Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. נראה לי פערים גדולים מדי בכל מקרה בין הקבוצות בנתיים
  2. בוקר מעניין מאוד נראה שפטריק הולך על קבוצת מעברים סטייל איביץ בעונה הראשונה. כנפיים סילון, חלוץ מהיר 10 ו2 גרזנים מאחוריו שיעשו את העבודה. יהיה מעניין
  3. אם הוא יהיה עם גישה כזאת הוא יפגע רק בעצמו. אתה רוצה לצאת? תביא הצעה שמכובדת גם למועדון שהפך אותך למה שאתה היום. זה לא חד צדדי.
  4. למה זה כזה ברור? כולם יודעים כבר כמה זמן שהוא רוצה חול והמצב נשאר כזה: אתה רוצה חול? תביא הצעה מספקת.
  5. אז הוא יעשה דווקא כי בא לו הביתה? להפך הוא צריך להראות קבלות אם בא לו קבוצה מספרד
  6. עוד שבוע תקבל קו הגנה ששיחק בעונה שעברה. סבוריט אולי יהיה כשיר, הרננדז, בלטקסה וגראלדש
  7. לא יודע אם ספציפית קניקובסקי אבל אני גם בדעה של הוא מחמיא לו כדי להראות שהוא אטרקטיבי
  8. יש לו שם של יפני בכלל יש לי הרגשה שהוא יושאל
  9. יש לי חבר שמוציא מותג כובעים וחולצות. יכול לארגן אותך
  10. אז זה מאוד חובבני העסק ואפשר לסגור את הבסטה אם לא למדנו ממקרה פרץ. (יוני הרבה יותר לחוץ עזיבה ממנו).
  11. רוצה להאמין עם הגישה שלי שסימנו מחליף ליוני
  12. אני לא חושב שאפשר להרוויח ממנו יותר מעסקה כמו שתורג'י הציע
  13. ראיתי שעמוד סקאוטינג כתב בטוויטר שהיה במו"מ עם ביתר
  14. כן אייטמים כאלה נניח שכולם מפרסמים זה אחלה גם אני יכול להגיד לך שמכבי דחתה סכום כזה עליו. ושמע לא סוד שיוני רוצה לעזוב
  15. אגיד לך את האמת כי אתה באמת נראה לי בחור מה זה נחמד: אל. תתייחס. לשום. מילה. של. תומר. לוי. אין באמת בכתבות האלה כלום. כולנו יודעים שהוא רוצה לעזוב. אז הוא עושה מזה אייטם אחת מהסיבות לפאניקה וללחץ של אוהדים (לא רק בפורום) זה בגלל האיש הזה שגרם לחשוב שמכבי "לא עובדת" יום אחרי יום הוא פמפם שמות שבכלל לא היו על הקנה של מכבי כמו עדן שמיר למיניהם וניר ביטון. או שעוד מעט יתחיל לזרוק סתם זרים.
  16. מסכים לגמרי, מקווה שמכבי למדה מטעויות עבר שנעשו עם שוערים. מהיכרות אישית עם חלק מהשוערים שציינת כאן לפרץ יש כאן הכי הרבה שכל וחוסן מנטלי. הלוואי והוא יהיה הבינגו
  17. בעיקרון בעיית כדורי גובה זה הבעיה הכי נפוצה של שוערים. כי זה מעבר לכישרון- יש פה עניין של קבלת החלטות ותזמון. והמון המון שוערים אפילו בטופ העולמי לוקים בה (דה חאה למשל) אפילו שפרץ לא שוער מאוד גבוה הוא שולט במשחק הגובה שלו בצורה מרשימה.
  18. חלום חיי. דניאל פרץ איז דה ריל דיל ואני מפמפם את זה כבר שנתיים (שיחקנו אחד נגד השני כל מחלקת הנוער והוא זה שהחליף אותי בנבחרת ישראל). השוער הכי מוכשר שאני ראיתי פה
  19. ברור שהאידיאל הוא להגיע מוכן למחנה אימון. אבל נותן הרגשה שמרוצים ממה שיש? אתה לא בכיוון
  20. הכי חשוב כאן שפרץ שיחק הכל. אגב נהיה סלט שם בסוף: מזרחי נכנס לבלם, מירושי למגן שמאל. מכבי עברה לסוג של 4-1-5 כשנידם הוא האחורי
  21. תנסח איזה מכתב יפה ותשלח שהגישה הזאת לא עובדת
  22. ואולי מכבי פשוט מכוונת גבוה מדי? הרי אתה תקום ותיפול על 2 זרים שיגיעו. אתה רוצה סאבוריטים ולא סתם זרים. אז אולי בחודש יולי אתה פחות תיראה אטרקטיבי עבור אותו זר שאתה רוצה להביא והוא יחפש משהו יותר סקסי, אבל פתאום באמצע אוגוסט שהוא יבין שהוא בלי הרבה אופציות אחרות הוא יבין שעדיף לו להגיע לכאן כנראה. בסופו של דבר מכבי רוצה לבנות סגל לאליפות, כל השאר זה בונוס.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.