Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. אני מקווה שההצעה שם מצאה חן בעיניו כי מי יודע מתי הפעם הבאה שהוא יפתח מיילים מברק
  2. יוני עם חוזה מחכה להצעה (חחחחחחחחחחח) הרננדז גם מחכה לקבוצה מספרד שתגאל אותו מהחיים הנוראיים בישראל
  3. זה יותר כמו היום בחודש שמיטש עונה למיילים
  4. מחזיק ממנו מאוד. ואפילו יותר מזה, הרננדז היה טוב יותר לידו
  5. לא יודע אם ירוצו על להביא בלם זר שוב. אז קשר קדמי/כנף וחלוץ
  6. כעיקרון מקומו של הרננדז יתפנה סביר להניח, ואם ישימו את היד על קשר קדמי זר אז פארפה יושאל כנראה
  7. אם ניסית לעשות עסקה ואתה תקוע עליו שבועיים שלושה? המצב חמור. רז גם כתב שעובדים על עניין הזרים בנתיים
  8. כן כתב שלא משהו רשמי, אלא גישושים בעיקר. אני יותר אופטימי אחרי ששמעתי את זה כי חשבתי שכבר שבועיים מנסים לסגור עסקה ולא מצליחים. אבל אם המצב הוא שמכבי לא באמת רוצה להשכיב עליו את הכסף ומחפשת במקומות אחרים אז המצב הוא יחסית בסדר לבנתיים
  9. זה נכון, אבל במקביל בגמר הוא שיחק משהו כמו 60 דק כחלוץ והיה אחלה לגמרי, אולי פטריק התרשם?
  10. זאת תמונה מהקדנציה הקודמת שהלבישו את המדים של שנה שעברה
  11. לא השוויתי כמובן, נתתי דוגמאות למתי כן הייתי לוקח שחקן מקבוצה אחרת. אני מניח שאם רוקאביצה מגיע זה לא בנוסף לחלוץ זר (זאת דעתי)
  12. לא מסכים בכלל. נניח ואחרי שאיבדת את דור היה לך אופציה להביא את אבו פאני ולא בהרבה לא היית שם את היד? הוא לא מרוצה מהמעמד שלו ולא מרוצה מהשכר. כנל רואקביצה, פנסיונר או לא הוא שווה 15+ לעוד 2 עונות ואולי זה עדיף על חלוץ זר שלא מכיר את הליגה
  13. אז אמרתי את זה כקונטרה למה שנכתב פה לאנשים שבאים בטענות ליצחקי, שלגיטימי שירד מזה (במידה וזה נכון)
  14. זורק פה משהו ששמעתי משחקן חבר מאוד קרוב של ציבוטה. נראה שזה בדרך ללהתפוצץ. הם לא יורדים מה1.4 ....
  15. דניאל בן 26 אם נותנים לילד בן 20 את הכפפות זה לא כי מחפשים להצעיר, אלא בונים עליו כשוער ראשון מה שנראה לי הגיוני ומבורך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.