אם הוא טס עם קלטת
  11. שמועות של סתם אנשים ברחוב/יושבים בבית קפה?
  12. אני גם יכול לכתוב סתם דברים ולדרג אותם כרשימה
  13. נו ו? ידוע שאודינזה ולדעתי גם ונציה במירוץ.
  14. אתה לא מסכים שהוא היה כנראה חותם כבר אם ההצעות האלה היו באמת אטרקטיביות כמו שהוא מחפש? הרגשה שלי שיאריך פה.
  15. נשמע לי תמוה הצעות כאלה והוא לא רץ לחתום כבר.
  16. נכון זה גם מה שכתבתי, אבל נקודת הפתיחה שלך היא טובה יותר. אתה מתחיל מוכן. אתה מקבל את הרננדז כשהוא כבר מתאמן עם הקבוצה בקיץ, פשיץ שנכנס לכושר מוקדם יותר.
  17. תזכור שאתה מחתים כאן חלוץ שלא שיחק חצי שנה לפני כן. התזמון כן קריטי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.