Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. המירוץ חימוש שמתנהל אצל הגדולות (למעט ביתר שדי הזוי מה שקורה שם) הוא מהאינטנסיבי שיצא לי לראות פה בשנים האחרונות. כל משחק יהיה מלחמת עולם. מכבי חייבת להגביר קצב ברכש/קצוות לא סגורים.
  2. תשמע... טיבי לא העיפרון הכי מחודד בקלמר וזה משהו שהוא ידוע שנים. מהלך הזוי של הקריירה שלו. הוא ממש הימר פה
  3. או שלקחו לצנציפר את הטלפון או שהוא כתב את הדבר הכי הזוי שקראתי ואני מצטט: "‏איתן טיבי חתם בהפועל באר-שבע בחוזה נמוך מזה שהוצע לו במכבי ת״א. טיבי בעיקר פגוע מאי שילובו בגמר גביע המדינה, יחד עם ההצעה הנמוכה משמעותית שהוצבה לו על ידי מכבי לעומת העונה האחרונה, מבלי אפשרות למומ"
  4. תקשיב אני לא יודע אם היית רציני או לא אבל זה הדבר הכי הזוי ששמעתי
  5. יש להם רוני לוי על הקווים ורוב השחקנים שעליהם הם מתבססים הם 30+
  6. הבקיע שער דקה 2 והיה הכי חלש על המגרש. עזוב, הוא מסריח את הדשא בכנף, אז בחלוץ?
  7. מה לאלמוג ולחלוץ? וראינו שפטריק לא רוצה את גררו כחלוץ
  8. וחוץ מזה רוקאביצה יכול לתת פה עוד 2 עונות ולתת +15 קל
  9. אני לא יודע מה קורה שם. צריך לקחת את זה כעירבון מוגבל כרגע
  10. לא הייתי מעלה את זה אם לא הייתי שומע מכמה מקומות שונים כמובן
  11. בליגה שלנו ניר ביטון יכול לשחק גם את ה8 גם 6 וגם בלם. אני דווקא יוצא חיובי מעסקה כזאת. רוצה את כל הבכירים אצלי. לא דואג לעידו שחר וצעירים למיניהם, ילחמו על המקום שלהם. בכל מקרה אי אפשר לסמוך על גולסה לעונה, וגלזר עם שרירי הבטן שלו.
  12. לא בגזרת דן ביטון וציבוטה, בגזרת ביטון אחר.
  13. הם צריכים 3 בלמים טובים. הם למדו מהטעות של שנה שעברה. בטח שכר הרבה יותר גבוה, יש כאן קידום מקצועי, פלאניץ יחסית פציע אז סביר שאורי דהן ישחק את ה10-15 משחקים העונה בכל מקרה. החתמה לעתיד
  14. כל יום שהוא לא סוגר בחיפה מקרב אותו אלינו
  15. ככה איביץ שיחק. פטריק משחק עם שניים בעמדת ה6 כביכול באותו קו ואחד מעליהם. אחד מתוך השניים כל הזמן עם תנועה מקו שני
  16. אם התחושת בטן שלי הייתה שצ'יבוטה יגיע, הראיון שהוא נתן רק הגביר את זה.
  17. ממה שראיתי ממנו כן, אבל יהיה חייב להתחזק גופנית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.